Olešnice 2020 - HE Olešnice

Liga: HE
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 10. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 17. 10. 2020 11:00
Začátek tipování:  17. 10. 2020 20:00
Konec hlasování: 17. 10. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-11329.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice X teamOLHanácká extraliga
22Radíkov OLDejv Tietze
33Sychotín ABKIvana Hynčicová
44Kožušany OLPetr Zmeškal st.
55Janovice BRPetr Zmeškal st.
66Velká Bystřice OLMichal Surma
77Velké Hoštice OPLukáš Kovařík
88Křenovice PRJiří Kočař
910Chořelice OLPatrik Horák
1011Měrotín OLRadek Vyhnal
1112Nenakonice OLJiří Tomecek
1213Hrabůvka PRHonza
1314Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1415Dětkovice APVLadislav Kořínek
1516Dolní Libina SUAdéla Blažková
1617Radíkov PRRadim
1718Radslavice BVYIgor Formánek
1819Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1920Přáslavice OLBarbora Ivanová
2021Dětkovice BPVLadislav Kořínek
2122Plumlov PVRadek Vyhnal
2223Hrabišín SURoman Jírů
2324Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
2425Radslavice VYIgor Formánek
2526Kokory PRLibor Daňa
2627Ratiboř VSLibor Vítek
2728Měrotín OLGabriela Skopalová
2829Otinoves PVMichaela Vystavělová
2930Olešnice AOLLukáš Hampl
3031Dolany OLTomáš Nebes
3132Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3233Lukov B mužiZLMates Juřík
3334Veselá MužiZLMates Juřík
3435Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
3536Topolany BVYMichael Jičínský
3637Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3738Kostelany KMPetr Botek
3839Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
3940Hoštice KMAntonín Novák
4041Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
4142Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
4243Topolany AVYMichael Jičínský
4344Hartmanice SYKateřina Doskočilová
4445Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
4585Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLHanácká extraliga
22Dolní Libina SUAdéla Blažková
33Hlubočky OLPavla Jahnová
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Polomí PVJulie Navarová
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Přáslavice OLBarbora Ivanová
88Hrabišín SURoman Jírů
99Soběsuky APVMichaela Vystavělová
1010Dětkovice PVLukáš Kovařík
1111Nenakonice OLJiří Tomecek
1212Šumvald OLNikola Tylová
1313Haňovice OLKarolína Studená
1414Dětkovice PVLadislav Kořínek
1515Olšovec PRLenka Zdráhalová
1616Soběsuky Ženy BPVMichaela Vystavělová
1717Měrotín OLGabriela Skopalová
1818Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1919Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
2020Hartmanice SYKateřina Doskočilová
2121Vojnice OLAdriana Šulcová
2222Bohuňov SYHana Hašková
2323Plumlov PVRadek Vyhnal
2430Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Domamyslice BPV17,7918,1018,102019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plinkout OL18,1217,8318,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chválkovice OL18,1717,9918,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plinkout OL17,4518,2118,212016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice BPV18,2617,5718,262017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice PV18,2717,5618,272019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Loučany OL18,3416,4118,332018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina OL18,3718,1718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešnice OL18,4117,5618,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hoštice KM18,3118,4118,412019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loučany OL18,4317,6618,432015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bílovice PV18,2518,5318,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ludéřov OL17,8018,5618,562016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pavlov SU18,5118,5718,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Břevenec OL17,0118,6018,602017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Náměšť na Hané OL17,4718,6118,612018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břevenec OL18,6417,5318,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čelechovice na Hané PV18,6617,9518,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Niva PV17,8718,6818,682016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohuslavice SU18,6918,0918,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dětkovice PV18,4318,7818,782017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chválkovice OL18,6218,8018,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dětkovice APV18,8018,3618,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Haňovice OL18,4218,8518,852014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Haňovice OL18,7418,9018,902016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Moravičany SU18,9118,4518,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nová Dědina OL18,4218,9418,942015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pavlov-výběr SU18,9518,2918,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čelechovice na Hané PV18,7619,0019,002016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Domamyslice DvojkaPV19,0318,4419,032016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Domamyslice BPV19,0318,7319,032016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Měrotín OL19,0319,0419,042017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkovice OL19,0418,5819,042019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hlubočky OL17,5819,0719,072015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pavlov výběrSU18,1619,1219,122016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Ludéřov OL19,2019,1119,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Ludéřov OL19,4318,4119,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Soběsuky PV19,4418,7519,442016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bílovice PV18,5619,4419,442018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Měrotín OL18,2919,5719,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dolany OL19,6317,5619,632019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hlubočky OL19,5319,6319,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Břevenec OL19,7119,5419,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Měrotín OL18,9919,7319,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hlubočky OL19,8218,3219,822017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Janovice BR18,8119,8419,842015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Cholina OL19,9217,8919,922016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ráječek SU18,5619,9919,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Otinoves PV20,0219,6620,022019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Slavětín OL20,0419,8720,042018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chválkovice OL20,0519,4120,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Polkovice PR18,9520,1420,142018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bludov SU20,1418,5120,142016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Ludéřov OL20,1619,0620,162018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Měrotín OL20,2518,0720,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dětkovice BPV20,2519,0820,252015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Slavětín LN20,2519,6820,252014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čelechovice na Hané PV20,2919,0920,292015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Radíkov OL20,4419,6820,442019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hlubočky OL19,0220,6220,622014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nové Dvory OL20,9218,9720,922015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Měrotín OL21,0619,0021,062014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Střelice OL20,7221,1121,112018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Náměšť na Hané OL21,1320,5721,132017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Kosov SU21,3420,0221,342018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Slavětín OL20,1921,5421,542015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Štíty SU21,5821,2121,582018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
2020/10/17 Olešnice, HE Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže