Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Čikov | TR | 17,63 | 17,41 | 17,63 | |
2. | Pohled | HB | 17,76 | 17,76 | 17,53 | |
3. | Radostín nad Oslavou B | ZR | 17,83 | 17,83 | 17,49 |
|
4. | Netín Cirkus | ZR | 18,06 | 17,85 | 18,06 | |
5. | Maršovice | ZR | 18,82 | 18,13 | 18,82 | |
6. | Jabloňov | ZR | 18,86 | 18,33 | 18,86 | |
7. | Žižkovo Pole Divadlo | HB | 19,06 | 18,21 | 19,06 | |
8. | Zbraslav | BO | 19,64 | 19,64 | 17,05 | |
9. | Radostín nad Oslavou | ZR | 19,68 | 19,68 | 19,46 | |
10. | Žďár nad Sázavou 2 | ZR | 19,69 | 18,87 | 19,69 | |
11. | Lavičky | ZR | 21,66 | 21,66 | 20,69 | |
12. | Hamry nad Sázavou Tragédi | ZR | 21,93 | 21,93 | 20,43 | |
13. | Stránecká Zhoř | ZR | 22,62 | 21,97 | 22,62 | |
14. | Čechtín B | TR | NP | NP | NP | |
15. | Ostrov u Macochy | BK | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jabloňov | ZR | 17,98 | 16,51 | 17,98 | |
2. | Benetice | TR | 18,83 | 18,83 | 18,53 | |
3. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 18,89 | 18,89 | 18,38 | |
4. | Lavičky | ZR | 19,00 | 17,90 | 19,00 | |
5. | Petrůvky | TR | 19,83 | 19,47 | 19,83 | |
6. | Otín | ZR | 21,50 | 21,50 | 20,15 | |
7. | Bohuňov | SY | 22,09 | 22,09 | 22,01 | |
8. | Žďár nad Sázavou 2 | ZR | 23,25 | 22,13 | 23,25 | |
9. | Radostín nad Oslavou | ZR | 23,56 | 23,56 | 19,09 | |
10. | Netín | ZR | 36,29 | 36,29 | 33,74 | |
11. | Pavlínov | ZR | 42,04 | 42,04 | 21,08 | |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lomnička | BO | 22,27 | 22,17 | 22,27 | |
2. | Ořechov | ZR | 27,61 | 27,54 | 27,61 | |
3. | Zbraslav | BO | 31,39 | 19,16 | 31,39 | |
4. | Lavičky | ZR | 32,10 | 32,10 | 30,97 | |
5. | Jabloňov | ZR | 39,08 | 38,39 | 39,08 | |
6. | Radostín nad Oslavou | ZR | NP | NP | NP | |
Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Petrůvky | TR | 19,77 | 19,77 | 18,71 | |
2. | Lavičky | ZR | 20,42 | 19,95 | 20,42 | |
3. | Otín | ZR | 20,42 | 20,13 | 20,42 | |
4. | Hamry nad Sázavou | ZR | 21,26 | 20,50 | 21,26 | |
5. | Radostín nad Oslavou | ZR | 21,29 | 20,69 | 21,29 | |
7. | Ořechov | ZR | 24,03 | 23,12 | 24,03 | |
8. | Jabloňov | ZR | 42,69 | 42,06 | 42,69 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 16 ** | 0 | | 08.09.2022 06:54 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
Radek Staněk | 17 ** | 24 | | 08.09.2022 06:55 |
Videa a fotografie soutěže
Komentáře