Liga: | PKL |
Místo: | Podmoklice |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 20. 07. 2019 14:00 |
Kontakt: | Marcel Bažant |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 15. 07. 2019 20:15 |
Konec rezervace: | 20. 07. 2019 00:00 |
Začátek tipování: | 13. 07. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 13. 07. 2019 00:00 |
Zadal: | Denisa Svobodová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podmoklice-10237.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Jeřmanice | Zeny | LI | Iveta |
2 | 2 | Pěnčín | JN | Miroslav Lang | |
3 | 3 | Podůlší | Béčko | JC | Jakub Tomeš |
4 | 4 | Cetenov | LI | Petr Kováč | |
5 | 5 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
6 | 6 | Hradčany | LI | Tomáš Marvan | |
7 | 7 | Březová | LI | Jirka Havlík | |
8 | 8 | Karlinky | LI | Tomáš Marvan | |
9 | 9 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew | |
10 | 10 | Březová | LI | Jirka Havlík | |
11 | 11 | Pěnčín | JN | Kateřina Pelcová | |
12 | 12 | Pěnčín | Ženy | JN | Michaela Votočková |
13 | 13 | Chyjice | JC | David Hrdý | |
14 | 14 | Koberovy | JN | Tomáš Mašek | |
15 | 15 | Smidary | HK | Jaromír Rosůlek | |
16 | 17 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | |
17 | 18 | Valdice | JC | Lubomír Kabelák | |
18 | 23 | Jílové u Držkova | JN | MAD Matthew | |
19 | 37 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | |
20 | 38 | Tatobity | SM | marek bárta | |
21 | 39 | Veselá | ženy | SM | Eliška Novotná |
22 | 40 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | |
23 | 41 | Těpeře | JN | Adam Vít | |
24 | 42 | Olešnice | Ženy | SM | Lukáš Marek |
25 | 43 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
26 | 44 | Frýdštejn | JN | Martin Bušek | |
27 | 45 | Bratříkov | Ženy | JN | Zuzana Pfeiferová |
28 | 46 | Malá Skála | Béčko ženy | JN | Andrea Vavřichová |
29 | 47 | Ploukonice | ženy | SM | Anna |
30 | 48 | Břehy | MB | Hana Prokurátová | |
31 | 49 | Košťálov | ženy | SM | Lenka Poloprutská |
32 | 50 | Těpeře | JN | MAD Matthew |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/08/10 | Podmoklice, | |
2015/08/08 | Semily, PKL Podmoklice | |
2017/07/22 | Podmoklice, PKL Podmoklice | |
2019/07/20 | Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár | |
2020/07/04 | Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár | |
2021/09/04 | Podmoklice, PKL Podmoklice | |
2024/05/18 | Semily - Podmoklice, O pohár dráčka Soptika - 4.KOLO | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/04 | Smidary, 1.kolo PKL - Smidary 2024 | |
2024/05/11 | Doubrava, 2.kolo PKL - Doubrava 2024 | |
2024/06/01 | Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 | |
2024/06/16 | Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 | |
2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 | |
2024/07/05 | Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 | |
2024/07/27 | Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
2024/09/08 | Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 | |
2024/09/14 | Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 | |
2024/09/21 | Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |