Břevenec - hřiště 2016 - Hanácká extraliga 3B

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 16,83 16,83 15,98
2.  Plinkout OL 17,29 17,28 17,29
3.  Hrabišín SU 17,43 17,13 17,43
4.  Ludéřov OL 17,83 17,25 17,83
5.  Domamyslice PV 18,04 18,04 17,77
6.  Loučany OL 18,71 18,71 18,69
7.  Dětkovice PV 18,81 18,81 17,38
8.  Náměšť na Hané OL 19,24 19,01 19,24
9.  Dolní Libina SU 19,34 19,34 18,48
10.  Bohuslavice SU 20,04 20,04 18,32
11.  Haňovice OL 20,86 19,96 20,86
12.  Nová Dědina OL 20,94 19,31 20,94
13.  Břevenec OL 22,37 22,37 17,42
14.  Šumvald OL 22,39 21,55 22,39
15.  Mostkov SU 22,72 20,48 22,72
16.  Bílý Potok BR 25,35 24,62 25,35
17.  Čelechovice na Hané PV 26,15 26,15 25,84
18.  Bílovice PV 26,31 26,31 17,65
19.  Chválkovice OL 28,05 26,32 28,05
20.  Břidličná BR 32,12 32,12 32,11
21.  Luboměř NJ 32,58 32,49 32,58
22.  Cholina OL 32,77 23,40 32,77
23.  Pavlov výběr SU 35,98 35,98 23,30
24.  Domamyslice Dvojka PV NP NP NP
24.  Niva PV NP NP NP
24.  Janovice BR NP NP NP
24.  Nemile SU NP NP NP
24.  Nemrlov SU NP NP NP
24.  Měrotín OL NP NP NP
24.  Olešnice OL NP NP NP
24.  Hlubočky OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 16,79 16,20 16,79
2.  Dolní Libina SU 18,23 18,10 18,23
3.  Nová Dědina OL 18,26 18,26 17,70
4.  Olešnice OL 18,34 18,34 18,11
5.  Hlubočky OL 18,38 17,78 18,38
6.  Haňovice OL 19,13 19,12 19,13
7.  Droždín Chvadrož OL 19,37 18,73 19,37
8.  Náměšť na Hané OL 20,36 19,87 20,36
9.  Nová Hradečná OL 26,96 26,57 26,96
10.  Dětkovice PV 34,89 34,24 34,89
11.  Pěnčín PV 45,66 45,66 42,92
12.  Zvole SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,4116,9417,412018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5417,5717,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,6516,8617,652018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR17,6917,8417,842018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR17,5418,1918,192018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU18,6118,5318,612018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5118,8918,892018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice APV19,3619,5819,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU19,6720,1720,172018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL18,3220,3220,322018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL20,4220,4820,482018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU20,5819,5720,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mostkov SU20,8818,8820,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nemile SU22,2817,2522,282018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šumvald OL22,6722,3022,672018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OL24,2918,5324,292018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbno pod Pradědem BR29,1828,2329,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL29,5919,1329,592018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Studénky SU32,3032,9032,902018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Plumlov PV17,91NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrabišín SU17,54NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV22,82NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OLNP17,40NP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bohuslavice SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nemrlov SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,2717,2017,272017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dolní Libina SU17,5717,5017,572017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Výčapy TR17,4117,5817,582004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kunovice VS--17,682005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kunovice VS17,8417,1317,842006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI--17,902007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV17,6717,9317,932017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olešnice OL18,1117,9118,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hlubočky OL18,0618,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL17,8418,1718,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hlubočky OL17,8918,2118,212017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Výčapy TR--18,282005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Loukov KM--18,342007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Břevenec OL18,1918,4318,432017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Opatovice PR18,5118,1118,512004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Kunovice VS--18,522003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kunovice VS--18,552007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Loučany OL18,3218,5518,552018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Droždín Chvadrož OL18,1618,7718,772015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nová Dědina OL18,8618,0518,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nevcehle JI--18,982005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dolní Libina SU18,9718,9918,992018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nevcehle JI17,5919,0719,072006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Loučany OL18,2619,0819,082014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešnice OL19,0818,8319,082017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Droždín Chvadrož OL19,1119,0419,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Ludéřov OL18,8719,1219,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Náměšť na Hané OL19,1819,0519,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Úherce PS18,2819,2619,262006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Hradečná OL19,2718,7519,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře