Rok:

Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
Body
1. Janovice 115 16,86BR
15
17
32
-. Olešnice X team 115 17,02OL
20
20
40
3. Dětkovice 63 18,39PV
6
13
19
4. Čechy pod Kosířem 57 17,80PV
10
10
20
5. Hrabišín 48 17,05SU
17
3
20
6. Plinkout 43 18,63OL
8
7
15
7. Dolany 42 18,14OL
0
4
4
-. Mladeč 42 19,11OL
0
9
9
9. Kokory 40 18,41PR
0
2
2
10. Velká Bystřice 36 17,57OL
4
1
5
11. Chválkovice 34 18,88OL
0
6
6
12. Nový Malín 26 18,12SU
13
0
13
13. Dolní Libina 23 19,91SU
0
8
8
14. Bludov 22 18,02SU-
15
15
-. Radíkov 22 18,61OL
0
11
11
-. Přáslavice 22 18,73OL
0
-0
17. Velká (Hranice III) 21 16,78PR
1
0
1
-. Zahnašovice 21 16,80KM
0
-0
19. Sychotín 20 16,54BK--0
-. Hrabůvka 20 16,74PR--0
-. Šumvald 20 18,86OL
3
0
3
-. Špičky 20 175,95PR--0
23. Plumlov 17 16,78PV--0
-. Nová Dědina 17 20,94OL--0
25. Těšetice 13 19,26OL-
0
0
26. Střelice 11 17,80OL
0
-0
-. Měrotín 11 18,40OL
11
-11
28. Bílovice C Odpad 10 18,12PV--0
-. Nenakonice 10 18,73OL
7
0
7
30. Čelechovice na Hané 9 18,64PV
9
-9
31. Otinoves 7 18,69PV--0
32. Břidličná 6 33,97BR
0
-0
33. Křenovice 5 18,89PR
5
-5
-. Dolní Studénky 5 20,76SU-
5
5
35. Vysoká 4 19,44PR--0
36. Topoľčianky 3 19,35ZM--0
37. Bílovice 2 19,69PV
2
-2
-. Myslejovice 2 20,28PV--0
39. Chořelice 1 217,23OL--0
40. Bílovice A 0 20,44PV--0
-. Seloutky 0 22,47PV--0
-. Domamyslice Dvojka 0 27,93PV--0
-. Kožušany 0 NPOL--0
-. Hoštice 0 NPKM
0
-0
-. Radíkov 0 NPPR
0
-0
-. Třeština 0 NPSU--0
-. Chválkovice BETA 0 NPOL
0
-0
-. Ratiboř 0 NPVS--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
Body
1. Haňovice 112 17,49OL
15
20
35
2. Dolní Libina 110 17,14SU
5
17
22
3. Pěnčín 90 18,26PV
0
15
15
4. Dub nad Moravou 88 18,23OL
6
13
19
5. Droždín Chvádrož 59 19,90OL
7
7
14
6. Dolany 58 18,00OL
0
10
10
7. Dětkovice 54 18,77PV
11
-11
8. Pěnčín B 49 19,38PV
10
8
18
9. Hlubočky 45 18,48OL
0
5
5
10. Cholina Cholešnice 40 17,54OL
0
6
6
11. Přáslavice 36 18,74OL
9
-9
12. Krasice - Prostějov 32 17,68PV
17
-17
13. Hrabišín 31 17,76SU--0
-. Šumvald 31 20,13OL
4
9
13
15. Zahnašovice 20 17,53KM
20
-20
16. Velký Týnec 19 18,90OL
8
-8
17. Soběsuky C 17 17,97PV--0
-. Olšovec 17 184,93PR--0
19. Nová Dědina 15 21,54OL--0
20. Vojnice 14 29,94OL--0
21. Roštění 13 19,05KM
13
-13
22. Světlá 11 20,06BR-
11
11
23. Topoľčianky 8 28,75ZM--0
24. Soběsuky A 5 19,27PV
0
-0
25. Klopotovice 3 51,46PV
3
-3
26. Bílovice 2 20,25PV--0
27. Soběsuky B 0 21,93PV--0
-. Loučany 0 53,99OL--0


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: