Hlubočky 2020 - HE Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 17,76 17,38 17,76
1.  Břevenec OL 17,76 17,55 17,76
3.  Velká (Hranice III) PR 17,85 17,85 17,61
4.  Radíkov OL 18,14 17,64 18,14
5.  Olešnice OL 18,23 18,23 16,92
6.  Plinkout OL 18,40 18,40 17,40
7.  Dětkovice PV 18,55 18,55 16,89
8.  Chválkovice OL 19,26 19,26 18,55
9.  Dolany OL 19,40 19,40 17,72
10.  Otinoves PV 19,78 19,21 19,78
11.  Přáslavice OL 20,93 19,68 20,93
12.  Janovice BR 21,05 20,49 21,05
13.  Kokory PR 23,12 23,12 22,14
14.  Těšetice OL 23,77 23,77 23,31
15.  Břidličná BR 25,27 23,81 25,27
16.  Křenovice PR 25,67 25,19 25,67
17.  Hlubočky OL NP NP NP
17.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
17.  Velká Bystřice OL NP NP NP
17.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
17.  Dolní Libina SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olšovec PR 17,90 17,57 17,90
2.  Dolní Libina SU 18,16 18,02 18,16
3.  Šumvald OL 18,39 18,39 17,68
3.  Přáslavice OL 18,39 18,39 18,24
5.  Pěnčín PV 18,44 17,87 18,44
6.  Dolany OL 19,34 19,34 18,81
7.  Dub nad Moravou OL 19,40 19,40 18,00
8.  Hlubočky OL 19,47 18,48 19,47
9.  Čechy pod Kosířem PV 19,64 18,57 19,64
10.  Hlubočky B OL 20,11 19,91 20,11
11.  Droždín Chvadrož OL 21,13 21,13 19,94
12.  Dětkovice PV 21,14 21,14 18,97
13.  Blatec OL 21,52 21,52 19,44
14.  Krasice PV 24,97 24,98 24,97
15.  Cholina OL 26,07 25,07 26,07
16.  Velká Bystřice OL 36,89 36,89 21,40
17.  Haňovice OL 38,18 38,18 16,40

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chválkovice OL18,0218,5318,532018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice BPV18,5617,8218,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

17,85https://youtu.be/y6cjJ5qqfN4 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře