Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ch 1 | Do 2 | Dě 3 | Ol 4 | Šu 5 | Pl 6 | Hl 7 | Do 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | 115 | 16,86 | BR | ||||||||
-. | Olešnice X team | 115 | 17,02 | OL | - | |||||||
3. | Dětkovice | 63 | 18,39 | PV | ||||||||
4. | Čechy pod Kosířem | 57 | 17,80 | PV | - | |||||||
5. | Hrabišín | 48 | 17,05 | SU | - | - | - | |||||
6. | Plinkout | 43 | 18,63 | OL | ||||||||
7. | Dolany | 42 | 18,14 | OL | ||||||||
-. | Mladeč | 42 | 19,11 | OL | ||||||||
9. | Kokory | 40 | 18,41 | PR | ||||||||
10. | Velká Bystřice | 36 | 17,57 | OL | - | - | ||||||
11. | Chválkovice | 34 | 18,88 | OL | ||||||||
12. | Nový Malín | 26 | 18,12 | SU | - | - | - | - | - | |||
13. | Dolní Libina | 23 | 18,35 | SU | - | - | - | - | ||||
14. | Bludov | 22 | 18,02 | SU | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Radíkov | 22 | 18,61 | OL | - | - | ||||||
-. | Přáslavice | 22 | 18,73 | OL | - | - | ||||||
17. | Velká (Hranice III) | 21 | 16,78 | PR | - | - | ||||||
-. | Zahnašovice | 21 | 16,80 | KM | - | - | - | - | - | |||
19. | Sychotín | 20 | 16,54 | BK | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hrabůvka | 20 | 16,74 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Špičky | 20 | 17,59 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Šumvald | 20 | 18,86 | OL | - | - | - | |||||
23. | Plumlov | 17 | 16,78 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Nová Dědina | 17 | 20,94 | OL | - | - | - | - | - | - | ||
25. | Těšetice | 13 | 19,26 | OL | - | - | - | - | - | |||
26. | Střelice | 11 | 17,80 | OL | - | - | - | - | - | |||
-. | Měrotín | 11 | 18,40 | OL | - | - | - | - | - | - | ||
28. | Bílovice C Odpad | 10 | 18,12 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Nenakonice | 10 | 18,73 | OL | - | - | - | |||||
30. | Čelechovice na Hané | 9 | 18,64 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
31. | Otinoves | 7 | 18,69 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
32. | Břidličná | 6 | 20,81 | BR | - | - | - | - | - | - | ||
33. | Křenovice | 5 | 18,89 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Dolní Studénky | 5 | 20,76 | SU | - | - | - | - | - | - | - | |
35. | Vysoká | 4 | 19,44 | PR | - | - | - | - | - | - | - | |
36. | Topoľčianky | 3 | 19,35 | ZM | - | - | - | - | - | - | - | |
37. | Bílovice | 2 | 19,69 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Myslejovice | 2 | 20,28 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
39. | Chořelice | 1 | 21,72 | OL | - | - | - | - | - | - | - | |
40. | Bílovice A | 0 | 20,44 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Seloutky | 0 | 22,47 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Domamyslice Dvojka | 0 | 27,93 | PV | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Radíkov | 0 | NP | PR | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Třeština | 0 | NP | SU | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chválkovice BETA | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Ratiboř | 0 | NP | VS | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kožušany | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Hoštice | 0 | NP | KM | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: