BIO-HE Dětkovice 2021 - BIO-HE Dětkovice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 03. 07. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 16,54 16,54 16,50
2.  Hrabišín SU 17,05 16,95 17,05
3.  Olešnice X team OL 17,30 17,30 16,26
4.  Janovice BR 17,61 17,61 17,44
5.  Střelice OL 17,80 17,09 17,80
6.  Bílovice C Odpad PV 18,12 18,12 17,98
7.  Kokory PR 18,41 18,41 18,25
8.  Dolany OL 18,45 18,45 18,21
9.  Otinoves PV 18,69 18,24 18,69
10.  Zahnašovice KM 18,78 16,24 18,78
11.  Chválkovice OL 18,88 18,88 18,59
12.  Vysoká PR 19,44 19,44 19,00
13.  Přáslavice OL 19,72 19,72 19,54
14.  Myslejovice PV 20,28 20,28 19,28
15.  Plinkout OL 20,36 18,06 20,36
16.  Bílovice A PV 20,44 20,44 17,35
17.  Nenakonice OL 21,14 17,93 21,14
18.  Dětkovice PV 21,46 21,46 18,97
19.  Dolní Libina SU 22,13 22,13 21,50
20.  Seloutky PV 22,47 20,19 22,47
21.  Mladeč OL 26,08 20,61 26,08
22.  Domamyslice Dvojka PV 27,93 27,40 27,93
23.  Radíkov OL 29,25 17,20 29,25
24.  Šumvald OL 35,14 35,14 34,87
25.  Měrotín OL 39,36 39,36 17,50
26.  Velká Bystřice OL NP NP NP
27.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
28.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Cholina Cholešnice OL 17,54 17,54 17,11
2.  Soběsuky C PV 17,97 19,97 17,95
3.  Krasice - Prostějov PV 17,99 16,85 17,99
4.  Dub nad Moravou OL 18,23 17,87 18,23
5.  Dolní Libina SU 18,29 18,29 17,50
6.  Hrabišín SU 18,48 18,48 17,92
7.  Pěnčín PV 18,67 18,61 18,67
8.  Přáslavice OL 18,74 18,74 18,45
9.  Dětkovice PV 18,77 17,91 18,77
10.  Dolany OL 19,21 19,05 19,21
11.  Soběsuky A PV 19,27 19,27 18,45
12.  Haňovice OL 19,68 19,68 17,97
13.  Šumvald OL 20,13 20,13 19,07
14.  Bílovice PV 20,25 20,25 19,04
15.  Droždín Chvádrož OL 20,61 20,61 19,45
16.  Soběsuky B PV 21,93 21,93 21,78
17.  Loučany OL 53,99 53,99 17,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK16,5416,5016,542021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sychotín BK16,5416,5016,542021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV16,5016,6216,622016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plumlov PV16,5016,6216,622016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabišín SU16,9517,0517,052021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU16,9517,0517,052021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice X teamOL17,3016,2617,302021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice OL17,3016,2617,302021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL17,3417,3217,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL17,3417,3217,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Niva PV16,9817,3417,342015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Niva PV16,9817,3517,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,4817,3817,382016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plumlov PV16,6517,3917,392015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV16,6517,3917,392015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice PV17,4817,3817,482016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čelechovice na Hané PV17,5617,4617,562021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Janovice BR17,6117,4417,612021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Loučany OL17,6117,6117,612016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Janovice BR17,6117,4417,612021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,6117,6117,612016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,1217,7017,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PV17,1217,7017,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Niva PV17,7117,3217,712016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Niva PV17,7117,3217,712016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čelechovice na Hané PV17,2717,7617,762016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Čelechovice na Hané PV17,2717,7617,762016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Střelice OL17,0917,8017,802021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střelice OL17,0917,8017,802021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Starý Lískovec BM17,8316,4917,832016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Cholina Cholešnice OL17,5417,1117,542021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Soběsuky C PV19,9717,9517,972021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Krasice - Prostějov PV16,8517,9917,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dub nad Moravou OL17,8718,2318,232021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Dolní Libina SU18,2917,5018,292021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Hrabišín SU18,4817,9218,482021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Pěnčín PV18,6118,6718,672021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Přáslavice OL18,7418,4518,742021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Dětkovice PV17,9118,7718,772021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dolany OL19,0519,2119,212021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Soběsuky A PV19,2718,4519,272021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Haňovice OL19,6817,9719,682021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Šumvald OL20,1319,0720,132021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Bílovice PV20,2519,0420,252021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Droždín Chvádrož OL20,6119,4520,612021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Soběsuky B PV21,9321,7821,932021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Loučany OL53,9917,1653,992021/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/e9LJbqLXNCM Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/27 Dětkovice, PV,
PROL
2003/07/26 Dětkovice, PV,
PROL
2004/07/24 Dětkovice, PV,
PROL
2008/07/26 Dětkovice, PV,
HE
2009/07/25 Dětkovice, PV,
HE
2011/07/23 Dětkovice,
VCPV
2012/07/28 Dětkovice,
VCPV
2013/06/08 Dětkovice, O pohár
VCPV
2013/06/08 Prostějov, has. dráha U lip, O pohár starosty obce Dětkovice
-
2015/05/09 Dětkovice, Dětkovice
HE
2015/05/09 Dětkovice, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2016/06/04 Hasičský areál Dětkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/06/04 Dětkovice, O pohár
VCPV
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice
HE
2021/07/03 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře