Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
1. Olešnice X team 81 17,02OL
20
20
15
11
15
-
2. Janovice 78 16,86BR
15
17
13
13
20
-
3. Hrabišín 37 17,05SU
17
3
17
---
-. Plinkout 37 18,63OL
8
7
1
8
13
-
5. Dětkovice 30 18,39PV
6
13
0
-
11
-
-. Čechy pod Kosířem 30 18,53PV
10
10
0
10
--
7. Zahnašovice 21 16,80KM
0
-
6
15
--
-. Kokory 21 18,41PR
0
2
9
0
10
-
9. Sychotín 20 16,54BK--
20
---
-. Hrabůvka 20 16,74PR---
20
--
-. Radíkov 20 18,61OL
0
11
0
9
--
-. Šumvald 20 18,86OL
3
0
0
-
17
-
-. Mladeč 20 19,69OL
0
9
0
4
7
-
14. Dolany 19 18,45OL
0
4
8
7
0
-
15. Plumlov 17 16,78PV---
17
--
16. Bludov 15 18,02SU-
15
----
17. Chválkovice 14 18,88OL
0
6
5
3
0
-
18. Nový Malín 13 18,12SU
13
0
----
-. Přáslavice 13 19,72OL
0
-
3
2
8
-
20. Střelice 11 17,80OL
0
-
11
---
-. Měrotín 11 18,40OL
11
-
0
---
-. Velká Bystřice 11 19,18OL
4
1
0
6
--
23. Bílovice C Odpad 10 18,12PV--
10
---
24. Čelechovice na Hané 9 18,64PV
9
-----
-. Nová Dědina 9 29,80OL----
9
-
26. Dolní Libina 8 19,91SU
0
8
0
---
27. Otinoves 7 18,69PV--
7
---
-. Nenakonice 7 18,73OL
7
0
0
---
29. Křenovice 5 18,89PR
5
-----
-. Dětkovice 5 19,49PV---
5
--
-. Dolní Studénky 5 20,76SU-
5
----
32. Vysoká 4 19,44PR--
4
---
33. Bílovice 2 19,69PV
2
-----
-. Myslejovice 2 20,28PV--
2
---
35. Velká (Hranice III) 1 19,91PR
1
0
0
0
--
36. Bílovice A 0 20,44PV--
0
---
-. Seloutky 0 22,47PV--
0
---
-. Domamyslice Dvojka 0 27,93PV--
0
---
-. Břidličná 0 33,97BR
0
-----
-. Hoštice 0 NPKM
0
-----
-. Ratiboř 0 NPVS---
0
--
-. Radíkov 0 NPPR
0
-----
-. Chválkovice BETA 0 NPOL
0
-----
-. Těšetice 0 NPOL-
0
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
1. Dolní Libina 70 17,33SU
5
17
11
17
20
-
2. Haňovice 63 17,50OL
15
20
4
7
17
-
3. Pěnčín 56 18,45PV
0
15
9
15
17
-
4. Dub nad Moravou 54 18,23OL
6
13
13
13
9
-
5. Cholina Cholešnice 40 17,54OL
0
6
20
8
6
-
6. Pěnčín B 39 19,38PV
10
8
-
11
10
-
7. Dolany 36 18,00OL
0
10
6
20
0
-
8. Droždín Chvádrož 35 19,90OL
7
7
1
9
11
-
9. Krasice - Prostějov 32 17,68PV
17
-
15
0
--
10. Šumvald 31 20,13OL
4
9
3
10
5
-
11. Přáslavice 25 18,74OL
9
-
8
4
4
-
12. Zahnašovice 20 17,53KM
20
--
0
--
13. Hlubočky 19 21,12OL
0
5
-
6
8
-
14. Dětkovice 18 18,77PV
11
-
7
---
-. Dětkovice 18 19,41PV---
5
13
-
16. Soběsuky C 17 17,97PV--
17
---
17. Roštění 13 19,05KM
13
-----
18. Světlá 11 20,06BR-
11
----
19. Hrabišín 10 18,48SU--
10
---
20. Velký Týnec 8 19,90OL
8
-----
21. Nová Dědina 7 21,54OL----
7
-
22. Soběsuky A 5 19,27PV
0
-
5
---
23. Klopotovice 3 51,46PV
3
-----
24. Bílovice 2 20,25PV--
2
---
25. Soběsuky B 0 21,93PV--
0
---
-. Loučany 0 53,99OL--
0
---


Celkem se účastnilo:  70 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: