Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pl
7
Pa
8
Ch
9
Hl
10
1. Olešnice 87 16,89OL
17,41
17,16
17,58
16,89
17,00
-----
2. Loučany 65 16,79OL
17,57
16,79
17,37
23,96
18,33
-----
3. Dětkovice 58 16,83PV
18,89
18,68
17,85
16,83
17,76
-----
-. Nemile 58 17,01SU
22,28
18,86
17,23
17,30
17,01
-----
5. Břevenec 38 17,65OL
17,65
17,79
18,03
NP
NP
-----
6. Plinkout 37 17,19OL
24,29
18,08
NP
17,43
17,19
-----
7. Chválkovice 36 17,93OL
20,48
18,76
18,42
17,93
18,17
-----
8. Ludéřov 33 17,69OL
NP
17,98
17,69
19,00
20,16
-----
9. Ráječek 29 17,24SU
18,61
19,11
17,24
NP
NP
-----
10. Polkovice 28 17,73PR
18,19
NP
NP
17,73
20,14
-----
11. Janovice 24 17,84BR
17,84
17,95
--------
12. Pavlov-výběr 21 18,14SU
20,17
20,26
18,26
18,14
NP
-----
13. Náměšť na Hané 20 18,61OL
20,32
19,24
21,19
20,24
18,61
-----
14. Čelechovice na Hané 17 17,94PV-
17,94
-
22,46
------
15. Domamyslice A 15 18,05PV
19,58
NP
18,05
-------
16. Měrotín 14 17,80OL--
17,80
-
20,25
-----
17. Bílovice 11 19,00PV
NP
19,00
--
19,44
-----
18. Drnovice 9 18,01VY---
18,01
------
19. Plumlov 8 18,54PV
NP
18,54
--------
-. Kožušany 8 18,71OL-
18,71
20,31
-------
21. Střelice 7 19,18OL--
19,18
-
21,11
-----
-. Slavětín 7 20,04OL----
20,04
-----
23. Soběsuky B 6 19,75PV---
19,75
------
24. Šumvald 4 19,51OL
22,67
21,52
19,51
-------
-. Dolní Libina 4 20,58SU
20,58
-
20,95
-------
26. Mostkov 3 20,88SU
20,88
---------
27. Kosov 2 21,34SU----
21,34
-----
-. Dub nad Moravou 2 24,34OL-
25,84
33,03
24,78
24,34
-----
29. Dolany B 1 19,22OL-
19,22
--------
-. Dolany 1 20,54OL--
20,54
-
25,57
-----
-. Štíty 1 21,58SU----
21,58
-----
-. Odrlice 1 31,61OL---
31,61
NP
-----
33. Domamyslice B 0 20,13PV
NP
20,13
25,61
NP
------
-. Niva 0 21,41PV-
31,85
21,41
-------
-. Vrbno pod Pradědem 0 29,18BR
29,18
---------
-. Nová Dědina 0 29,59OL
29,59
---------
-. Dolní Studénky 0 32,90SU
32,90
---------
-. Chořelice 0 34,97OL--
34,97
-------
-. Dolany A 0 39,41OL-
39,41
--------
-. Hrabišín 0 NPSU
NP
---------
-. Domamyslice 0 NPPV----
NP
-----
-. Bohuslavice 0 NPSU
NP
---------
-. Bílý Potok 0 NPJE-
NP
--------
-. Soběsuky A 0 NPPV---
NP
------
-. Nemrlov 0 NPSU
NP
---------


Celkem se účastnilo:  70 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: