Olomouc stadion Lokomotiva HE 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva HE

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov NJ 17,20 17,20 17,02
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Plinkout OL 17,53 17,39 17,53
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludéřov OL 17,71 17,61 17,71
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Loučany OL 17,85 17,11 17,85
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice PV 17,98 17,98 17,60
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Pavlov výběr SU 19,88 19,88 19,45
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Velký Týnec OL 21,15 21,15 20,40
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Hlubočky OL 21,17 21,17 19,29
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Slavětín OL 22,55 22,55 21,78
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 26,58 26,58 17,25
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Šumvald OL 34,64 34,64 33,13
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Haňovice OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Nové Dvory OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Břevenec OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Luboměř NJ NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Chválkovice OL NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Stražisko PV NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Křenovice PR NP NP NP
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Nenakonice OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Domamyslice PV DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Čelechovice na Hané PV DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílovice PV DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Náměšť na Hané OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Měrotín OL DSQ DSQ DSQ
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Moravičany SU DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,32 16,89 17,32
2.  Radíkov PR 17,33 17,33 17,15
3.  Pěnčín PV 17,36 17,04 17,36
4.  Hlubočky OL 17,42 17,42 17,20
5.  Velký Týnec OL 19,26 19,26 18,18
6.  Nová Dědina OL 19,43 18,12 19,43
7.  Nové Dvory OL 19,76 19,76 19,35
8.  Dětkovice PV 19,91 19,60 19,91
9.  Chválkovice OL 20,69 20,69 20,43
10.  Droždín Chvadrož OL 21,03 18,43 21,03
11.  Olešnice OL 21,41 21,41 18,49
12.  Svésedlice OL 24,14 24,14 23,70
13.  Haňovice OL 33,09 19,02 33,09
14.  Nenakonice OL 35,05 35,05 22,35
15.  Nová Hradečná OL 41,60 41,60 21,34
16.  Bílovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Droždín Chvadrož OL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Komentáře