BIO-HE Dolní Libina 2021 - BIO-HE Dolní Libina

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 26. 06. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X team OL 17,41 17,41 16,96
2.  Janovice BR 17,53 17,53 16,76
3.  Bludov SU 18,02 17,98 18,02
4.  Dětkovice PV 18,39 18,39 17,55
5.  Radíkov OL 18,65 18,15 18,65
6.  Čechy pod Kosířem PV 19,14 18,90 19,14
7.  Mladeč OL 19,70 19,70 19,66
8.  Dolní Libina SU 19,91 19,91 18,30
9.  Plinkout OL 20,16 19,12 20,16
10.  Chválkovice OL 20,26 20,26 19,54
11.  Dolní Studénky SU 20,76 20,49 20,76
12.  Dolany OL 21,59 21,59 18,23
13.  Hrabišín SU 29,63 29,32 29,63
14.  Kokory PR 32,40 32,40 30,52
15.  Velká Bystřice OL 34,78 34,78 18,76
16.  Nový Malín SU 36,24 19,02 36,24
17.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
18.  Těšetice OL NP NP NP
19.  Šumvald OL NP NP NP
20.  Nenakonice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 17,50 17,50 16,84
2.  Dolní Libina SU 17,86 17,86 17,64
3.  Pěnčín PV 18,74 18,42 18,74
4.  Dub nad Moravou OL 19,96 18,22 19,96
5.  Světlá BR 20,06 18,33 20,06
6.  Dolany OL 20,28 18,78 20,28
7.  Šumvald OL 20,92 20,71 20,92
8.  Pěnčín B PV 21,22 18,14 21,22
9.  Droždín Chvádrož OL 21,78 18,55 21,78
10.  Cholina Cholešnice OL 23,31 18,28 23,31
11.  Hlubočky OL 36,99 36,99 36,39

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice X teamOL17,4116,9617,412021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Janovice BR17,5316,7617,532021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bludov SU17,9818,0218,022021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV18,3917,5518,392021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radíkov OL18,1518,6518,652021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV18,9019,1419,142021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladeč OL19,7019,6619,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Libina SU19,9118,3019,912021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL19,1220,1620,162021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL20,2619,5420,262021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Studénky SU20,4920,7620,762021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolany OL21,5918,2321,592021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabišín SU29,3229,6329,632021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kokory PR32,4030,5232,402021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Haňovice OL17,5016,8417,502021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU17,8617,6417,862021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV18,4218,7418,742021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dub nad Moravou OL18,2219,9619,962021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Světlá BR18,3320,0620,062021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dolany OL18,7820,2820,282021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Šumvald OL20,7120,9220,922021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Pěnčín B PV18,1421,2221,222021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Droždín Chvádrož OL18,5521,7821,782021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Cholina Cholešnice OL18,2823,3123,312021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Hlubočky OL36,9936,3936,992021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/Lm9tf8O39-4 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře