Olešnice Hřiště 2016 - Hanácká extraliga 3B

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Míchov BK 17,53 17,53 17,28
2.  Domamyslice PV 17,58 17,44 17,58
3.  Nová Dědina OL 17,59 17,33 17,59
4.  Dětkovice PV 18,17 17,79 18,17
5.  Plinkout OL 18,21 17,45 18,21
6.  Bílovice PV 18,53 18,25 18,53
7.  Ludéřov OL 18,56 17,80 18,56
8.  Břevenec OL 18,64 18,64 17,53
9.  Čelechovice na Hané PV 18,66 18,66 17,95
10.  Bohuslavice SU 18,69 18,69 18,09
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Moravičany SU 18,91 18,91 18,45
12.  Domamyslice Dvojka PV 19,03 19,03 18,44
13.  Pavlov výběr SU 19,12 18,16 19,12
14.  Hlubočky OL 19,63 19,53 19,63
15.  Odrlice OL 22,71 22,71 18,68
16.  Niva PV 25,51 25,49 25,51
17.  Loučany OL 26,26 25,52 26,26
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Nemile SU 28,10 28,10 27,62
19.  Chválkovice OL 29,69 29,69 29,26
20.  Haňovice OL NP NP NP
20.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
20.  Olešnice OL NP NP NP
20.  Šumvald OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice PV 19,77 18,54 19,77
2.  Pěnčín PV 20,53 20,53 17,36
3.  Kožušany OL 20,83 20,83 18,72
4.  Hlubočky OL 20,97 19,06 20,97
5.  Droždín Chvadrož OL 21,23 21,23 20,26
6.  Olešnice OL 23,58 23,58 20,58
7.  Nová Dědina OL 25,10 24,89 25,10
8.  Náměšť na Hané OL 28,57 23,39 28,57
9.  Nové Dvory OL 32,59 31,50 32,59
10.  Loučany OL NP NP NP
10.  Haňovice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svésedlice OL16,7716,4716,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slavětín OL17,6816,6417,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Náklo MeziceOL20,4018,3820,402017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice AOL--23,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice AOL19,9530,7630,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL43,0215,4043,022017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Odrlice OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ješov OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Droždín Chvadrož OL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Svésedlice OL18,7119,4319,432017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bílovice A PV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hlubočky OL18,7119,6019,602018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice A PV19,4619,7819,782018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Droždín Chvadrož OL19,9318,1619,932015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Náměšť na Hané OL19,9719,0719,972017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Soběsuky A PV20,0219,9120,022016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hlubočky OL18,5220,0620,062015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL19,6220,1120,112017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Hlubočky OL20,1619,8420,162014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře