Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
Body
1. Janovice 115 16,86BR
15
15
-. Olešnice X team 115 17,02OL
20
20
3. Dětkovice 63 18,39PV
6
6
4. Čechy pod Kosířem 57 17,80PV
10
10
5. Hrabišín 48 17,05SU
17
17
6. Plinkout 43 18,63OL
8
8
7. Dolany 42 18,14OL
0
0
-. Mladeč 42 19,11OL
0
0
9. Kokory 40 18,41PR
0
0
10. Velká Bystřice 36 17,57OL
4
4
11. Chválkovice 34 18,88OL
0
0
12. Nový Malín 26 18,12SU
13
13
13. Dolní Libina 23 19,91SU
0
0
14. Bludov 22 18,02SU-0
-. Radíkov 22 18,61OL
0
0
-. Přáslavice 22 18,73OL
0
0
17. Velká (Hranice III) 21 16,78PR
1
1
-. Zahnašovice 21 16,80KM
0
0
19. Sychotín 20 16,54BK-0
-. Hrabůvka 20 16,74PR-0
-. Šumvald 20 18,86OL
3
3
-. Špičky 20 175,95PR-0
23. Plumlov 17 16,78PV-0
-. Nová Dědina 17 20,94OL-0
25. Těšetice 13 19,26OL-0
26. Střelice 11 17,80OL
0
0
-. Měrotín 11 18,40OL
11
11
28. Bílovice C Odpad 10 18,12PV-0
-. Nenakonice 10 18,73OL
7
7
30. Čelechovice na Hané 9 18,64PV
9
9
31. Otinoves 7 18,69PV-0
32. Břidličná 6 33,97BR
0
0
33. Křenovice 5 18,89PR
5
5
-. Dolní Studénky 5 20,76SU-0
35. Vysoká 4 19,44PR-0
36. Topoľčianky 3 19,35ZM-0
37. Bílovice 2 19,69PV
2
2
-. Myslejovice 2 20,28PV-0
39. Chořelice 1 217,23OL-0
40. Bílovice A 0 20,44PV-0
-. Seloutky 0 22,47PV-0
-. Domamyslice Dvojka 0 27,93PV-0
-. Radíkov 0 NPPR
0
0
-. Třeština 0 NPSU-0
-. Chválkovice BETA 0 NPOL
0
0
-. Ratiboř 0 NPVS-0
-. Kožušany 0 NPOL-0
-. Hoštice 0 NPKM
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
Body
1. Haňovice 112 17,49OL
15
15
2. Dolní Libina 110 17,14SU
5
5
3. Pěnčín 90 18,26PV
0
0
4. Dub nad Moravou 88 18,23OL
6
6
5. Droždín Chvádrož 59 19,90OL
7
7
6. Dolany 58 18,00OL
0
0
7. Dětkovice 54 18,77PV
11
11
8. Pěnčín B 49 19,38PV
10
10
9. Hlubočky 45 18,48OL
0
0
10. Cholina Cholešnice 40 17,54OL
0
0
11. Přáslavice 36 18,74OL
9
9
12. Krasice - Prostějov 32 17,68PV
17
17
13. Hrabišín 31 17,76SU-0
-. Šumvald 31 20,13OL
4
4
15. Zahnašovice 20 17,53KM
20
20
16. Velký Týnec 19 18,90OL
8
8
17. Soběsuky C 17 17,97PV-0
-. Olšovec 17 184,93PR-0
19. Nová Dědina 15 21,54OL-0
20. Vojnice 14 29,94OL-0
21. Roštění 13 19,05KM
13
13
22. Světlá 11 20,06BR-0
23. Topoľčianky 8 28,75ZM-0
24. Soběsuky A 5 19,27PV
0
0
25. Klopotovice 3 51,46PV
3
3
26. Bílovice 2 20,25PV-0
27. Soběsuky B 0 21,93PV-0
-. Loučany 0 53,99OL-0


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: