Šumvald 2018 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 16,75 16,75 16,64
2.  Loučany OL 16,81 16,43 16,81
3.  Břevenec OL 16,91 16,62 16,91
4.  Plinkout OL 16,93 16,75 16,93
5.  Ráječek SU 17,32 17,32 17,12
6.  Dětkovice PV 17,33 17,33 17,10
7.  Bílovice PV 17,43 17,31 17,43
8.  Střelice OL 17,73 17,40 17,73
9.  Ludéřov OL 17,75 16,83 17,75
10.  Náměšť na Hané OL 17,76 17,76 16,99
11.  Pavlov-výběr SU 17,79 17,79 17,29
12.  Měrotín OL 19,24 18,82 19,24
13.  Nová Dědina OL 20,13 18,65 20,13
14.  Olešnice OL 24,85 24,50 24,85
15.  Polkovice PR NP NP NP
15.  Domamyslice B PV NP NP NP
15.  Dolní Studénky SU NP NP NP
15.  Chválkovice OL NP 17,43 NP
15.  Šumvald OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,09 17,09 16,86
2.  Pěnčín PV 17,86 17,86 17,55
3.  Hlubočky OL 18,30 18,30 18,22
4.  Nová Dědina OL 19,38 18,77 19,38
5.  Haňovice OL 20,33 20,33 20,15
6.  Olešnice OL 20,42 19,35 20,42
7.  Dětkovice PV 21,47 21,47 18,29
8.  Náměšť na Hané OL 37,15 17,78 37,15
9.  Droždín Chvadrož OL 50,93 50,93 49,02

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,6916,6316,692019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL16,7316,5816,732019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU16,7516,6416,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL16,4316,8116,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL16,9116,6216,912019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Břevenec OL16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,7516,9316,932018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Břevenec OL17,2916,9217,292019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,3217,1217,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice PV17,3317,1017,332018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bílovice PV17,3117,4317,432018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL17,5016,7917,502019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střelice OL17,4017,7317,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL16,8317,7517,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Náměšť na Hané OL17,7616,9917,762018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ostrava NemrlovOV17,1817,7917,792014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pavlov-výběr SU17,7917,2917,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,33https://youtu.be/V3BONZBHhuI Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře