hasičský areál Chválkovice
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dětkovice | 19,02 | PV | 19,02 | 18,78 | |
2. | Chválkovice | 19,43 | OL | 19,43 | 17,96 | |
3. | Dolní Libina | 19,56 | SU | 19,56 | 19,43 | |
4. | Dolany | 19,63 | OL | 19,63 | 18,71 | |
5. | Radíkov | 19,86 | PR | 19,86 | 17,71 | |
6. | Kokory | 19,92 | PR | 19,57 | 19,92 | |
7. | Plinkout | 19,94 | OL | 19,85 | 19,94 | |
8. | Velká Bystřice | 21,38 | OL | 18,09 | 21,38 | |
9. | Nenakonice | 21,64 | OL | 21,64 | 20,43 | |
10. | Křenovice | 22,65 | PR | 20,77 | 22,65 | |
11. | Určice | 25,39 | PV | 25,39 | 24,51 | |
12. | Radíkov | NP | OL | NP | NP | |
12. | Šumvald | NP | OL | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Haňovice | 18,44 | OL | 18,44 | 18,03 | |
2. | Hlubočky | 18,81 | OL | 17,81 | 18,81 | |
3. | Šumvald | 19,75 | OL | 19,75 | 19,26 | |
4. | Pěnčín | 20,02 | PV | 20,02 | 19,69 | |
5. | Droždín Chvadrož | 20,41 | OL | 20,41 | 20,28 | |
6. | Dub nad Moravou | 21,28 | OL | 19,99 | 21,28 | |
7. | Dolní Libina | 21,29 | SU | 21,29 | 18,27 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radíkov | 16,72 | PR | 16,37 | 16,72 | |
2. | Hrabůvka | 17,15 | PR | 17,15 | 16,82 | |
3. | Otinoves | 18,37 | PV | 17,80 | 18,37 | |
4. | Radíkov | 18,46 | OL | 18,46 | 18,43 | |
5. | Janovice | 18,56 | BR | 18,56 | 17,50 | |
6. | Dolany | 18,99 | OL | 17,84 | 18,99 | |
7. | Mladeč | 19,38 | OL | 19,38 | 18,72 | |
8. | Chválkovice | 19,87 | OL | 19,87 | 17,75 | |
9. | Dolní Libina | 20,53 | SU | 18,93 | 20,53 | |
10. | Chořelice | 21,54 | OL | 21,54 | 21,14 | |
11. | Šumvald | 21,93 | OL | 21,93 | 18,42 | |
12. | Kokory | 22,25 | PR | 22,01 | 22,25 | |
13. | Plinkout | 26,41 | OL | 26,41 | 17,71 | |
14. | Velká (Hranice III) | NP | PR | NP | NP |
|
14. | Křenovice | NP | PR | NP | NP | |
14. | Velká Bystřice | NP | OL | NP | NP | |
14. | Dětkovice | NP | PV | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
10. | Dětkovice | 429,20 | PV | 183,70 | 429,20 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krasice - Prostějov | 17,18 | PV | 16,83 | 17,18 | |
2. | Dolní Libina | 17,82 | SU | 17,49 | 17,82 | |
3. | Haňovice | 18,03 | OL | 18,03 | 17,45 | |
4. | Pěnčín | 18,11 | PV | 18,11 | 17,73 | |
5. | Hlubočky | 18,46 | OL | 18,20 | 18,46 | |
6. | Šumvald | 18,65 | OL | 17,43 | 18,65 | |
7. | Čechy pod Kosířem | 18,66 | PV | 18,11 | 18,66 | |
8. | Cholina | 20,13 | OL | 19,16 | 20,13 | |
9. | Droždín Chvadrož | 25,05 | OL | 25,05 | 25,05 | |
11. | Pěnčín B | NP | PV | NP | NP | |
11. | Dub nad Moravou | NP | OL | NP | NP | |
11. | Olšovec | NP | PR | 17,94 | 17,99 | |
Hasičský areál Dětkovice
|
Název soutěže a popis: |
HE Dětkovice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
05. 07. 2020 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
28. 06. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
05. 07. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
05. 07. 2020 11:00 |
Konec hlasování: |
05. 07. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Janovice | 18,40 | BR | 18,40 | 18,03 | |
2. | Radíkov | 18,85 | OL | 18,31 | 18,85 | |
3. | Plinkout | 18,89 | OL | 18,89 | 18,80 | |
4. | Chválkovice | 19,17 | OL | 18,93 | 19,17 | |
5. | Čechy pod Kosířem | 19,41 | PV | 19,07 | 19,41 | |
6. | Vrchoslavice | 19,61 | PV | 17,96 | 19,61 | |
7. | Křenovice | 19,66 | PR | 19,66 | 18,51 | |
8. | Hněvošice | 19,72 | OP | 18,84 | 19,72 | |
9. | Bílovice | 19,88 | PV | 19,88 | 17,51 | |
10. | Dětkovice | 20,47 | PV | 20,47 | 17,14 | |
11. | Velká Bystřice | 20,70 | OL | 20,70 | 17,19 | |
12. | Určice | 21,01 | PV | 21,01 | 20,19 | |
13. | Seloutky | 21,02 | PV | 20,23 | 21,02 | |
14. | Kokory | 21,91 | PR | 20,77 | 21,91 | |
15. | Dětkovice B | 23,08 | PV | 18,63 | 23,08 | |
16. | Dolany | 23,27 | OL | 19,00 | 23,27 | |
17. | Dolní Libina | 24,90 | SU | 24,90 | 22,65 | |
18. | Mladeč | 35,01 | OL | 35,01 | 19,55 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Libina | 17,36 | SU | 17,15 | 17,36 | |
2. | Olšovec | 17,50 | PR | 17,50 | 17,48 | |
3. | Šumvald | 18,01 | OL | 17,68 | 18,01 | |
4. | Čechy pod Kosířem | 18,74 | PV | 17,90 | 18,74 | |
5. | Cholina | 18,76 | OL | 18,76 | 18,70 | |
6. | Hlubočky | 19,42 | OL | 19,29 | 19,42 | |
7. | Dub nad Moravou | 19,58 | OL | 19,04 | 19,58 | |
8. | Droždín Chvadrož | 20,08 | OL | 18,98 | 20,08 | |
9. | Soběsuky A | 22,29 | PV | 17,95 | 22,29 | |
10. | Dětkovice | 23,03 | PV | 23,03 | 18,23 | |
11. | Haňovice | 33,39 | OL | 26,79 | 33,39 | |
12. | Soběsuky C | 38,57 | PV | 38,57 | 22,53 | |
13. | Nový Malín | 39,34 | SU | 19,42 | 39,34 | |
14. | Určice | 40,90 | PV | 39,88 | 40,90 | |
Hasičský areál Šumvald
|
Název soutěže a popis: |
HE Šumvald |
Kontakt: |
|
Kdy: |
25. 07. 2020 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
19. 07. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
25. 07. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 07. 2020 13:00 |
Konec hlasování: |
25. 07. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Čechy pod Kosířem | 17,82 | PV | 17,82 | 17,52 | |
2. | Křenovice | 18,16 | PR | 17,93 | 18,16 | |
3. | Janovice | 19,20 | BR | 19,20 | 17,61 | |
4. | Chválkovice | 19,30 | OL | 18,28 | 19,30 | |
5. | Radíkov | 19,57 | PR | 17,76 | 19,57 | |
6. | Ráječek | 20,06 | SU | 17,57 | 20,06 | |
7. | Nový Malín | 20,19 | SU | 18,98 | 20,19 | |
8. | Troubelice | 20,98 | OL | 20,98 | 20,72 | |
9. | Přáslavice | 21,48 | OL | 19,59 | 21,48 | |
10. | Dětkovice B | 21,50 | PV | 21,50 | 20,50 | |
11. | Kokory | 21,73 | PR | 21,73 | 20,68 | |
12. | Dětkovice | 23,05 | PV | 23,05 | 17,39 | |
13. | Dolní Libina | 23,14 | SU | 19,44 | 23,14 | |
14. | Šumvald | 23,19 | OL | 23,19 | 22,99 | |
15. | Plinkout | NP | OL | NP | NP | |
15. | Dolany | NP | OL | NP | NP | |
15. | Velká (Hranice III) | NP | PR | NP | NP |
|
15. | Velká Bystřice | NP | OL | NP | NP | |
15. | Nová Dědina | NP | OL | NP | NP | |
15. | Chořelice | NP | OL | NP | NP | |
15. | Radíkov | NP | OL | NP | NP | |
15. | Mladeč | NP | OL | NP | NP | |
15. | Olešnice X | NP | OL | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Libina | 18,24 | SU | 18,24 | 18,15 | |
2. | Haňovice | 18,82 | OL | 17,43 | 18,82 | |
3. | Přáslavice | 18,90 | OL | 18,90 | 18,71 | |
4. | Dub nad Moravou | 19,09 | OL | 18,98 | 19,09 | |
5. | Krasice - Prostějov | 19,24 | PV | 18,01 | 19,24 | |
6. | Pěnčín | 19,32 | PV | 19,32 | 18,52 | |
7. | Šumvald | 19,69 | OL | 19,69 | 17,99 | |
8. | Dětkovice | 20,19 | PV | 20,19 | 20,09 | |
9. | Droždín Chvadrož | 20,70 | OL | 20,70 | 19,96 | |
10. | Hlubočky | 21,13 | OL | 19,86 | 21,13 | |
11. | Nová Dědina | 22,31 | OL | 22,31 | 21,13 | |
12. | Troubelice | 24,88 | OL | 19,16 | 24,88 | |
13. | Čechy pod Kosířem | 35,23 | PV | 34,07 | 35,23 | |
14. | Olšovec | NP | PR | NP | NP | |
14. | Olešnice | NP | OL | NP | NP | |
14. | Lesnice | NP | SU | NP | NP | |
Hasičský areál Plinkout
|
Název soutěže a popis: |
HE Plinkout |
Kontakt: |
|
Kdy: |
29. 08. 2020 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
23. 08. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
29. 08. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 08. 2020 13:00 |
Konec hlasování: |
29. 08. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křenovice | 16,97 | PR | 16,97 | 16,84 |
|
2. | Janovice | 17,33 | BR | 17,33 | 17,30 | |
3. | Plinkout | 18,20 | OL | 18,20 | 17,03 | |
4. | Čechy pod Kosířem | 18,38 | PV | 17,47 | 18,38 | |
5. | Dětkovice | 18,59 | PV | 18,59 | 18,40 | |
6. | Chválkovice | 18,60 | OL | 18,29 | 18,60 | |
7. | Nová Dědina | 18,84 | OL | 17,92 | 18,84 | |
8. | Velká Bystřice | 19,13 | OL | 17,48 | 19,13 | |
9. | Radíkov | 19,47 | OL | 19,31 | 19,47 | |
10. | Otinoves | 19,94 | PV | 19,94 | 18,51 | |
11. | Dětkovice B | 21,53 | PV | 21,53 | 20,84 | |
12. | Dolní Libina | NP | SU | NP | NP | |
13. | Štíty | NP | SU | NP | NP | |
14. | Nový Malín | NP | SU | NP | NP | |
15. | Dolany | NP | OL | NP | NP | |
16. | Kokory | NP | PR | NP | NP | |
17. | Břevenec | NP | OL | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Libina | 16,87 | SU | 16,79 | 16,87 | |
2. | Pěnčín | 17,49 | PV | 17,43 | 17,49 | |
3. | Šumvald | 18,21 | OL | 18,21 | 18,00 | |
4. | Haňovice | 18,52 | OL | 18,15 | 18,52 | |
5. | Hlubočky | 20,63 | OL | 20,45 | 20,63 | |
6. | Nová Dědina | 21,28 | OL | 21,28 | 18,30 | |
7. | Krasice - Prostějov | 22,19 | PV | 22,19 | 20,22 | |
8. | Lesnice | 22,77 | SU | 22,77 | 19,94 | |
9. | Droždín Chvadrož | 24,65 | OL | 19,35 | 24,65 | |
10. | Přáslavice | 30,65 | OL | 30,65 | 29,42 | |
11. | Cholina | 31,23 | OL | 28,63 | 31,23 | |
12. | Dětkovice | 44,84 | PV | 18,79 | 44,84 | |
13. | Dub nad Moravou | NP | OL | NP | NP | |
14. | Čechy pod Kosířem | NP | PV | NP | NP | |
15. | Pěnčín B | NP | PV | NP | NP | |
16. | Dolany | NP | OL | NP | NP | |
17. | Loučany | NP | OL | NP | NP | |
Hlubočky
|
Název soutěže a popis: |
HE Hlubočky |
Kontakt: |
|
Kdy: |
05. 09. 2020 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
30. 08. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
05. 09. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
05. 09. 2020 11:00 |
Konec hlasování: |
05. 09. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Břevenec | 17,76 | OL | 17,55 | 17,76 | |
1. | Radíkov | 17,76 | PR | 17,38 | 17,76 | |
3. | Velká (Hranice III) | 17,85 | PR | 17,85 | 17,61 |
|
4. | Radíkov | 18,14 | OL | 17,64 | 18,14 | |
5. | Olešnice | 18,23 | OL | 18,23 | 16,92 | |
6. | Plinkout | 18,40 | OL | 18,40 | 17,40 | |
7. | Dětkovice | 18,55 | PV | 18,55 | 16,89 | |
8. | Chválkovice | 19,26 | OL | 19,26 | 18,55 | |
9. | Dolany | 19,40 | OL | 19,40 | 17,72 | |
10. | Otinoves | 19,78 | PV | 19,21 | 19,78 | |
11. | Přáslavice | 20,93 | OL | 19,68 | 20,93 | |
12. | Janovice | 21,05 | BR | 20,49 | 21,05 | |
13. | Kokory | 23,12 | PR | 23,12 | 22,14 | |
14. | Těšetice | 23,77 | OL | 23,77 | 23,31 | |
15. | Břidličná | 25,27 | BR | 23,81 | 25,27 | |
16. | Křenovice | 25,67 | PR | 25,19 | 25,67 | |
17. | Dolní Libina | NP | SU | NP | NP | |
17. | Čelechovice na Hané | NP | PV | NP | NP | |
17. | Velká Bystřice | NP | OL | NP | NP | |
17. | Čechy pod Kosířem | NP | PV | NP | NP | |
17. | Hlubočky | NP | OL | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Olšovec | 17,90 | PR | 17,57 | 17,90 | |
2. | Dolní Libina | 18,16 | SU | 18,02 | 18,16 | |
3. | Přáslavice | 18,39 | OL | 18,39 | 18,24 | |
3. | Šumvald | 18,39 | OL | 18,39 | 17,68 | |
5. | Pěnčín | 18,44 | PV | 17,87 | 18,44 | |
6. | Dolany | 19,34 | OL | 19,34 | 18,81 | |
7. | Dub nad Moravou | 19,40 | OL | 19,40 | 18,00 | |
8. | Hlubočky | 19,47 | OL | 18,48 | 19,47 | |
9. | Čechy pod Kosířem | 19,64 | PV | 18,57 | 19,64 | |
10. | Hlubočky B | 20,11 | OL | 19,91 | 20,11 | |
11. | Droždín Chvadrož | 21,13 | OL | 21,13 | 19,94 | |
12. | Dětkovice | 21,14 | PV | 21,14 | 18,97 | |
13. | Blatec | 21,52 | OL | 21,52 | 19,44 | |
14. | Krasice - Prostějov | 24,97 | PV | 24,98 | 24,97 | |
15. | Cholina | 26,07 | OL | 25,07 | 26,07 | |
16. | Velká Bystřice | 36,89 | OL | 36,89 | 21,40 | |
17. | Haňovice | 38,18 | OL | 38,18 | 16,40 | |
Dolany
|
Název soutěže a popis: |
HE Dolany |
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 09. 2020 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
13. 09. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
19. 09. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 09. 2020 11:00 |
Konec hlasování: |
19. 09. 2020 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Hrabišín | 169,95 | SU | 166,62 | 169,95 | |
2. | Hrabůvka | 175,96 | PR | 170,31 | 175,96 | |
3. | Ráječek | 176,59 | SU | 176,59 | 176,47 | |
4. | Janovice | 179,47 | BR | 178,21 | 179,47 | |
5. | Radíkov | 179,68 | PR | 176,39 | 179,68 | |
6. | Křenovice | 181,23 | PR | 181,23 | 180,83 | |
7. | Dětkovice | 182,70 | PV | 172,89 | 182,70 | |
8. | Kožušany | 183,18 | OL | 183,18 | 177,59 | |
9. | Dolní Libina | 185,11 | SU | 181,96 | 185,11 | |
10. | Nenakonice | 188,80 | OL | 181,88 | 188,80 | |
11. | Plinkout | 189,41 | OL | 185,88 | 189,41 | |
12. | Velká Bystřice | 197,55 | OL | 183,78 | 197,55 | |
13. | Olešnice | 200,04 | OL | 200,04 | 174,40 | |
14. | Seloutky | 212,38 | PV | 212,38 | 193,14 | |
15. | Břidličná | 235,47 | BR | 208,57 | 235,47 | |
16. | Chválkovice | 273,00 | OL | 267,27 | 273,00 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Pěnčín | 193,79 | PV | 175,07 | 193,79 | |
2. | Haňovice | 195,94 | OL | 195,94 | 186,48 | |
3. | Dětkovice | 198,66 | PV | 198,66 | 189,95 | |
4. | Dolní Libina | 198,80 | SU | 198,80 | 185,60 | |
5. | Bílovice | 209,53 | PV | 200,40 | 209,53 | |
6. | Čechy pod Kosířem | 212,93 | PV | 182,05 | 212,93 | |
7. | Nenakonice | 229,43 | OL | 214,17 | 229,43 | |
8. | Dolany | 231,90 | OL | 208,04 | 231,90 | |
9. | Blatec | 238,00 | OL | 188,43 | 238,00 | |
10. | Šumvald | 247,58 | OL | 247,58 | 210,82 | |
11. | Dub nad Moravou | 269,21 | OL | 194,30 | 269,21 | |
12. | Droždín Chvadrož | 372,50 | OL | 372,50 | 352,67 | |
13. | Přáslavice | 425,38 | OL | 189,01 | 425,38 | |
Olešnice
|
Název soutěže a popis: |
HE Olešnice |
Kontakt: |
|
Kdy: |
17. 10. 2020 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
20. 09. 2020 18:00 |
Začátek tipování: |
17. 10. 2020 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
17. 10. 2020 11:00 |
Konec hlasování: |
17. 10. 2020 00:00 |
Počet soutěží: 8 Celkem pokusů: 29
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: