Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 05. 2013 13:30 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 17,59 | 17,42 | 17,59 | |
2. | Vésky B | UH | 17,84 | 17,86 | 17,84 | |
3. | Lukov | ZL | 17,90 | 17,88 | 17,90 | |
4. | Hradčovice | UH | 18,02 | 18,02 | 17,53 | |
5. | Karolín | KM | 18,02 | 17,83 | 18,02 | |
6. | Velký Ořechov B | ZL | 18,29 | 18,05 | 18,29 | |
7. | Mladcová | ZL | 18,31 | 17,56 | 18,31 | |
8. | Vésky | UH | 18,42 | 18,20 | 18,42 | |
9. | Bratřejov | ZL | 18,75 | 17,63 | 18,75 | |
10. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 18,79 | 18,34 | 18,79 | |
11. | Salaš | ZL | 19,89 | 19,89 | 18,13 | |
12. | Bratřejov B | ZL | 19,90 | 19,90 | 19,54 | |
13. | Ludslavice | KM | 20,74 | 17,82 | 20,74 | |
14. | Vysoké Pole | ZL | 20,89 | 20,89 | 20,46 | |
15. | Veselá | ZL | 22,13 | 22,13 | 21,78 | |
16. | Racková | ZL | 25,10 | 20,56 | 25,10 | |
17. | Držková | ZL | 29,15 | 19,76 | 29,15 | |
18. | Vrbětice | ZL | 33,64 | 33,64 | 33,22 | |
19. | Nedašova Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
19. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | |
19. | Mistřice | UH | NP | NP | NP | |
19. | Louky | ZL | NP | 21,08 | NP | |
19. | Pozděchov | VS | NP | NP | NP | |
19. | Velký Ořechov C | ZL | NP | NP | NP | |
19. | Nedašov | ZL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | KM | 18,03 | 17,72 | 18,03 | |
2. | Drnovice | ZL | 18,79 | 18,73 | 18,79 | |
3. | Hřivínův Újezd | ZL | 19,11 | 17,90 | 19,11 | |
4. | Bratřejov | ZL | 19,79 | 18,86 | 19,79 | |
5. | Mladcová | ZL | 19,98 | 19,98 | 19,83 | |
6. | Prštné | ZL | 20,36 | 20,36 | 19,14 | |
7. | Malenovice | ZL | 20,39 | 20,39 | 20,17 | |
8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 22,73 | 20,76 | 22,23 | |
9. | Velký Ořechov | ZL | 24,67 | 21,45 | 24,67 | |
10. | Lhota | ZL | 29,66 | 28,99 | 29,66 | |
11. | Vlachovice | ZL | 31,33 | 20,70 | 31,33 | |
12. | Rymice | KM | 31,45 | 31,45 | 31,34 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 26,17 | 25,97 | 26,17 | |
2. | Machová | ZL | NP | 28,17 | 26,57 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rymice | KM | 20,50 | 20,26 | 20,50 | |
2. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 23,41 | 23,34 | 23,41 | |
3. | Sazovice | ZL | 32,24 | 31,07 | 32,24 | |
4. | Nová Dědina | KM | NP | 22,46 | 23,39 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Zahnašovice - Muži | 17,59 | https://youtu.be/MGGB7-p0fkU | Petr Miklík | |
Karolín - Muži | 18,02 | https://youtu.be/wMYxSUW42Mg | Martin Ondra | |
Hradčovice - Muži | 18,02 | https://youtu.be/oSuX2R6808E | Tomáš Macek | |
Bratřejov - Muži | 18,75 | https://youtu.be/xm7sHSbX5ug | David Schreiber | |
Hřivínův Újezd - Muži | 18,79 | https://youtu.be/UCsxdyDRFKY | Žanet Miklová | |
Hřivínův Újezd - Ženy | 19,11 | https://youtu.be/H4WkUPIvECg | Žanet Miklová | |
Bratřejov - Ženy | 19,79 | https://youtu.be/8w8IdkmUYyE | David Schreiber | |
Bratřejov - Muži | 19,90 | https://youtu.be/rIt4LvDPSzQ | David Schreiber | |
Ludslavice - Muži | 20,74 | https://youtu.be/OeY4yfsnXzk | Zdeněk Juřík | |
Hřivínův Újezd - Ženy | 22,73 | https://youtu.be/K0ArglPm97Y | Žanet Miklová | |
Hřivínův Újezd - Dorostenci | 23,41 | https://youtu.be/GE2eS0hUzjI | Žanet Miklová | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8218654 Kód: a8218654 |
Soutěže pořadatele
Komentáře