Hlubočky 2018 - Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,07 17,07 16,94
2.  Nemile SU 17,08 17,08 16,60
3.  Plinkout OL 17,16 17,16 17,11
4.  Ludéřov OL 17,23 17,15 17,23
5.  Dětkovice PV 17,44 16,86 17,44
6.  Pavlov-výběr SU 17,75 17,03 17,75
7.  Ráječek SU 18,17 18,17 17,34
8.  Chválkovice OL 18,53 18,02 18,53
9.  Domamyslice B PV 18,56 18,56 17,82
10.  Náměšť na Hané OL 19,24 19,24 17,25
11.  Olešnice OL 19,33 19,33 19,18
12.  Tršice OL 20,32 20,32 20,29
13.  Břevenec OL 21,14 21,14 21,05
14.  Topoľčianky ZM 25,23 25,23 19,94
15.  Dolany OL 36,58 35,78 36,58
16.  Střelice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 16,91 16,91 16,91
2.  Pěnčín PV 17,51 17,51 17,24
3.  Olešnice OL 17,63 17,63 17,46
4.  Loučany OL 17,66 17,66 17,55
5.  Náměšť na Hané OL 17,67 17,67 16,84
6.  Haňovice OL 18,41 17,96 18,41
7.  Dětkovice PV 18,97 17,93 18,97
8.  Přáslavice OL 19,38 18,30 19,38
9.  Droždín Chvadrož OL 19,40 19,26 19,40
10.  Topoľčianky ZM 19,91 19,91 19,60
11.  Blatec OL 20,89 20,40 20,89
12.  Pavlov SU 21,13 19,23 21,13
13.  Mladeč OL 21,58 21,25 21,58
14.  Tršice OL 21,73 20,29 21,73

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Droždín Chvadrož OL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Droždín Chvadrož OL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Droždín Chvadrož OL19,0119,7719,772016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Olešnice OL19,8919,8619,892016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Topoľčianky ZM19,9119,6019,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Blatec OL20,4020,8920,892018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Pavlov SU19,2321,1321,132018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Mladeč OL21,2521,5821,582018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře