Dětkovice 2017 - Dětkovice

Liga: HE
Místo: Dětkovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-detkovice-8283.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Domamyslice PVDavid Vykopal
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
55Haňovice OLPavel Hlavinka
66Hlubočky OLPavla Jahnová
77Nová Dědina OLEva Dušková
88Měrotín OLTomáš Hlavinka
99Kožušany OLPetr Zmeškal
1010Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1111Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1212Hrabišín SURoman Jírů
1313Ráječek SUlallin
1414Dětkovice VYMichal Hrabánek
1515Bílovice PVJan Krupa
1616Polkovice PRTomáš Mareček
1717Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
1818Střelice OLTábuk Kubát
1919Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2020Loučany OLLukáš Navrátil
2121Jabloňany BKMarek Vlach
2222Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2323Plinkout OLivo šnejdar
2424Ludéřov OLLukáš Navrátil
2525Císařov PRLuboš Zatloukal
2626Břevenec OLVeronika Hrabáčková
2727Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVPavel Hlavinka
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Krasice PVKarolína Burešová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
77Soběsuky PVKamila Krychtálková
88Břevenec OLVeronika Hrabáčková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Olešnice OLLukáš Navrátil
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Určice PVLadislav Kořínek
1313Bílovice APVJan Krupa
1416Pěnčín PVLenka Kopečná
1517Svésedlice OLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,9516,3716,952018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL17,1116,5617,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL16,7117,4317,432018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV17,3317,4417,442018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV17,0017,5317,532018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky APV17,7618,1018,102018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lipová PV18,1117,9218,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ivanovice na Hané VY18,0918,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovník BK17,0418,3318,332018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bořitov BK17,7718,3918,392018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Domamyslice BPV17,8618,4018,402018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslejovice PV17,4218,9718,972018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jabloňany BK18,9019,0019,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV17,8819,2219,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loučany OL19,2519,1919,252018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cholina OL19,7919,6119,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR19,7021,0821,082018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky BPV22,1323,2223,222018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kelčice PV19,0925,4625,462017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV28,8123,2728,812017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dětkovice PV16,7532,3832,382017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Domamyslice APVNP17,67NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Niva PVNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Niva PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pasohlávky BVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čechovice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kelčice PVNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Plinkout OLNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU17,7316,8417,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV17,7717,0117,772018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Soběsuky APV17,5017,8517,852018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,6518,0318,032018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice APV18,1617,9818,162018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice APV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Droždín ChvadrožOL18,4017,9118,402018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky APV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV18,9119,3319,332017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV16,9319,5019,502018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Soběsuky APV18,6019,6719,672017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Soběsuky BPV18,0719,7119,712017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky BPV19,4720,0820,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice OL19,0320,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL19,3520,9020,902018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky BPV19,5521,0021,002018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL19,6921,6921,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučany OL21,8217,8221,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Určice PV20,5721,8721,872018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Svésedlice OL22,5920,9422,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučany OL22,7417,0422,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL20,9123,7423,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Droždín OL22,3924,1824,182017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Určice PV25,7122,6825,712018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dětkovice PV27,7317,6627,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Haňovice OL19,7631,9931,992018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pěnčín PV32,1719,6032,172018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Soběsuky APV33,0018,1333,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Krasice PV33,8617,7433,862018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice BPV18,0334,8734,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Určice PV40,0838,9540,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bílovice BPV44,1217,8044,122018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mladeč OL37,8848,5548,552018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Loučany OL52,0919,7852,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešnice OLNPNPNP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bílovice APVNP24,48NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Soběsuky BPV18,14NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílovice PVNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Břevenec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Ludéřov OLNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OLNP22,18NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dětkovice PV18,69NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Cholina OLNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
2018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty
VCPV
2018/07/07 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga