Hlubočky 2016 - Hanácká extraliga 3B

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 09. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 17,41 17,41 17,37
2.  Topoľčianky ZM 17,62 17,62 17,47
3.  Domamyslice PV 17,71 17,71 16,29
4.  Plinkout OL 17,87 17,84 17,87
5.  Hlubočky OL 18,03 17,54 18,03
6.  Čelechovice na Hané PV 18,25 18,25 17,99
7.  Ludéřov OL 18,43 18,43 17,77
8.  Loučany OL 19,07 19,07 18,64
9.  Haňovice OL 19,76 19,22 19,76
10.  Měrotín OL 19,92 17,90 19,92
11.  Domamyslice Dvojka PV 20,91 20,91 19,19
12.  Radkova Lhota PR 22,48 22,38 22,48
13.  Trusovice OL 22,84 22,84 22,72
14.  Šumvald OL 23,89 23,35 23,89
15.  Dětkovice PV 25,17 25,17 18,00
17.  Tršice OL 25,42 25,42 17,78
18.  Pavlov výběr SU 30,98 30,76 30,98
19.  Polkovice PR NP NP NP
19.  Břevenec OL NP NP NP
19.  Chválkovice OL NP NP NP
19.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
19.  Nová Dědina OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 17,64 17,64 17,60
2.  Hlubočky OL 17,69 17,56 17,69
3.  Nová Dědina OL 18,31 18,31 18,14
4.  Loučany OL 18,54 17,47 18,54
5.  Dětkovice PV 18,67 18,67 18,41
6.  Svésedlice OL 19,37 19,37 18,38
7.  Kožušany OL 19,53 19,53 19,27
8.  Droždín Chvadrož OL 19,77 19,01 19,77
9.  Olešnice OL 19,89 19,89 19,86
10.  Haňovice OL 23,05 18,50 23,05
11.  Topoľčianky ZM 23,31 23,31 19,41
12.  Trusovice OL 25,00 25,00 21,13
13.  Přáslavice OL 25,77 25,77 18,28
14.  Velký Týnec OL 29,85 29,64 29,85
15.  Chválkovice OL 44,19 40,62 44,19
16.  Dubková PU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL20,1919,7620,192017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chválkovice OL18,5920,2620,262017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV20,6519,8020,652017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolany OL21,3821,7521,752017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Droždín Chvadrož OL19,0119,7719,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešnice OL19,8919,8619,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Haňovice OL18,5023,0523,052016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Topoľčianky ZM23,3119,4123,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Trusovice OL25,0021,1325,002016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Přáslavice OL25,7718,2825,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Velký Týnec OL29,6429,8529,852016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Chválkovice OL40,6244,1944,192016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Dubková PUNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře