Dolany 2020 - HE Dolany

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 09. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabišín SU 169,95 166,62 169,95
2.  Hrabůvka PR 175,96 170,31 175,96
3.  Ráječek SU 176,59 176,59 176,47
4.  Janovice BR 179,47 178,21 179,47
5.  Radíkov PR 179,68 176,39 179,68
6.  Křenovice PR 181,23 181,23 180,83
7.  Dětkovice PV 182,70 172,89 182,70
8.  Kožušany OL 183,18 183,18 177,59
9.  Dolní Libina SU 185,11 181,96 185,11
10.  Nenakonice OL 188,80 181,88 188,80
11.  Plinkout OL 189,41 185,88 189,41
12.  Velká Bystřice OL 197,55 183,78 197,55
13.  Olešnice OL 200,04 200,04 174,40
14.  Seloutky PV 212,38 212,38 193,14
15.  Břidličná BR 235,47 208,57 235,47
16.  Chválkovice OL 273,00 267,27 273,00

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 193,79 175,07 193,79
2.  Haňovice OL 195,94 195,94 186,48
3.  Dětkovice PV 198,66 198,66 189,95
4.  Dolní Libina SU 198,80 198,80 185,60
5.  Bílovice PV 209,53 200,40 209,53
6.  Čechy pod Kosířem PV 212,93 182,05 212,93
7.  Nenakonice OL 229,43 214,17 229,43
8.  Dolany OL 231,90 208,04 231,90
9.  Blatec OL 238,00 188,43 238,00
10.  Šumvald OL 247,58 247,58 210,82
11.  Dub nad Moravou OL 269,21 194,30 269,21
12.  Droždín Chvadrož OL 372,50 372,50 352,67
13.  Přáslavice OL 425,38 189,01 425,38

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Třeština SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Střelice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kožušany OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR172,91175,95175,952021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice X teamOL180,76170,00180,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Libina SU177,10183,50183,502021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nový Malín SU188,10185,53188,102021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chválkovice OL185,22190,76190,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velká Bystřice OL179,16192,01192,012021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Těšetice OL195,00190,77195,002021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV195,62193,80195,622021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladeč OL197,48201,07201,072021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Břidličná BR208,12205,00208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kokory PR210,76196,19210,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR212,39175,55212,392021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nenakonice OL215,47188,62215,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Přáslavice OL210,31216,77216,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chořelice OL212,72217,23217,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plinkout OL181,13226,49226,492021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolany OL294,47265,14294,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radíkov OL178,16453,60453,602021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hlubočky OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Šumvald OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Dolní Libina SU173,06174,85174,852021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olšovec PR177,24184,93184,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Haňovice OL175,78197,79197,792021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Dolany OL208,12197,14208,122021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Přáslavice OL222,93190,11222,932021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Pěnčín B PV185,39231,23231,232021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Dub nad Moravou OL233,20229,87233,202021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dětkovice PV234,52232,83234,522021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Vojnice OL193,35244,21244,212021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Droždín Chvádrož OL196,71256,77256,772021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Pěnčín PV260,66256,84260,662021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
HE
2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře