Hasičský areál Plinkout 2020 - HE Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 08. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křenovice PR 16,97 16,97 16,84
2.  Janovice BR 17,33 17,33 17,30
3.  Plinkout OL 18,20 18,20 17,03
4.  Čechy pod Kosířem PV 18,38 17,47 18,38
5.  Dětkovice PV 18,59 18,59 18,40
6.  Chválkovice OL 18,60 18,29 18,60
7.  Nová Dědina OL 18,84 17,92 18,84
8.  Velká Bystřice OL 19,13 17,48 19,13
9.  Radíkov OL 19,47 19,31 19,47
10.  Otinoves PV 19,94 19,94 18,51
11.  Dětkovice B PV 21,53 21,53 20,84
12.  Dolní Libina SU NP NP NP
13.  Štíty SU NP NP NP
14.  Nový Malín SU NP NP NP
15.  Dolany OL NP NP NP
16.  Kokory PR NP NP NP
17.  Břevenec OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 16,87 16,79 16,87
2.  Pěnčín PV 17,49 17,43 17,49
3.  Šumvald OL 18,21 18,21 18,00
4.  Haňovice OL 18,52 18,15 18,52
5.  Hlubočky OL 20,63 20,45 20,63
6.  Nová Dědina OL 21,28 21,28 18,30
7.  Krasice - Prostějov PV 22,19 22,19 20,22
8.  Lesnice SU 22,77 22,77 19,94
9.  Droždín Chvadrož OL 24,65 19,35 24,65
10.  Přáslavice OL 30,65 30,65 29,42
11.  Cholina OL 31,23 28,63 31,23
12.  Dětkovice PV 44,84 18,79 44,84
13.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
14.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
15.  Pěnčín B PV NP NP NP
16.  Dolany OL NP NP NP
17.  Loučany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Janovice BR17,6617,0017,662021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV17,8017,5917,802021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolany OL18,1417,7118,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU16,9217,1417,142021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Haňovice OL17,4916,3717,492021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Hrabišín SU17,7617,0917,762021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL17,9118,4818,482021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Velký Týnec OL18,8818,9018,902021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dub nad Moravou OL19,1619,0519,162021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Pěnčín PV19,2217,9519,222021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Nová Dědina OL21,5221,8921,892021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Droždín Chvádrož OL23,2424,4824,482021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Šumvald OLNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Dolany OLNPNPNP2021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Křenovice - Muži

16,97https://youtu.be/YmQUX2sjciQ Jiří Kočař
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout
HE
2021/08/14 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře