Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
2 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
3 2019/06/03 2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
4 2019/06/15 2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B PV -
5 2019/06/07 2019/06/22 Třebovle, 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
6 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
7 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
8 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
9 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
10 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
11 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
12 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
13 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
14 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
15 2019/06/12 2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče PB -
16 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
17 2019/06/01 2019/06/20 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma TR -
18 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
19 2019/06/13 2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH OL -
20 2019/06/09 2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE PLPU
21 2019/06/01 2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH TR -
22 2019/04/04 2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima DO -
23 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
24 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
25 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
26 2019/06/12 2019/06/22 Troubky, O pohár Hané PR PRL
27 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
28 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
29 2019/06/09 2019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
30 2019/06/07 2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka OP -
31 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
32 2019/06/16 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
33 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
34 2019/06/16 2019/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
35 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
36 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
37 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
38 2019/06/15 2019/06/28 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN ZNL
39 2019/06/15 2019/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče BO BHL
40 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
41 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
42 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
43 2019/06/05 2019/06/28 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
44 2019/06/16 2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
45 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
46 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
47 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
48 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
49 2019/06/16 2019/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
50 2019/06/17 2019/06/28 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
51 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
52 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
53 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
54 2019/06/03 2019/06/28 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce TR -
55 2019/06/15 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
56 2019/06/20 2019/06/27 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B PV -
57 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
58 2019/06/16 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
59 2019/06/18 2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka VS -
60 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
61 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
62 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
63 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
64 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
65 2019/06/15 2019/06/28 Výrovice, sportovní areál, O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN ZNL
66 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
67 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
68 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
69 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
70 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
71 2019/06/01 2019/06/29 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019 ZL -
72 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
73 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
74 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
75 2019/06/13 2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH KM -
76 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
77 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
78 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
79 2019/06/17 2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně VS -
80 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
81 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
82 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár PT ŠHL
83 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
84 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
85 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
86 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
87 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
88 2019/06/23 2019/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
89 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
90 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
91 2019/06/23 2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
92 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
93 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
94 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
95 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
96 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
97 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
98 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
99 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
100 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
101 2019/06/30 2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
102 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
103 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
104 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
105 2019/06/30 2019/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
106 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
107 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
108 2019/06/30 2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
109 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
110 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
111 2019/06/30 2019/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník PV -
112 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
113 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
114 2019/07/01 2019/07/13 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B VS -
115 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
116 2019/06/14 2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice OP -
117 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
118 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
119 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
120 2019/07/07 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
121 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
122 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
123 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
124 2019/07/05 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
125 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
126 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
127 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
128 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
129 2019/06/22 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
130 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
131 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
132 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
133 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
134 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
135 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
136 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
137 2019/06/29 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
138 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
139 2019/06/13 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
140 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
141 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
142 2019/06/16 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
143 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
144 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
145 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
146 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
147 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
148 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
149 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
150 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
151 2019/07/21 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
152 2019/06/15 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
153 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
154 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
155 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
156 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
157 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
158 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
159 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
160 2019/07/27 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
161 2019/06/13 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
162 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
163 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
164 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
165 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
166 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
167 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
168 2019/05/30 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
169 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
170 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
171 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
172 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
173 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
174 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
175 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
176 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
177 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
178 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
179 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
180 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
181 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
182 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
183 2019/08/04 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
184 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
185 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
186 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
187 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
188 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
189 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
190 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
191 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
192 2019/08/11 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
193 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
194 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
195 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
196 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
197 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
198 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
199 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
200 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
201 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
202 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
203 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
204 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
205 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
206 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
207 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
208 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
209 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
210 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
211 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
212 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
213 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
214 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
215 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
216 2019/08/18 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
217 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
218 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
219 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
220 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
221 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
222 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
223 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
224 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
225 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
226 2019/08/25 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
227 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
228 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
229 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
230 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
231 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
232 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
233 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
234 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
235 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
236 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
237 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
238 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
239 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
240 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
241 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
242 2019/05/31 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
243 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
244 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
245 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
246 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
247 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
248 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
249 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
250 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
251 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
252 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
253 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
254 2019/09/01 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
255 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
256 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
257 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
258 2019/09/08 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
259 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
260 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
261 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
262 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
263 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
264 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1ČernovírMuži Záchlumí62019-06-19 11:51:38
2Stýskaly, hřištěnerozlišeno Rybnice102019-06-19 11:40:06
3OlešnáMuži Srch12019-06-19 09:47:00
4KyniceMuži Srch92019-06-19 09:46:10
5NevcehleŽeny Nevcehle82019-06-19 09:28:37
6OponešiceŽeny Nevcehle82019-06-19 09:26:33
7NáramečMuži Kněžice112019-06-19 08:55:20
8Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Nedašov182019-06-19 08:53:59
9Stará Ves (2B)nerozlišeno Milotice nad Opavou222019-06-19 08:53:49
10OpatoviceMuži Býškovice262019-06-19 08:30:52
11OpatoviceMuži Býškovice222019-06-19 08:29:25
12Fotbalové hřiště ZahořanyŽeny Poděvousy212019-06-19 08:24:55
13Opatovicenerozlišeno Býškovice232019-06-19 08:22:54
14Opatovicenerozlišeno Býškovice192019-06-19 08:21:44
15sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou32019-06-19 08:12:08
16sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou112019-06-19 08:11:44
17sportovní areál Střítež n. B.nerozlišeno Střítež nad Bečvou302019-06-19 08:11:23
18Nová DědinaŽeny Loukov122019-06-19 07:19:53
19Stýskaly, hřištěnerozlišeno Všeruby72019-06-19 07:18:43
20Dřevohosticenerozlišeno Loukov252019-06-19 07:17:56
21Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Velká Lhota132019-06-19 06:52:46
22Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Velká Lhota72019-06-19 06:52:21
23Choryně Výletiště Pod Hrázkounerozlišeno Loučka42019-06-19 06:06:10
24Stará ŘíšeMuži Zahorčice482019-06-18 23:12:37
25Nová DědinaMuži Chropyně262019-06-18 22:20:09
26ČernovírMuži Černovír172019-06-18 21:35:30
27BučíŽeny Poděvousy202019-06-18 21:09:59
28NevřeňŽeny Poděvousy202019-06-18 21:09:18
29ČernovírMuži Přívrat102019-06-18 21:07:55
30DubenecMuži Žehrov252019-06-18 20:40:15
31Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice12019-06-18 20:14:39
32NevřeňMuži Úněšov212019-06-18 20:11:04
33BučíMuži Úněšov212019-06-18 20:10:26
34ChvalkoviceŽeny Pěnčín142019-06-18 20:10:23
35StaňkovŽeny Chlum u Třeboně62019-06-18 19:52:11
36StaňkovMuži Chlum u Třeboně102019-06-18 19:51:49
37Tvrdonice, hasičské hřištěMuži Prušánky112019-06-18 19:35:48
38Chudenicenerozlišeno Borovy112019-06-18 19:23:22
39Chudenicenerozlišeno Chudenice102019-06-18 19:22:53
40Chudenicenerozlišeno Borovy52019-06-18 19:22:13
41TroubkyŽeny Střítež nad Ludinou102019-06-18 19:10:32
42OpatoviceŽeny Střítež nad Ludinou152019-06-18 19:07:36
43ParšoviceŽeny Opatovice42019-06-18 18:33:29
44ParšoviceMuži Opatovice42019-06-18 18:32:25
45BučíMuži Bučí12019-06-18 18:20:23
46KněžiceŽeny Petrůvky92019-06-18 18:18:36
47Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Domamil102019-06-18 18:11:02
48Markvartice, hasičský areálnerozlišeno Domamil42019-06-18 18:10:51
49Vranín areál U Havrananerozlišeno Domamil132019-06-18 18:05:47
50TroubkyMuži Špičky162019-06-18 17:50:36
51PšánkyMuži Jinolice232019-06-18 17:40:21
52MyštěvesMuži Jinolice232019-06-18 17:39:43
53ChlumMuži Jinolice232019-06-18 17:38:49
54ZahorčiceMuži Jinolice232019-06-18 17:38:08
55Letohrad - OrliceMuži Jinolice232019-06-18 17:37:23
56Letohrad - KunčiceMuži Jinolice232019-06-18 17:36:00
57OlšovecMuži Jinolice232019-06-18 17:35:06
58PetroviceMuži Jinolice232019-06-18 17:34:24
59RadíkovMuži Jinolice232019-06-18 17:33:31
60PlumlovMuži Jinolice232019-06-18 17:30:27
61OlešnáMuži Vepříkov52019-06-18 17:00:52
62KyniceMuži Vepříkov82019-06-18 16:59:34
63Nové Bránicenerozlišeno Milešovice112019-06-18 16:34:02
64Nové Bránicenerozlišeno Sobotovice132019-06-18 16:33:25
65Nové Bránicenerozlišeno Nové Bránice12019-06-18 16:32:46
66Nové Bránicenerozlišeno Sobotovice122019-06-18 16:31:32
67Tvrdonice, hasičské hřištěŽeny Poštorná42019-06-18 15:46:28
68Opatovicenerozlišeno Bohuslavice u Zlína182019-06-18 15:04:00
69Hasičský areál Ješovnerozlišeno Mladeč52019-06-18 14:53:21
70Dřevohosticenerozlišeno Olšovec242019-06-18 14:13:59
71TroubkyŽeny Olšovec92019-06-18 14:12:57
72MysleticeŽeny Sedlejov22019-06-18 13:53:43
73MysleticeMuži Sedlejov172019-06-18 13:53:31
74MysleticeŽeny Nová Včelnice12019-06-18 13:52:49
75Kamenice nad LipouŽeny Sedlejov112019-06-18 13:52:35
76Kamenice nad LipouMuži Sedlejov252019-06-18 13:51:33
77ChvalkoviceŽeny Vojnice132019-06-18 12:58:38
78OlešnáMuži Světlá nad Sázavou82019-06-18 12:14:05
79NevcehleMuži Střížov12019-06-18 12:09:57
80OponešiceMuži Střížov52019-06-18 12:07:44
81hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Vrbice172019-06-18 11:59:27
82Dřevohosticenerozlišeno Opatovice282019-06-18 11:50:03
83Dřevohosticenerozlišeno Opatovice232019-06-18 11:49:52
84VacovStarší žáci Dřešín62019-06-18 11:15:30
85VacovMladší žáci Dřešín62019-06-18 11:14:37
86Moutnice, fotbalové hřištěMuži Lanžhot32019-06-18 11:05:48
87Moutnice, fotbalové hřištěŽeny Lanžhot32019-06-18 11:04:16
88Dřevohosticenerozlišeno Ratiboř222019-06-18 10:57:15
89Hřiště Radíčnerozlišeno Nahoruby112019-06-18 10:05:11
90Hřiště Radíčnerozlišeno Kotenčice392019-06-18 10:01:26
91Hřiště Radíčnerozlišeno Kotenčice222019-06-18 09:51:29
92Mikulovice, hřištěMuži Jezeřany-Maršovice12019-06-18 09:43:33
93Hřiště Radíčnerozlišeno Buková102019-06-18 09:24:48
94Hřiště Radíčnerozlišeno Buková102019-06-18 09:24:06
95KrasoniceMuži Trnava12019-06-18 09:17:32
96Fotbalové hřiště ZahořanyŽeny Domažlice102019-06-18 09:11:48
97BučíMuži Zahorčice202019-06-18 09:09:29
98NevřeňMuži Zahorčice12019-06-18 09:06:54
99Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice312019-06-18 08:49:05
100Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice302019-06-18 08:47:58
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání