Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pl
7
Pa
8
Ch
9
Hl
10
1. Loučany 148 16,71OL
17,57
16,79
17,37
23,96
18,33
16,81
16,71
20,74
17,31
17,07
2. Nemile 135 16,75SU
22,28
18,86
17,23
17,30
17,01
16,75
17,99
19,20
19,12
17,08
3. Olešnice 134 16,48OL
17,41
17,16
17,58
16,89
17,00
24,85
16,48
24,59
18,26
19,33
4. Dětkovice 109 16,83PV
18,89
18,68
17,85
16,83
17,76
17,33
17,36
NP
18,00
17,44
5. Plinkout 88 16,93OL
24,29
18,08
NP
17,43
17,19
16,93
17,06
23,26
24,15
17,16
6. Břevenec 82 16,91OL
17,65
17,79
18,03
NP
NP
16,91
30,63
22,74
18,45
21,14
7. Ludéřov 79 17,23OL
NP
17,98
17,69
19,00
20,16
17,75
17,65
19,82
26,68
17,23
8. Pavlov-výběr 61 17,75SU
20,17
20,26
18,26
18,14
NP
17,79
18,60
19,87
20,95
17,75
9. Ráječek 59 17,24SU
18,61
19,11
17,24
NP
NP
17,32
NP
20,61
-
18,17
10. Chválkovice 57 17,93OL
20,48
18,76
18,42
17,93
18,17
NP
57,88
38,93
20,59
18,53
11. Náměšť na Hané 46 17,76OL
20,32
19,24
21,19
20,24
18,61
17,76
NP
20,08
21,77
19,24
12. Bílovice 42 17,43PV
NP
19,00
--
19,44
17,43
-
19,52
20,68
-
13. Domamyslice B 33 18,40PV
NP
20,13
25,61
NP
NP
NP
18,40
23,37
18,53
18,56
14. Polkovice 28 17,73PR
18,19
NP
NP
17,73
20,14
NP
NP
26,41
--
15. Měrotín 25 17,80OL--
17,80
-
20,25
19,24
-
27,13
21,77
-
16. Střelice 24 17,73OL--
19,18
-
21,11
17,73
--
19,20
NP
-. Janovice 24 17,84BR
17,84
17,95
----
NP
---
18. Čelechovice na Hané 17 17,94PV-
17,94
-
22,46
------
-. Šumvald 17 19,51OL
22,67
21,52
19,51
--
NP
19,95
-
20,42
-
20. Domamyslice A 15 18,05PV
19,58
NP
18,05
-------
21. Nová Dědina 10 19,38OL
29,59
----
20,13
19,38
---
22. Drnovice 9 18,01VY---
18,01
------
23. Plumlov 8 18,54PV
NP
18,54
--------
-. Kožušany 8 18,71OL-
18,71
20,31
-------
-. Nenakonice 8 20,03OL--------
20,03
-
26. Slavětín 7 20,04OL----
20,04
-----
27. Soběsuky B 6 19,75PV---
19,75
------
28. Tršice 4 20,32OL---------
20,32
-. Dolní Libina 4 20,58SU
20,58
-
20,95
-------
30. Mostkov 3 20,88SU
20,88
---------
31. Dolany 2 20,54OL--
20,54
----
NP
-
36,58
-. Kosov 2 21,34SU----
21,34
-----
-. Dub nad Moravou 2 24,34OL-
25,84
33,03
24,78
24,34
---
25,89
-
-. Topoľčianky 2 25,23ZM---------
25,23
35. Dolany B 1 19,22OL-
19,22
--------
-. Štíty 1 21,58SU----
21,58
-----
-. Odrlice 1 31,61OL---
31,61
NP
-----
38. Niva 0 21,41PV-
31,85
21,41
-------
-. Dolany A 0 25,57OL-
39,41
--
25,57
---
26,00
-
-. Vrbno pod Pradědem 0 29,18BR
29,18
---------
-. Dolní Studénky 0 32,90SU
32,90
----
NP
----
-. Chořelice 0 34,97OL--
34,97
-------
-. Hrabišín 0 NPSU
NP
---------
-. Bohuslavice 0 NPSU
NP
---------
-. Bílý Potok 0 NPJE-
NP
----
NP
---
-. Soběsuky A 0 NPPV---
NP
------
-. Nemrlov 0 NPSU
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pl
7
Pa
8
Ch
9
Hl
10
1. Loučany 154 17,09OL
18,55
19,27
18,26
22,74
22,85
17,09
18,31
19,12
18,68
17,66
2. Hlubočky 129 16,91OL
20,93
19,04
19,08
NP
19,60
18,30
19,36
18,88
19,07
16,91
3. Olešnice 118 17,63OL
18,11
23,26
19,20
23,74
17,99
20,42
33,89
22,54
19,41
17,63
4. Pěnčín 117 17,51PV
19,60
18,76
18,51
18,03
25,41
17,86
44,89
19,52
40,75
17,51
5. Droždín Chvadrož 92 18,40OL
19,11
39,66
19,64
18,40
19,02
50,93
20,11
24,83
23,47
19,40
6. Haňovice 85 18,41OL
33,03
21,56
21,04
31,99
NP
20,33
20,20
18,90
19,03
18,41
7. Náměšť na Hané 83 17,67OL
19,18
20,54
19,75
20,90
18,85
37,15
20,92
NP
-
17,67
8. Dětkovice 78 18,33PV
27,42
32,00
18,88
NP
18,33
21,47
35,50
22,96
22,87
18,97
9. Bílovice A 46 18,37PV
22,27
18,37
--
19,78
--
19,63
--
10. Dolní Libina 43 17,73SU
18,99
--
17,73
--
23,19
---
11. Mladeč 42 19,67OL
20,57
33,45
19,67
48,55
--
21,99
-
25,40
21,58
12. Soběsuky A 33 18,96PV-
20,80
-
33,00
----
18,96
-
13. Blatec 31 20,50OL--
25,67
---
20,50
23,75
39,03
20,89
14. Nové Dvory 28 19,24OL
22,10
33,82
19,24
-----
20,23
-
15. Krasice 26 17,77PV---
17,77
20,61
-----
16. Břevenec 21 18,65OL
30,33
NP
18,65
NP
NP
-
41,98
---
17. Nová Dědina 20 19,38OL
33,16
----
19,38
32,37
---
18. Bílovice B 12 20,40PV
30,88
24,60
20,40
----
NP
--
19. Svésedlice 9 19,86OL
19,86
---------
-. Velký Týnec 9 21,15OL-
21,15
--------
-. Chválkovice 9 22,47OL-
NP
------
22,47
-
22. Přáslavice 8 19,38OL---------
19,38
-. Cholina 8 21,09OL----
21,09
-----
-. Určice 8 25,71PV---
25,71
------
25. Bohuňov 7 21,20SY----
21,20
-----
26. Topoľčianky 6 19,91ZM---------
19,91
27. Nenakonice 5 36,46OL--------
36,46
-
28. Pavlov 4 21,13SU---------
21,13
-. Janovice 4 24,35BR
24,35
---------
30. Tršice 2 21,73OL---------
21,73
31. Soběsuky B 0 NPPV---
NP
------
-. Nová Hradečná 0 NPOL------
NP
---


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: