Hlubočky 2020 - HE Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 17,76 17,38 17,76
1.  Břevenec OL 17,76 17,55 17,76
3.  Velká (Hranice III) PR 17,85 17,85 17,61
4.  Radíkov OL 18,14 17,64 18,14
5.  Olešnice OL 18,23 18,23 16,92
6.  Plinkout OL 18,40 18,40 17,40
7.  Dětkovice PV 18,55 18,55 16,89
8.  Chválkovice OL 19,26 19,26 18,55
9.  Dolany OL 19,40 19,40 17,72
10.  Otinoves PV 19,78 19,21 19,78
11.  Přáslavice OL 20,93 19,68 20,93
12.  Janovice BR 21,05 20,49 21,05
13.  Kokory PR 23,12 23,12 22,14
14.  Těšetice OL 23,77 23,77 23,31
15.  Břidličná BR 25,27 23,81 25,27
16.  Křenovice PR 25,67 25,19 25,67
17.  Hlubočky OL NP NP NP
17.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
17.  Velká Bystřice OL NP NP NP
17.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
17.  Dolní Libina SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olšovec PR 17,90 17,57 17,90
2.  Dolní Libina SU 18,16 18,02 18,16
3.  Šumvald OL 18,39 18,39 17,68
3.  Přáslavice OL 18,39 18,39 18,24
5.  Pěnčín PV 18,44 17,87 18,44
6.  Dolany OL 19,34 19,34 18,81
7.  Dub nad Moravou OL 19,40 19,40 18,00
8.  Hlubočky OL 19,47 18,48 19,47
9.  Čechy pod Kosířem PV 19,64 18,57 19,64
10.  Hlubočky B OL 20,11 19,91 20,11
11.  Droždín Chvadrož OL 21,13 21,13 19,94
12.  Dětkovice PV 21,14 21,14 18,97
13.  Blatec OL 21,52 21,52 19,44
14.  Krasice PV 24,97 24,98 24,97
15.  Cholina OL 26,07 25,07 26,07
16.  Velká Bystřice OL 36,89 36,89 21,40
17.  Haňovice OL 38,18 38,18 16,40

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR17,3817,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL17,5517,7617,762020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká (Hranice III) PR17,8517,6117,852020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL17,6418,1418,142020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL18,2316,9218,232020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plinkout OL18,4017,4018,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5516,8918,552020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválkovice OL19,2618,5519,262020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolany OL19,4017,7219,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Otinoves PV19,2119,7819,782020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přáslavice OL19,6820,9320,932020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Janovice BR20,4921,0521,052020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR23,1222,1423,122020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Těšetice OL23,7723,3123,772020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR23,8125,2725,272020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR25,1925,6725,672020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Libina SUNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olšovec PR17,5717,9017,902020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Libina SU18,0218,1618,162020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Přáslavice OL18,3918,2418,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Šumvald OL18,3917,6818,392020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,8718,4418,442020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín Chvadrož OL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dolany OL19,3418,8119,342020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Droždín Chvadrož OL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dub nad Moravou OL19,4018,0019,402020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hlubočky OL18,4819,4719,472020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Čechy pod Kosířem PV18,5719,6419,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

17,85https://youtu.be/y6cjJ5qqfN4 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře