Plinkout 2018 - Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 07. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 16,48 16,48 16,43
2.  Loučany OL 16,71 16,63 16,71
3.  Plinkout OL 17,06 16,66 17,06
4.  Dětkovice PV 17,36 17,13 17,36
5.  Ludéřov OL 17,65 17,40 17,65
6.  Nemile SU 17,99 17,99 16,72
7.  Domamyslice B PV 18,40 17,61 18,40
8.  Pavlov-výběr SU 18,60 18,60 18,20
9.  Nová Dědina OL 19,38 18,84 19,38
10.  Šumvald OL 19,95 19,95 18,45
11.  Břevenec OL 30,63 18,14 30,63
12.  Chválkovice OL 57,88 57,88 53,22
13.  Bílý Potok JE NP NP NP
13.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
13.  Polkovice PR NP NP NP
13.  Ráječek SU NP NP NP
13.  Janovice BR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,31 18,31 17,67
2.  Hlubočky OL 19,36 17,85 19,36
3.  Droždín Chvadrož OL 20,11 19,72 20,11
4.  Haňovice OL 20,20 20,20 19,81
5.  Blatec OL 20,50 19,59 20,50
6.  Náměšť na Hané OL 20,92 20,70 20,92
7.  Mladeč OL 21,99 21,99 21,93
8.  Dolní Libina SU 23,19 23,19 23,15
9.  Nová Dědina OL 32,37 31,10 32,37
10.  Olešnice OL 33,89 33,89 21,16
11.  Dětkovice PV 35,50 33,54 35,50
12.  Břevenec OL 41,98 41,49 41,98
13.  Pěnčín PV 44,89 44,89 44,77
14.  Nová Hradečná OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Janovice BR18,2018,1418,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,3018,1118,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Otinoves PV18,2518,3418,342019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,2417,8617,862019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Haňovice OL18,3716,9218,372019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Loučany OL17,1718,6418,642019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Lesnice SU18,6619,0719,072019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL18,0320,3320,332019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dolní Libina SU21,1319,9821,132019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Mladeč OL22,0319,3322,032019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Nová Dědina OL22,9619,4222,962019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešnice OL23,2121,4123,412019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Droždín Chvadrož OL25,3925,2225,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Cholina OL25,5418,9325,542019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Vojnice OL26,8924,8426,892019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrabišín SU27,5928,7528,752019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Troubelice OL24,2330,4530,452019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Dub nad Moravou OL31,2620,1631,262019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Dětkovice PV45,4337,7145,432019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Blatec OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,36https://youtu.be/Tctkyus_PuA Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře