BIO-HE Dolany 2021 - BIO-HE Dolany

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Špičky PR 175,95 172,91 175,95
2.  Olešnice X team OL 180,76 180,76 170,00
3.  Dolní Libina SU 183,50 177,10 183,50
4.  Nový Malín SU 188,10 188,10 185,53
5.  Chválkovice OL 190,76 185,22 190,76
6.  Velká Bystřice OL 192,01 179,16 192,01
7.  Těšetice OL 195,00 195,00 190,77
8.  Dětkovice PV 195,62 195,62 193,80
9.  Mladeč OL 201,07 197,48 201,07
10.  Břidličná BR 208,12 208,12 205,00
11.  Kokory PR 210,76 210,76 196,19
12.  Janovice BR 212,39 212,39 175,55
13.  Nenakonice OL 215,47 215,47 188,62
14.  Přáslavice OL 216,77 210,31 216,77
15.  Chořelice OL 217,23 212,72 217,23
16.  Plinkout OL 226,49 181,13 226,49
17.  Dolany OL 294,47 294,47 265,14
18.  Radíkov OL 453,60 178,16 453,60
19.  Kožušany OL NP NP NP
19.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
19.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
19.  Střelice OL NP NP NP
19.  Třeština SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 174,85 173,06 174,85
2.  Olšovec PR 184,93 177,24 184,93
3.  Haňovice OL 197,79 175,78 197,79
4.  Dolany OL 208,12 208,12 197,14
5.  Přáslavice OL 222,93 222,93 190,11
6.  Pěnčín B PV 231,23 185,39 231,23
7.  Dub nad Moravou OL 233,20 233,20 229,87
8.  Dětkovice PV 234,52 234,52 232,83
9.  Vojnice OL 244,21 193,35 244,21
10.  Droždín Chvádrož OL 256,77 196,71 256,77
11.  Pěnčín PV 260,66 260,66 256,84
12.  Šumvald OL NP NP NP
13.  Hlubočky OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třeština SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Střelice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kožušany OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR172,91175,95175,952021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice X teamOL180,76170,00180,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Libina SU177,10183,50183,502021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nový Malín SU188,10185,53188,102021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chválkovice OL185,22190,76190,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velká Bystřice OL179,16192,01192,012021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Těšetice OL195,00190,77195,002021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV195,62193,80195,622021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladeč OL197,48201,07201,072021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Břidličná BR208,12205,00208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kokory PR210,76196,19210,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR212,39175,55212,392021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nenakonice OL215,47188,62215,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Přáslavice OL210,31216,77216,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chořelice OL212,72217,23217,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL181,13226,49226,492021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolany OL294,47265,14294,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radíkov OL178,16453,60453,602021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Šumvald OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Dolní Libina SU173,06174,85174,852021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olšovec PR177,24184,93184,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Haňovice OL175,78197,79197,792021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dolany OL208,12197,14208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Přáslavice OL222,93190,11222,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Pěnčín B PV185,39231,23231,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Dub nad Moravou OL233,20229,87233,202021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dětkovice PV234,52232,83234,522021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Vojnice OL193,35244,21244,212021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Droždín Chvádrož OL196,71256,77256,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Pěnčín PV260,66256,84260,662021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/arAmOO0y_LI Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
HE
2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře