Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
BI
7
BI
8
1. Janovice 115 16,86BR
15
17
13
13
20
20
13
4
-. Olešnice X team 115 17,02OL
20
20
15
11
15
-
17
17
3. Dětkovice 63 18,39PV
6
13
0
5
11
11
9
8
4. Čechy pod Kosířem 57 17,80PV
10
10
0
10
-
17
10
0
5. Hrabišín 48 17,05SU
17
3
17
--
0
11
-
6. Plinkout 43 18,63OL
8
7
1
8
13
0
6
0
7. Dolany 42 18,14OL
0
4
8
7
0
15
8
0
-. Mladeč 42 19,11OL
0
9
0
4
7
10
5
7
9. Kokory 40 18,41PR
0
2
9
0
10
13
1
5
10. Velká Bystřice 36 17,57OL
4
1
0
6
--
15
10
11. Chválkovice 34 18,88OL
0
6
5
3
0
9
0
11
12. Nový Malín 26 18,12SU
13
0
-----
13
13. Dolní Libina 23 19,91SU
0
8
0
----
15
14. Bludov 22 18,02SU-
15
---
7
--
-. Radíkov 22 18,61OL
0
11
0
9
--
2
0
-. Přáslavice 22 18,73OL
0
-
3
2
8
-
7
2
17. Velká (Hranice III) 21 16,78PR
1
0
0
0
--
20
0
-. Zahnašovice 21 16,80KM
0
-
6
15
----
19. Sychotín 20 16,54BK--
20
-----
-. Hrabůvka 20 16,74PR---
20
----
-. Šumvald 20 18,86OL
3
0
0
-
17
0
--
-. Špičky 20 175,95PR-------
20
23. Plumlov 17 16,78PV---
17
----
-. Nová Dědina 17 20,94OL----
9
8
--
25. Těšetice 13 19,26OL-
0
----
4
9
26. Střelice 11 17,80OL
0
-
11
----
0
-. Měrotín 11 18,40OL
11
-
0
-----
28. Bílovice C Odpad 10 18,12PV--
10
-----
-. Nenakonice 10 18,73OL
7
0
0
---
0
3
30. Čelechovice na Hané 9 18,64PV
9
-------
31. Otinoves 7 18,69PV--
7
-----
32. Břidličná 6 33,97BR
0
------
6
33. Křenovice 5 18,89PR
5
-------
-. Dolní Studénky 5 20,76SU-
5
------
35. Vysoká 4 19,44PR--
4
-----
36. Topoľčianky 3 19,35ZM------
3
-
37. Bílovice 2 19,69PV
2
-------
-. Myslejovice 2 20,28PV--
2
-----
39. Chořelice 1 217,23OL-------
1
40. Bílovice A 0 20,44PV--
0
-----
-. Seloutky 0 22,47PV--
0
-----
-. Domamyslice Dvojka 0 27,93PV--
0
-----
-. Chválkovice BETA 0 NPOL
0
-------
-. Ratiboř 0 NPVS---
0
----
-. Kožušany 0 NPOL-------
0
-. Hoštice 0 NPKM
0
-------
-. Radíkov 0 NPPR
0
-------
-. Třeština 0 NPSU-------
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
BI
7
BI
8
1. Haňovice 112 17,49OL
15
20
4
7
17
17
17
15
2. Dolní Libina 110 17,14SU
5
17
11
17
20
20
0
20
3. Pěnčín 90 18,26PV
0
15
9
15
17
9
20
5
4. Dub nad Moravou 88 18,23OL
6
13
13
13
9
10
15
9
5. Droždín Chvádrož 59 19,90OL
7
7
1
9
11
7
11
6
6. Dolany 58 18,00OL
0
10
6
20
0
0
9
13
7. Dětkovice 54 18,77PV
11
-
7
5
13
-
10
8
8. Pěnčín B 49 19,38PV
10
8
-
11
10
-
0
10
9. Hlubočky 45 18,48OL
0
5
-
6
8
13
13
0
10. Cholina Cholešnice 40 17,54OL
0
6
20
8
6
---
11. Přáslavice 36 18,74OL
9
-
8
4
4
-
0
11
12. Krasice - Prostějov 32 17,68PV
17
-
15
0
----
13. Hrabišín 31 17,76SU--
10
--
15
6
-
-. Šumvald 31 20,13OL
4
9
3
10
5
0
-
0
15. Zahnašovice 20 17,53KM
20
--
0
----
16. Velký Týnec 19 18,90OL
8
----
11
--
17. Soběsuky C 17 17,97PV--
17
-----
-. Olšovec 17 184,93PR-------
17
19. Nová Dědina 15 21,54OL----
7
8
--
20. Vojnice 14 29,94OL------
7
7
21. Roštění 13 19,05KM
13
-------
22. Světlá 11 20,06BR-
11
------
23. Topoľčianky 8 28,75ZM------
8
-
24. Soběsuky A 5 19,27PV
0
-
5
-----
25. Klopotovice 3 51,46PV
3
-------
26. Bílovice 2 20,25PV--
2
-----
27. Soběsuky B 0 21,93PV--
0
-----
-. Loučany 0 53,99OL--
0
-----


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: