Hasičský areál Šumvald 2020 - HE Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 07. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čechy pod Kosířem PV 17,82 17,82 17,52
2.  Křenovice PR 18,16 17,93 18,16
3.  Janovice BR 19,20 19,20 17,61
4.  Chválkovice OL 19,30 18,28 19,30
5.  Radíkov PR 19,57 17,76 19,57
6.  Ráječek SU 20,06 17,57 20,06
7.  Nový Malín SU 20,19 18,98 20,19
8.  Troubelice OL 20,98 20,98 20,72
9.  Přáslavice OL 21,48 19,59 21,48
10.  Dětkovice B PV 21,50 21,50 20,50
11.  Kokory PR 21,73 21,73 20,68
12.  Dětkovice PV 23,05 23,05 17,39
13.  Dolní Libina SU 23,14 19,44 23,14
14.  Šumvald OL 23,19 23,19 22,99
15.  Dolany OL NP NP NP
15.  Plinkout OL NP NP NP
15.  Olešnice X OL NP NP NP
15.  Radíkov OL NP NP NP
15.  Mladeč OL NP NP NP
15.  Chořelice OL NP NP NP
15.  Nová Dědina OL NP NP NP
15.  Velká Bystřice OL NP NP NP
15.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 18,24 18,24 18,15
2.  Haňovice OL 18,82 17,43 18,82
3.  Přáslavice OL 18,90 18,90 18,71
4.  Dub nad Moravou OL 19,09 18,98 19,09
5.  Krasice - Prostějov PV 19,24 18,01 19,24
6.  Pěnčín PV 19,32 19,32 18,52
7.  Šumvald OL 19,69 19,69 17,99
8.  Dětkovice PV 20,19 20,19 20,09
9.  Droždín Chvadrož OL 20,70 20,70 19,96
10.  Hlubočky OL 21,13 19,86 21,13
11.  Nová Dědina OL 22,31 22,31 21,13
12.  Troubelice OL 24,88 19,16 24,88
13.  Čechy pod Kosířem PV 35,23 34,07 35,23
14.  Lesnice SU NP NP NP
14.  Olešnice OL NP NP NP
14.  Olšovec PR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,6916,6316,692019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL16,7316,5816,732019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nemile SU16,7516,6416,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL16,4316,8116,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Břevenec OL16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL16,9116,6216,912019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,7516,9316,932018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Břevenec OL17,2916,9217,292019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ráječek SU17,3217,1217,322018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice PV17,3317,1017,332018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bílovice PV17,3117,4317,432018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL17,5016,7917,502019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střelice OL17,4017,7317,732018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL16,8317,7517,752018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL17,7616,9917,762018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pavlov-výběr SU17,7917,2917,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešnice OL17,7917,5717,792015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU17,3317,1617,332021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Pěnčín PV18,4517,8518,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Haňovice OL18,4517,1218,452021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Dětkovice PV19,3719,4119,412021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Droždín Chvádrož OL19,6019,9019,902021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Pěnčín B PV20,3917,7420,392021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Dub nad Moravou OL20,9418,4020,942021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Hlubočky OL21,1219,1021,122021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nová Dědina OL21,5418,6921,542021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Cholina Cholešnice OL29,9628,5629,962021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Šumvald OL20,5333,2433,242021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Přáslavice OL17,1734,8834,882021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Dolany OLNPNPNP2021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/1LVzqb_uyxw Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald
HE
2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře