Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Břevenec Hřiště

Název soutěže a popis: Břevenec
Kontakt:  
Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 04. 2019 18:00
Začátek tipování:  08. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 05. 2019 11:00
Konec hlasování: 08. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 16,96 OL 16,88 16,96
2.  Plumlov 17,01 PV 17,01 16,52
3.  Olešnice 17,15 OL 16,96 17,15
4.  Hrabišín 17,21 SU 16,50 17,21
5.  Nemrlov 17,67 SU 17,67 17,36
6.  Bílý Potok 17,86 JE 17,86 17,22
7.  Ludéřov 18,20 OL 17,20 18,20
8.  Plinkout 18,29 OL 18,29 17,72
9.  Domamyslice B 18,40 PV 18,40 17,53
10.  Ráječek 18,53 SU 17,69 18,53
11.  Bílovice 18,76 PV 18,63 18,76
12.  Šumvald 18,79 OL 18,52 18,79
13.  Měrotín 19,00 OL 17,61 19,00
14.  Dětkovice 19,14 PV 19,14 18,71
15.  Dolany 19,71 OL 19,52 19,71
16.  Dolní Studénky 19,73 SU 19,73 19,64
17.  Bohuslavice 19,81 SU 19,81 19,20
18.  Břevenec 20,22 OL 18,09 20,22
19.  Nová Dědina 20,86 OL 20,53 20,86
20.  Chválkovice 21,81 OL 20,32 21,81
21.  Dolní Libina 24,42 SU 19,71 24,42
22.  Niva 25,04 PV 25,04 24,38
23.  Pavlov-výběr 29,05 SU 29,05 24,62
24.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
24.  Otinoves NP PV NP NP
24.  Janovice NP BR NP NP
24.  Kosov NP SU NP NP
24.  Myslechovice NP OL NP NP
24.  Dub nad Moravou NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,76 PV 17,76 17,48
2.  Dolní Libina 18,01 SU 17,13 18,01
3.  Haňovice 18,31 OL 18,31 17,59
4.  Loučany 18,33 OL 18,24 18,33
5.  Náměšť na Hané 18,34 OL 18,34 18,29
6.  Dětkovice 20,05 PV 18,73 20,05
7.  Hlubočky 20,27 OL 17,78 20,27
8.  Cholina 20,64 OL 20,64 19,22
9.  Olešnice 20,96 OL 20,96 17,87
10.  Mladeč 21,31 OL 21,31 19,43
11.  Droždín Chvadrož 21,74 OL 21,74 19,41
12.  Pavlov 21,86 SU 21,69 21,86
13.  Nová Dědina 22,48 OL 22,48 20,92
14.  Bílovice B 24,96 PV 24,96 21,99
15.  Dolní Studénky 27,72 SU 27,72 21,18
16.  Hrabišín 31,07 SU 30,79 31,07
17.  Dub nad Moravou 49,30 OL 21,58 49,30
18.  Kosov NP SU NP NP


Loučany

Název soutěže a popis: Loučany
Kontakt:  
Kdy: 18. 05. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00
Začátek tipování:  18. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 05. 2019 11:00
Konec hlasování: 18. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 16,75 OL 16,75 16,46
2.  Olešnice 16,87 OL 16,46 16,87
3.  Ludéřov 17,33 OL 16,59 17,33
4.  Ráječek 17,96 SU 17,47 17,96
5.  Hrabišín 18,30 SU 18,30 17,53
6.  Domamyslice B 18,33 PV 17,48 18,33
7.  Plinkout 18,45 OL 17,26 18,45
8.  Niva 18,64 PV 18,05 18,64
9.  Chválkovice 18,89 OL 18,89 18,78
10.  Plumlov 19,28 PV 16,42 19,28
11.  Náměšť na Hané 19,79 OL 19,79 19,39
12.  Otinoves 19,98 PV 19,98 19,31
13.  Břevenec 20,75 OL 19,48 20,75
14.  Myslechovice 21,38 OL 21,14 21,38
15.  Měrotín 23,53 OL 19,15 23,53
16.  Těšetice Ratašice 24,61 OL 24,61 21,57
17.  Dětkovice 24,71 PV 17,45 24,71
18.  Bílovice NP PV NP NP
18.  Šumvald NP OL 19,33 NP
18.  Vrchoslavice NP PV NP NP
21.  Čelechovice na Hané MS PV MS MS

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 18,33 OL 17,13 18,33
2.  Cholina 18,53 OL 18,53 17,89
3.  Pěnčín 18,55 PV 18,55 18,26
4.  Hlubočky 19,38 OL 18,77 19,38
5.  Mladeč 19,40 OL 18,56 19,40
6.  Haňovice 19,45 OL 19,45 17,79
7.  Soběsuky A 19,85 PV 19,85 19,18
8.  Vojnice 20,38 OL 20,15 20,38
9.  Dolní Libina 20,60 SU 19,57 20,60
10.  Soběsuky B 25,62 PV 20,68 25,62
11.  Olešnice 31,10 OL 31,10 30,17
12.  Droždín Chvadrož 33,10 OL 30,70 33,10
13.  Dětkovice NP PV NP NP


Dětkovice

Název soutěže a popis: Dětkovice
Kontakt:  
Kdy: 15. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice 17,86 PV 17,86 17,29
2.  Olešnice 17,87 OL 16,12 17,87
3.  Měrotín 17,99 OL 17,43 17,99
4.  Plinkout 18,09 OL 18,09 17,42
5.  Otinoves 18,16 PV 18,16 17,94
6.  Hodějice 18,24 VY 18,24 17,74
7.  Hoštice 18,45 VY 18,45 18,19
8.  Dětkovice 18,75 PV 18,75 17,78
9.  Chválkovice 19,87 OL 19,87 18,63
10.  Břevenec 19,93 OL 19,93 19,93
11.  Ludéřov 21,14 OL 21,14 17,20
12.  Určice 23,18 PV 22,99 23,18
13.  Chořelice 33,02 OL 27,90 33,02
14.  Domamyslice B NP PV 26,28 NP
14.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
14.  Dub nad Moravou NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Haňovice 17,43 OL 17,37 17,43
2.  Loučany 17,54 OL 16,75 17,54
3.  Krasice 17,78 PV 17,15 17,78
4.  Pěnčín 18,31 PV 17,94 18,31
5.  Cholina 19,81 OL 19,81 18,93
6.  Dub nad Moravou 20,82 OL 20,55 20,82
7.  Náměšť na Hané 22,00 OL 22,00 21,79
8.  Dětkovice 27,47 PV 19,26 27,47
9.  Olešnice 27,51 OL 17,10 27,51
10.  Droždín Chvadrož 30,99 OL 30,99 30,03
11.  Dolní Libina 41,11 SU 41,11 25,91
12.  Určice 57,78 PV 56,66 57,78


Chvalkovice

Název soutěže a popis: Chvalkovice
Kontakt:  
Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 17,43 OL 16,82 17,43
2.  Domamyslice B 18,38 PV 18,38 17,90
3.  Plinkout 18,70 OL 18,54 18,70
4.  Ludéřov 18,84 OL 18,84 17,51
5.  Dětkovice 19,08 PV 19,08 18,67
6.  Chválkovice 19,16 OL 19,16 18,35
7.  Otinoves 19,93 PV 19,93 19,07
8.  Nenakonice 22,72 OL 18,51 22,72
9.  Dub nad Moravou 24,15 OL 20,83 24,15
10.  Břevenec 41,08 OL 17,94 41,08

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,11 OL 17,11 16,68
2.  Haňovice 17,26 OL 17,26 17,12
3.  Olešnice 18,27 OL 17,31 18,27
4.  Hlubočky 20,80 OL 19,23 20,80
5.  Dětkovice 21,44 PV 19,55 21,44
6.  Náměšť na Hané 24,07 OL 22,75 24,07
7.  Chválkovice 24,67 OL 21,87 24,67
8.  Droždín Chvadrož 25,71 OL 25,71 25,04
9.  Vojnice 27,35 OL 27,35 25,49
10.  Dub nad Moravou 32,19 OL 32,19 31,81
11.  Mladeč 49,83 OL 49,83 26,30
12.  Dolní Libina NP SU NP NP
12.  Cholina NP OL NP NP
12.  Pěnčín NP PV 24,48 NP


Haňovice

Název soutěže a popis: Haňovice
Kontakt:  
Kdy: 29. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ludéřov 17,43 OL 17,38 17,43
2.  Měrotín 17,86 OL 17,59 17,86
3.  Loučany 18,72 OL 17,59 18,72
4.  Chválkovice 18,79 OL 18,41 18,79
5.  Nová Dědina 19,16 OL 18,74 19,16
6.  Niva 19,47 PV 19,47 18,19
7.  Dětkovice 20,06 PV 18,38 20,06
8.  Otinoves 20,64 PV 20,64 20,14
9.  Břevenec 20,69 OL 20,69 18,95
10.  Myslechovice 21,12 OL 21,12 20,39
11.  Dub nad Moravou 21,15 OL 21,15 20,67
12.  Plinkout 22,31 OL 17,52 22,31
13.  Vojnice 23,11 OL 23,11 20,96
14.  Mladeč 26,06 OL 26,06 24,05
15.  Olešnice 30,03 OL 28,70 30,03
16.  Šumvald 33,91 OL 19,99 33,91
17.  Domamyslice B 37,33 PV 37,33 36,32
18.  Ráječek NP SU NP NP
18.  Nemile NP SU NP 19,30
18.  Chořelice NP OL NP NP
18.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
18.  Dolany NP OL NP 19,54

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,43 OL 17,43 16,97
2.  Haňovice 17,46 OL 17,40 17,46
3.  Dolní Libina 18,53 SU 18,21 18,53
4.  Mladeč 19,01 OL 18,65 19,01
5.  Droždín Chvadrož 22,44 OL 22,44 20,91
6.  Cholina 22,45 OL 22,45 22,14
7.  Hlubočky 22,80 OL 22,61 22,80
8.  Dětkovice 26,99 PV 26,99 18,06
9.  Vojnice 29,32 OL 28,70 29,32
10.  Dub nad Moravou 59,66 OL 59,66 24,58
11.  Pěnčín NP PV NP NP
11.  Krasice NP PV NP NP
11.  Olešnice NP OL NP 18,88


Plumlov

Název soutěže a popis: Plumlov
Kontakt:  
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Hoštice 16,18 OP 16,18 15,94
2.  Loučany 16,42 OL 16,42 16,37
3.  Trnava 16,43 TR 16,43 16,01
4.  Olešnice 16,72 OL 16,72 16,56
5.  Mladoňovice 16,92 TR 16,92 16,17
6.  Břevenec 17,16 OL 17,07 17,16
7.  Ludéřov 17,37 OL 16,76 17,37
8.  Měrotín 17,51 OL 17,38 17,51
9.  Plumlov 17,57 PV 17,57 16,86
10.  Mysločovice 17,59 ZL 17,44 17,59
11.  Dětkovice 17,90 PV 17,90 17,33
12.  Bílý Potok 18,02 JE 18,02 16,99
13.  Otinoves 18,03 PV 18,03 17,54
14.  Soběsuky A 18,31 PV 18,02 18,31
15.  Dětkovice 18,34 VY 17,60 18,34
16.  Pšánky 19,17 HK 16,77 19,17
17.  Soběsuky B 19,22 PV 18,28 19,22
18.  Náměšť na Hané 19,45 OL 18,87 19,45
19.  Plinkout 34,69 OL 33,32 34,69
20.  Dub nad Moravou NP OL 20,37 NP
20.  Chválkovice NP OL NP NP
20.  Vrchoslavice NP PV NP NP
20.  Domamyslice B NP PV 20,95 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sloup 17,72 PZ 17,72 16,33
2.  Nepomuky 18,19 UO 18,19 17,21
3.  Hlubočky 18,88 OL 18,61 18,88
4.  Soběsuky B 19,96 PV 19,96 18,20
5.  Pěnčín 20,17 PV 18,08 20,17
6.  Dub nad Moravou 21,60 OL 21,16 21,60
7.  Droždín Chvadrož 21,61 OL 19,67 21,61
8.  Krasice 21,66 PV 21,66 17,03
9.  Haňovice 22,20 OL 22,20 17,40
10.  Soběsuky A 22,27 PV 22,27 21,57
11.  Loučany 23,41 OL 23,41 18,75
12.  Malé Hoštice 23,46 OP 23,30 23,46
13.  Dolní Libina 25,91 SU 25,91 24,53
14.  Dětkovice 28,38 PV 27,96 28,38
15.  Vojnice 34,73 OL 22,16 34,73
16.  Dětkovice NP VY NP NP
16.  Náměšť na Hané NP OL NP NP


Šumvald

Název soutěže a popis: Šumvald
Kontakt:  
Kdy: 20. 07. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 18:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 16,69 OL 16,69 16,63
2.  Olešnice 16,73 OL 16,73 16,58
3.  Ludéřov 16,91 OL 16,91 16,62
4.  Břevenec 17,29 OL 17,29 16,92
5.  Plinkout 17,50 OL 17,50 16,79
6.  Šumvald 18,28 OL 18,25 18,28
7.  Chválkovice 18,45 OL 18,45 17,93
8.  Dětkovice 18,62 PV 18,62 17,80
9.  Dolany 18,79 OL 18,71 18,79
10.  Domamyslice B 18,84 PV 18,22 18,84
11.  Náměšť na Hané 19,29 OL 19,00 19,29
12.  Měrotín 19,48 OL 19,48 17,74
13.  Dub nad Moravou 19,69 OL 19,65 19,69
14.  Nová Dědina 20,70 OL 20,70 18,21
15.  Chořelice 21,80 OL 21,27 21,80
16.  Dolní Libina 28,85 SU 21,06 28,85
17.  Otinoves NP PV NP NP
17.  Vojnice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,82 PV 17,77 17,82
2.  Dětkovice 18,79 PV 18,20 18,79
3.  Dolní Libina 18,84 SU 18,84 18,29
4.  Cholina 19,18 OL 17,63 19,18
5.  Náměšť na Hané 19,27 OL 18,49 19,27
6.  Olešnice 19,31 OL 19,31 18,66
7.  Vojnice 20,11 OL 20,11 20,09
8.  Mladeč 20,16 OL 18,66 20,16
9.  Droždín Chvadrož 20,57 OL 20,57 19,77
10.  Nová Dědina 21,20 OL 21,20 20,26
11.  Loučany 21,76 OL 18,04 21,76
12.  Haňovice 31,14 OL 31,14 29,96
13.  Hlubočky 40,02 OL 40,02 39,34
14.  Dub nad Moravou 42,71 OL 42,28 42,71


Pavlov hasičský areál

Název soutěže a popis: Pavlov
Kontakt:  
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00


Plinkout

Název soutěže a popis: Plinkout
Kontakt:  
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 18:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Břevenec 17,00 OL 16,81 17,00
2.  Měrotín 17,39 OL 17,39 17,31
3.  Olešnice 17,58 OL 17,58 17,41
4.  Ludéřov 18,01 OL 18,01 17,62
5.  Ráječek 18,09 SU 17,91 18,09
6.  Domamyslice B 18,30 PV 18,30 18,11
7.  Otinoves 18,34 PV 18,25 18,34
8.  Dětkovice 18,63 PV 18,63 17,97
9.  Střelice 18,66 OL 18,25 18,66
10.  Loučany 18,72 OL 17,16 18,72
11.  Hrabišín 18,99 SU 18,99 16,63
12.  Dolní Libina 19,49 SU 18,50 19,49
13.  Náměšť na Hané 19,76 OL 18,46 19,76
14.  Šumvald 20,02 OL 19,02 20,02
15.  Dětkovice B 20,93 PV 19,99 20,93
16.  Chořelice 27,87 OL 27,87 23,94
17.  Plinkout 28,09 OL 28,09 26,64
18.  Kokory 29,32 PR 28,42 29,32
19.  Nová Dědina NP OL NP NP
19.  Chválkovice NP OL NP NP
19.  Dolany NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,86 PV 17,24 17,86
2.  Haňovice 18,37 OL 18,37 16,92
3.  Loučany 18,64 OL 17,17 18,64
4.  Lesnice 19,07 SU 18,66 19,07
5.  Hlubočky 20,33 OL 18,03 20,33
6.  Dolní Libina 21,13 SU 21,13 19,98
7.  Mladeč 22,03 OL 22,03 19,33
8.  Nová Dědina 22,96 OL 22,96 19,42
9.  Olešnice 23,41 OL 23,21 21,41
10.  Droždín Chvadrož 25,39 OL 25,39 25,22
11.  Cholina 25,54 OL 25,54 18,93
12.  Vojnice 26,89 OL 26,89 24,84
13.  Hrabišín 28,75 SU 27,59 28,75
14.  Troubelice 30,45 OL 24,23 30,45
15.  Dub nad Moravou 31,26 OL 31,26 20,16
16.  Dětkovice 45,43 PV 45,43 37,71
17.  Blatec NP OL NP NP


Měrotín

Název soutěže a popis: Měrotín
Kontakt:  
Kdy: 07. 09. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 11:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Měrotín 17,88 OL 17,75 17,88
2.  Hoštice 18,37 KM 18,29 18,37
3.  Dětkovice 19,58 PV 19,58 18,02
4.  Otinoves 19,72 PV 19,38 19,72
5.  Domamyslice B 19,73 PV 19,73 18,68
6.  Myslechovice 19,96 OL 19,28 19,96
7.  Dub nad Moravou 20,00 OL 19,70 20,00
8.  Chválkovice 20,97 OL 20,70 20,97
9.  Břevenec 22,23 OL 18,96 22,23
10.  Chořelice 22,55 OL 21,39 22,55
11.  Střelice 23,34 OL 23,34 20,05
12.  Radíkov 23,45 OL 23,45 21,23
13.  Olešnice 23,84 OL 23,84 17,98
14.  Loučany NP OL NP NP
15.  Ludéřov NP OL NP NP
16.  Dětkovice B NP PV NP NP
17.  Plinkout NP OL NP NP
18.  Velká Bystřice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hlubočky 19,44 OL 19,00 19,44
2.  Pěnčín 19,90 PV 18,79 19,90
3.  Haňovice 20,41 OL 20,41 18,32
4.  Mladeč 21,54 OL 20,01 21,54
5.  Droždín Chvadrož 21,64 OL 19,50 21,64
6.  Dětkovice 21,73 PV 21,73 21,24
7.  Cholina 22,09 OL 20,89 22,09
8.  Loučany 22,32 OL 22,32 18,44
9.  Vojnice 22,95 OL 22,95 22,32
10.  Dub nad Moravou 23,16 OL 23,16 20,63
11.  Blatec 23,34 OL 23,34 23,30
12.  Olešnice 32,38 OL 32,38 32,12


Olešnice

Název soutěže a popis: Olešnice
Kontakt:  
Kdy: 28. 09. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 09. 2019 11:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,49 OL 17,49 16,71
2.  Ludéřov 17,66 OL 17,66 17,26
3.  Hrabišín 17,80 SU 17,80 16,85
4.  Břevenec 17,90 OL 17,90 17,70
5.  Domamyslice B 18,10 PV 17,79 18,10
6.  Plinkout 18,12 OL 18,12 17,83
7.  Dětkovice 18,27 PV 18,27 17,56
8.  Olešnice 18,41 OL 18,41 17,56
9.  Hoštice 18,41 KM 18,31 18,41
10.  Chválkovice 19,04 OL 19,04 18,58
11.  Dolany 19,63 OL 19,63 17,56
12.  Otinoves 20,02 PV 20,02 19,66
13.  Radíkov 20,44 OL 20,44 19,68
14.  Měrotín 23,82 OL 19,25 23,82
15.  Chořelice 24,06 OL 24,06 23,60
16.  Těšetice Ratašice 30,30 OL 29,96 30,30
17.  Dolní Libina 32,39 SU 32,39 19,88
18.  Vojnice NP OL NP 26,22
19.  Velká Bystřice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krasice 16,62 PV 16,44 16,62
2.  Haňovice 17,09 OL 17,09 17,01
3.  Dolní Libina 17,39 SU 17,32 17,39
4.  Hlubočky 18,23 OL 17,58 18,23
5.  Pěnčín 18,51 PV 17,66 18,51
6.  Cholina 18,94 OL 18,66 18,94
7.  Vojnice 19,14 OL 19,14 18,11
8.  Olešnice 19,24 OL 17,68 19,24
9.  Soběsuky B 19,93 PV 19,23 19,93
10.  Soběsuky A 20,22 PV 19,82 20,22
11.  Droždín Chvadrož 20,67 OL 20,67 19,64
12.  Dětkovice 20,93 PV 18,48 20,93
13.  Mladeč 20,93 OL 20,93 20,85
14.  Loučany NP OL NP NP

Počet soutěží: 11  Celkem pokusů:  33
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: