Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ch 1 | Do 2 | Dě 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovice | 115 | 16,86 | BR | 45 | |||
-. | Olešnice X team | 115 | 17,02 | OL | 55 | |||
3. | Dětkovice | 63 | 18,39 | PV | 19 | |||
4. | Čechy pod Kosířem | 57 | 17,80 | PV | 20 | |||
5. | Hrabišín | 48 | 17,05 | SU | 37 | |||
6. | Plinkout | 43 | 18,63 | OL | 16 | |||
7. | Dolany | 42 | 18,14 | OL | 12 | |||
-. | Mladeč | 42 | 19,11 | OL | 9 | |||
9. | Kokory | 40 | 18,41 | PR | 11 | |||
10. | Velká Bystřice | 36 | 17,57 | OL | 5 | |||
11. | Chválkovice | 34 | 18,88 | OL | 11 | |||
12. | Nový Malín | 26 | 18,12 | SU | - | 13 | ||
13. | Dolní Libina | 23 | 18,35 | SU | 8 | |||
14. | Bludov | 22 | 18,02 | SU | - | - | 15 | |
-. | Radíkov | 22 | 18,61 | OL | 11 | |||
-. | Přáslavice | 22 | 18,73 | OL | - | 3 | ||
17. | Velká (Hranice III) | 21 | 16,78 | PR | 1 | |||
-. | Zahnašovice | 21 | 16,80 | KM | - | 6 | ||
19. | Sychotín | 20 | 16,54 | BK | - | - | 20 | |
-. | Hrabůvka | 20 | 16,74 | PR | - | - | - | 0 |
-. | Špičky | 20 | 17,59 | PR | - | - | - | 0 |
-. | Šumvald | 20 | 18,86 | OL | 3 | |||
23. | Plumlov | 17 | 16,78 | PV | - | - | - | 0 |
-. | Nová Dědina | 17 | 20,94 | OL | - | - | - | 0 |
25. | Těšetice | 13 | 19,26 | OL | - | - | 0 | |
26. | Střelice | 11 | 17,80 | OL | - | 11 | ||
-. | Měrotín | 11 | 18,40 | OL | - | 11 | ||
28. | Bílovice C Odpad | 10 | 18,12 | PV | - | - | 10 | |
-. | Nenakonice | 10 | 18,73 | OL | 7 | |||
30. | Čelechovice na Hané | 9 | 18,64 | PV | - | - | 9 | |
31. | Otinoves | 7 | 18,69 | PV | - | - | 7 | |
32. | Břidličná | 6 | 20,81 | BR | - | - | 0 | |
33. | Křenovice | 5 | 18,89 | PR | - | - | 5 | |
-. | Dolní Studénky | 5 | 20,76 | SU | - | - | 5 | |
35. | Vysoká | 4 | 19,44 | PR | - | - | 4 | |
36. | Topoľčianky | 3 | 19,35 | ZM | - | - | - | 0 |
37. | Bílovice | 2 | 19,69 | PV | - | - | 2 | |
-. | Myslejovice | 2 | 20,28 | PV | - | - | 2 | |
39. | Chořelice | 1 | 21,72 | OL | - | - | - | 0 |
40. | Bílovice A | 0 | 20,44 | PV | - | - | 0 | |
-. | Seloutky | 0 | 22,47 | PV | - | - | 0 | |
-. | Domamyslice Dvojka | 0 | 27,93 | PV | - | - | 0 | |
-. | Kožušany | 0 | NP | OL | - | - | - | 0 |
-. | Hoštice | 0 | NP | KM | - | - | 0 | |
-. | Radíkov | 0 | NP | PR | - | - | 0 | |
-. | Třeština | 0 | NP | SU | - | - | - | 0 |
-. | Chválkovice BETA | 0 | NP | OL | - | - | 0 | |
-. | Ratiboř | 0 | NP | VS | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ch 1 | Do 2 | Dě 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňovice | 112 | 17,49 | OL | 39 | |||
2. | Dolní Libina | 110 | 17,14 | SU | 33 | |||
3. | Pěnčín | 90 | 18,26 | PV | 24 | |||
4. | Dub nad Moravou | 88 | 18,23 | OL | 32 | |||
5. | Droždín Chvádrož | 59 | 19,90 | OL | 15 | |||
6. | Dolany | 58 | 18,00 | OL | 16 | |||
7. | Dětkovice | 54 | 18,77 | PV | - | 18 | ||
8. | Pěnčín B | 49 | 19,38 | PV | - | 18 | ||
9. | Hlubočky | 45 | 18,48 | OL | - | 5 | ||
10. | Cholina Cholešnice | 40 | 17,54 | OL | 26 | |||
11. | Přáslavice | 36 | 18,74 | OL | - | 17 | ||
12. | Krasice - Prostějov | 32 | 17,68 | PV | - | 32 | ||
13. | Hrabišín | 31 | 17,76 | SU | - | - | 10 | |
-. | Šumvald | 31 | 20,13 | OL | 16 | |||
15. | Zahnašovice | 20 | 17,53 | KM | - | - | 20 | |
16. | Velký Týnec | 19 | 18,90 | OL | - | - | 8 | |
17. | Soběsuky C | 17 | 17,97 | PV | - | - | 17 | |
-. | Olšovec | 17 | 18,49 | PR | - | - | - | 0 |
19. | Nová Dědina | 15 | 21,54 | OL | - | - | - | 0 |
20. | Vojnice | 14 | 24,42 | OL | - | - | - | 0 |
21. | Roštění | 13 | 19,05 | KM | - | - | 13 | |
22. | Světlá | 11 | 20,06 | BR | - | - | 11 | |
23. | Topoľčianky | 8 | 28,75 | ZM | - | - | - | 0 |
24. | Soběsuky A | 5 | 19,27 | PV | - | 5 | ||
25. | Klopotovice | 3 | 51,46 | PV | - | - | 3 | |
26. | Bílovice | 2 | 20,25 | PV | - | - | 2 | |
27. | Soběsuky B | 0 | 21,93 | PV | - | - | 0 | |
-. | Loučany | 0 | 53,99 | OL | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: