Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Če
5

6
Pl
7
Kr
8

9
St
10
Do
11
To
12
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
20
6
17
20
5
13
17
13
0
17
8
2. Břevenec 143 15,22OL
7
11
20
15
0
20
20
9
11
6
9
15
3. Stražisko 130 16,43PV
15
17
7
10
10
-
17
0
20
15
8
11
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
15
10
7
13
11
0
4
17
0
15
20
5. Plinkout 106 15,58OL
13
9
13
2
17
10
2
20
0
10
10
0
6. Cholina 92 15,35OL
5
1
15
11
3
8
0
2
8
17
13
9
7. Lipová 87 15,92PV
4
8
11
9
15
0
3
15
15
7
0
0
8. Vícov 80 17,40PV
2
3
4
20
7
17
11
5
7
4
0
0
9. Niva 79 16,58PV
8
4
5
13
11
15
0
13
3
0
7
0
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
10
1
0
9
1
10
10
0
15
0
7
11. Plumlov 57 15,33PV
20
7
17
--
13
-
0
-
0
--
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
-
0
-
4
3
-
7
-
8
13
3
13. Bílovice 48 15,74PV
0
-
0
0
8
--
7
0
-
20
13
14. Benkov 41 17,54OL--
0
5
-
0
15
---
4
17
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
13
-
0
5
---
10
0
0
-
16. Loučany 36 16,77OL
3
2
9
8
0
0
4
0
9
0
0
1
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
6
8
0
6
9
--
0
2
--
18. Tovéř 24 16,70OL-
5
-
6
-
4
0
--
0
5
4
19. Krumsín 22 18,79PV-------
8
5
3
0
6
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
0
3
-
7
5
-
6
-
0
0
21. Dolní Libina 18 19,52SU------
8
--
5
-
5
22. Haňovice 17 18,89OL
6
-
0
1
------
0
10
23. Žernovník 11 19,23BK---------
11
--
24. Rájec 9 18,18SU--
2
0
--
7
-----
-. Horní Poříčí 9 19,42BK---------
9
--
-. Medlov 9 19,62OL------
9
-----
27. Soběsuky 7 19,85PV-----
0
-
3
4
0
--
28. Svésedlice 6 16,68OL----------
6
-
-. Domamyslice B 6 20,02PV-----
6
------
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
-----
6
-----
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
-
1
4
--
0
-----
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
---------
3
0
33. Troubelice 3 17,80OL--
3
0
--
0
-----
34. Přáslavice 2 18,53OL----------
2
-
-. Seloutky 2 24,76PV-----
2
----
0
-
36. nerozlišeno 1 18,71-------
0
---
1
-
-. Otaslavice 1 19,54PV-
0
0
-
0
----
1
--
-. Lipová B 1 20,05PV-------
1
0
0
-
0
-. Šumvald 1 21,79OL------
1
---
0
0
40. Dětkovice B 0 19,88PV-----
0
------
-. Velký Týnec 0 20,93OL----------
0
-
-. Véska 0 21,55OL----------
0
-
-. Odrlice 0 21,59OL
0
-
0
0
--------
-. Určice 0 22,45PV-----
0
----
0
-
-. Uhřice 0 22,54BK---------
0
--
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL------
0
-----
-. Mostkovice 0 27,17PV--------
0
0
0
-
-. Dolany 0 28,02OL----------
0
0
-. Hlubočky 0 28,52OL----------
0
-
-. Počenice 0 29,26KM-------
0
----
-. Újezd 0 38,07OL------
0
---
0
0
-. Mladeč 0 NPOL
0
-----------
-. Kelčice 0 NPPV-----
0
------
-. Dub nad Moravou 0 NPOL----------
0
-
-. Sychotín 0 NPBK-------
0
----
-. Charváty 0 NPOL----------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Če
5

6
Pl
7
Kr
8

9
St
10
Do
11
To
12
1. Krumsín 92 18,21PV
6
5
8
8
6
6
10
10
5
8
10
10
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
10
10
5
8
8
4
10
10
0
8
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
6
2
5
8
10
5
6
0
4
0
1
4. Lipová 39 19,25PV-
10
-
0
10
1
4
-
8
0
0
6
5. Loučany 36 19,20OL
5
-
5
6
--
3
-
6
-
8
3
6. Stražisko 23 18,76PV
10
--
3
4
----
6
0
-
7. Soběsuky 18 21,58PV-----
4
-
5
4
5
--
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
-
3
2
--
6
-----
9. Dolany 11 21,28OL----------
6
5
10. Haňovice 10 22,66OL--
6
--------
4
11. Žďár 8 20,19BK-------
8
----
12. Droždín 7 23,61OL----------
5
2
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL-----
5
------
14. Véska 4 20,21OL---
4
--------
-. Odrlice 4 34,82OL
0
-
4
---------
-. Drahlov 4 35,74OL----------
4
-
17. Domamyslice 3 27,24PV-----
3
------
-. Daskabát 3 40,09OL----------
3
-
19. Nová Dědina 2 23,84OL------
2
-----
-. Seloutky 2 30,16PV-----
2
----
0
-
21. Medlov 1 37,58OL------
1
-----
22. Senice na Hané 0 NPOL--
0
---------
-. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL----------
0
-


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: