Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Od
2
Do
3
Ch
4
St
5
Ol
6

7
Ha
8
Šu
9
Pl
10
Lo
11
To
12
1. Domamyslice 186 15,20PV
18,41
17,54
16,89
20,09
19,04
17,77
17,77
15,77
16,90
15,20
17,51
17,81
2. Plinkout 149 15,08OL
31,32
18,64
18,22
18,39
18,38
17,80
17,90
15,15
26,15
15,08
20,72
18,41
3. Dětkovice B 131 15,65PV
18,40
NP
18,05
18,60
18,78
18,03
17,94
16,01
18,20
15,65
17,95
19,32
4. Břevenec 127 15,13OL
18,38
17,69
NP
NP
18,85
19,71
17,97
15,27
17,45
15,13
18,27
35,55
5. Ludéřov 102 15,50OL
19,77
18,56
NP
18,97
18,72
19,43
18,46
16,85
18,26
15,50
18,48
20,00
6. Niva 90 14,97PV
19,30
19,01
21,90
19,37
NP
18,11
18,74
14,97
18,42
16,13
27,24
22,21
7. Nová Dědina 74 15,53OL
19,92
20,21
NP
19,89
18,49
18,37
20,45
15,53
20,48
NP
18,77
-
8. Cholina 68 15,23OL
18,50
20,57
NP
NP
17,72
NP
17,99
15,23
-
15,60
--
9. Ostrava Nemrlov 57 15,87OV--
16,76
---
17,51
-
17,79
15,87
--
-. Janovice 57 16,44BR
19,85
-
17,16
NP
19,69
---
17,76
16,44
NP
18,20
11. Haňovice 56 15,66OL
18,89
29,21
-
26,00
20,02
18,85
-
16,02
-
15,66
21,58
19,29
-. Loučany 56 17,44OL
30,21
22,58
-
19,93
26,76
NP
18,34
-
NP
-
17,44
17,91
13. Olešnice X 46 17,36OL
28,58
19,15
NP
-
18,60
NP
18,32
-
17,36
NP
-
NP
14. Chválkovice 41 16,45OL
19,88
22,02
-
NP
19,34
26,36
22,56
17,69
30,91
16,45
19,03
19,67
15. Hlubočky 40 18,48OL
19,23
20,25
-
20,48
-
20,62
NP
-
NP
-
23,70
18,48
16. Mostkov 23 15,23SU--
NP
---
18,38
-
33,85
15,23
--
17. Plumlov 20 16,85PV
NP
---
16,85
-------
18. Odrlice 19 15,59OL
NP
19,29
22,07
NP
23,44
-
20,22
15,59
-
19,32
NP
-
-. Dětkovice A 19 18,27PV
NP
--
21,26
NP
-----
18,27
-
20. Brno Ráječek 18 16,29BM--
18,00
NP
--
19,11
--
16,29
--
21. Dolní Libina 16 15,70SU--
18,15
NP
--
22,61
--
15,70
--
22. Hrabišín 15 17,98SU--
19,69
---
17,98
--
NP
--
23. Měrotín 14 19,58OL
NP
NP
NP
-
19,93
21,06
NP
NP
--
19,58
-
24. Sádek 13 17,32OP--
17,32
---------
25. Nové Dvory 12 19,38LT-
19,38
--
26,94
21,81
------
26. Slavětín 11 16,69LN-----
20,25
20,14
16,69
NP
---
27. Náměšť na Hané 9 20,32OL-
20,32
-
NP
21,22
26,12
------
28. Ostrov u Macochy 8 15,94BK-------
15,94
----
-. Nová Hradečná 8 16,22OL-
NP
NP
--
NP
NP
16,22
-
NP
21,59
-
-. Svésedlice 8 20,22OL
40,99
--
20,22
------
NP
-
31. Nemile 7 18,84SU--
18,84
---------
-. Ješov 7 19,32OL----------
19,32
-
33. Čelechovice na Hané 6 19,11PV----
19,11
-------
-. Rohle 6 19,50SU--
19,50
---------
35. Kolšov 4 19,71SU--
19,71
---------
-. Bílovice 4 20,23PV
20,23
-----------
-. Šumvald 4 20,46OL
21,76
NP
20,46
NP
----
NP
NP
--
38. Sobotín 3 19,95SU--
19,95
---
NP
-----
-. Dolany 3 20,29OL
20,29
-----------
40. Troubelice 2 18,76OL
22,98
23,63
NP
NP
NP
-
NP
NP
-
18,76
--
-. Medlov 2 19,74OL------
19,74
---
22,60
-
-. Tršice A 2 21,86OL----------
21,86
-
43. Bohuslavice u Zlína 1 16,56ZL---------
16,56
--
-. Bohuslavice 1 20,07SU------
20,07
-----
-. Lošov 1 22,59OL----------
22,59
-
46. Řídeč 0 17,15OL---------
17,15
NP
-
-. Drahanovice 0 22,39OL----
22,39
-------
-. Droždín 0 23,76OL
24,39
23,91
-
NP
------
23,76
NP
-. Velký Týnec 0 23,83OL----------
23,83
-
-. Lesnice 0 29,36SU--
NP
-------
29,36
-
-. Tršice B 0 41,13OL----------
41,13
-
-. Střelice 0 NPOL----
NP
-------
-. Nenakonice 0 NPOL----------
NP
-
-. Třeština 0 NPSU--
NP
--
NP
NP
--
NP
--
-. Nová Dědina 0 NPPV-----------
NP
-. Pavlov 0 NPJI----------
NP
-
-. Nový Malín 0 NPSU--
NP
---------
-. Újezd 0 NPOL------
NP
-----
-. - Trusovice 0 NP-------------
-. Břidličná 0 NPBR---------
NP
--
-. Myslejovice 0 NPPV
NP
-----------
-. Dolany 0 NPPT-
NP
----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Od
2
Do
3
Ch
4
St
5
Ol
6

7
Ha
8
Šu
9
Pl
10
Lo
11
To
12
1. Loučany 86 17,59OL
30,30
19,71
18,80
21,31
19,60
19,57
19,08
19,81
19,60
21,25
17,59
19,17
2. Nová Dědina 67 18,86OL
21,76
21,01
19,47
20,16
20,25
23,21
18,86
19,78
18,96
26,59
18,99
-
3. Haňovice 43 18,92OL
23,79
23,76
-
18,92
21,32
24,34
19,78
21,82
19,90
20,58
20,60
22,18
4. Troubelice 37 19,66OL
23,70
20,28
29,01
NP
20,38
-
33,47
19,66
19,78
23,37
--
5. Chválkovice Chvádrož 29 19,69OL
NP
20,64
-
20,05
NP
22,08
23,16
20,02
28,04
48,65
19,69
21,01
6. Nová Hradečná 28 19,27OL-
19,28
--
19,54
20,19
19,27
22,04
NP
NP
20,80
-
7. Ludéřov 27 19,12OL
NP
28,33
-
20,60
-
21,22
19,12
19,18
NP
NP
20,40
21,61
8. Hlubočky 17 19,11OL
48,99
41,51
-
41,60
NP
20,16
20,64
---
19,11
27,24
9. Dolní Libina 12 19,15SU--
19,15
20,34
--
22,33
--
NP
--
10. Šumvald 11 22,12OL
35,17
-
23,12
34,51
24,09
-
25,59
35,25
22,12
24,58
-
26,06
11. Radíkov 10 17,14PR----
17,14
-------
12. Nová Dědina 8 20,25PV-----------
20,25
13. Pěnčín 4 19,25JN----------
19,25
-
-. Lesnice 4 21,23SU--
21,23
---------
15. Kožušany - Tážaly 3 20,10OL---
20,53
--------
-. Kožušany - Tážaly 3 20,53OL---
20,53
--------
-. Dolní Studénky 3 21,64SU--
21,64
---------
-. Ostrava Medlov A 3 24,82OV---------
24,82
--
19. Medlov A 2 19,95KM----------
19,95
-
-. Medlov A 2 20,09OL------
20,09
-----
-. Hrabišín 2 22,11SU--
22,11
---------
-. Dolany 2 24,27OL-----------
24,27
23. Svésedlice 1 20,10OL----------
20,10
-
-. Třeština 1 21,35SU--
23,10
---
21,35
-----
-. Velký Týnec 1 42,00OL
51,07
---------
42,00
-
26. Olešnice 0 23,04OL
NP
31,19
-
36,25
27,37
27,37
40,54
-
NP
-
23,04
NP
-. Rohle 0 23,79SU--
23,79
---------
-. Šumvald B 0 50,63OL--------
50,63
---


Celkem se účastnilo:  90 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: