Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Ol
7
Šu
8
Pa
9
Pl
10

11
1. Loučany 40 16,75OL
16,96
16,75
---------
2. Olešnice 32 16,87OL
17,15
16,87
---------
3. Ludéřov 24 17,33OL
18,20
17,33
---------
4. Ráječek 19 17,96SU
18,53
17,96
---------
5. Plumlov 17 17,01PV
17,01
19,28
---------
-. Plinkout 17 18,29OL
18,29
18,45
---------
-. Domamyslice B 17 18,33PV
18,40
18,33
---------
8. Hrabišín 11 17,21SU
17,21
18,30
---------
9. Bílý Potok 10 17,86JE
17,86
----------
10. Niva 8 18,64PV
25,04
18,64
---------
11. Chválkovice 7 18,89OL
21,81
18,89
---------
12. Náměšť na Hané 5 19,79OL
NP
19,79
---------
13. Šumvald 4 18,79OL
18,79
NP
---------
-. Měrotín 4 19,00OL
19,00
23,53
---------
-. Otinoves 4 19,98PV
NP
19,98
---------
16. Břevenec 3 20,22OL
20,22
20,75
---------
17. Dětkovice 2 19,14PV
19,14
24,71
---------
-. Myslechovice 2 21,38OL
NP
21,38
---------
19. Nemrlov 0 17,67SU
17,67
----------
-. Bílovice 0 18,76PV
18,76
NP
---------
-. Dolany 0 19,71OL
19,71
----------
-. Dolní Studénky 0 19,73SU
19,73
----------
-. Bohuslavice 0 19,81SU
19,81
----------
-. Nová Dědina 0 20,86OL
20,86
----------
-. Dolní Libina 0 24,42SU
24,42
----------
-. Těšetice Ratašice 0 24,61OL-
24,61
---------
-. Pavlov-výběr 0 29,05SU
29,05
----------
-. Dub nad Moravou 0 NPOL
NP
----------
-. Janovice 0 NPBR
NP
----------
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
NP
---------
-. Kosov 0 NPSU
NP
----------
-. Čelechovice na Hané 0 MSPV-
MS
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Ol
7
Šu
8
Pa
9
Pl
10

11
1. Pěnčín 35 17,76PV
17,76
18,55
---------
2. Loučany 33 18,33OL
18,33
18,33
---------
3. Haňovice 25 18,31OL
18,31
19,45
---------
-. Cholina 25 18,53OL
20,64
18,53
---------
5. Dolní Libina 24 18,01SU
18,01
20,60
---------
6. Mladeč 17 19,40OL
21,31
19,40
---------
7. Dětkovice 13 20,05PV
20,05
NP
---------
8. Olešnice 12 20,96OL
20,96
31,10
---------
9. Náměšť na Hané 11 18,34OL
18,34
----------
10. Hlubočky 9 19,38OL
20,27
19,38
---------
-. Soběsuky A 9 19,85PV-
19,85
---------
-. Droždín Chvadrož 9 21,74OL
21,74
33,10
---------
13. Vojnice 8 20,38OL-
20,38
---------
14. Soběsuky B 6 25,62PV-
25,62
---------
15. Nová Dědina 3 22,48OL
22,48
----------
16. Dolní Studénky 1 27,72SU
27,72
----------
17. Pavlov 0 21,86SU
21,86
----------
-. Bílovice B 0 24,96PV
24,96
----------
-. Hrabišín 0 31,07SU
31,07
----------
-. Dub nad Moravou 0 49,30OL
49,30
----------
-. Kosov 0 NPSU
NP
----------


Celkem se účastnilo:  53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: