Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Be 1 | Bř 2 | Ml 3 | Ch 4 | Do 5 | Dě 6 | Šu 7 | Ja 8 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | 135 | 14,49 | OL | - | - | - | 80 | |||||
2. | Střelice | 121 | 15,11 | OL | 75 | ||||||||
3. | Hrabišín | 118 | 14,80 | SU | 84 | ||||||||
4. | Plinkout | 110 | 14,98 | OL | 62 | ||||||||
5. | Janovice | 107 | 15,09 | BR | 75 | ||||||||
-. | Dolany | 107 | 15,65 | OL | 56 | ||||||||
7. | Bezděčí u Trnávky | 95 | 14,72 | SY | 65 | ||||||||
8. | Těšetice Tyfočáci | 94 | 15,39 | OL | 70 | ||||||||
9. | Chválkovice | 77 | 15,51 | OL | 51 | ||||||||
10. | Břevenec | 60 | 15,98 | OL | 35 | ||||||||
11. | Velká Bystřice | 59 | 17,24 | OL | 45 | ||||||||
12. | Sobotín | 55 | 15,53 | SU | 50 | ||||||||
13. | Domamyslice | 42 | 15,67 | PV | - | - | - | - | - | 40 | |||
14. | Mladeč | 35 | 16,08 | OL | - | - | 35 | ||||||
15. | Bludov | 34 | 16,43 | SU | - | - | - | - | 22 | ||||
16. | Brníčko | 29 | 16,48 | SU | - | - | - | - | - | - | 5 | ||
17. | Třeština | 28 | 17,27 | SU | - | - | - | - | 13 | ||||
18. | Břidličná | 25 | 19,07 | BR | - | - | 17 | ||||||
19. | Nemrlov | 22 | 15,76 | SU | - | - | - | 10 | |||||
20. | Krotějov Sport | 20 | 16,11 | TA | - | - | - | - | - | - | - | 20 | |
21. | Chořelice | 17 | 16,29 | OL | - | - | - | 16 | |||||
22. | Nová Dědina | 16 | 16,76 | OL | - | - | - | - | - | - | 3 | ||
-. | Nenakonice | 16 | 18,32 | OL | - | - | - | - | - | - | 16 | ||
24. | Bílovice A | 15 | 14,94 | PV | - | - | - | - | - | - | - | 15 | |
-. | Bílovice C | 15 | 17,41 | PV | - | - | - | - | - | - | - | 15 | |
26. | Šumvald | 14 | 20,31 | OL | 8 | ||||||||
27. | Stará Ves | 13 | 15,24 | BR | - | - | - | - | - | - | - | 13 | |
28. | Stradouň | 11 | 15,29 | UO | - | - | - | - | - | - | - | 11 | |
29. | Mostkovice | 9 | 17,36 | PV | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Bohuslavice | 9 | 20,34 | SU | - | - | - | - | - | - | 9 | ||
31. | Měrotín | 8 | 17,47 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Lesnice | 8 | 19,04 | SU | - | - | - | - | - | - | 8 | ||
33. | Bratrušov | 7 | 17,87 | SU | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Hlubočky | 7 | 22,81 | OL | - | - | - | - | - | - | 3 | ||
35. | Býškovice | 6 | 18,72 | PR | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
36. | Drahany Sport | 5 | 18,90 | PV | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Dolní Libina | 5 | 21,05 | SU | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |
38. | Dub nad Moravou | 4 | 17,08 | OL | - | - | - | - | - | - | 4 | ||
-. | Holčovice | 4 | 17,20 | BR | - | - | - | - | - | - | - | 4 | |
-. | Tršice | 4 | 21,96 | OL | - | - | - | - | - | - | 4 | ||
41. | Široký Brod | 2 | 17,96 | JE | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |
-. | Lesnice B | 2 | 39,86 | SU | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |
43. | Velké Kunětice | 1 | 19,05 | JE | - | - | - | - | - | - | - | 1 | |
44. | Dolní Studénky | 0 | 30,23 | SU | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Zátor A | 0 | 31,77 | BR | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Valšov | 0 | 34,39 | BR | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Přáslavice | 0 | 38,26 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Starý Jičín | 0 | NP | NJ | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Dolany Jugend | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Leskovec nad Moravicí | 0 | NP | BR | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Radíkov | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Kožušany | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Olešnice Rezerva | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Be 1 | Bř 2 | Ml 3 | Ch 4 | Do 5 | Dě 6 | Šu 7 | Ja 8 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | 106 | 17,07 | SU | - | 60 | |||||||
2. | Hrabišín | 92 | 17,03 | SU | - | 53 | |||||||
3. | Bezděčí u Trnávky | 79 | 17,84 | SY | - | - | 54 | ||||||
4. | Dolany | 60 | 17,92 | OL | - | 36 | |||||||
5. | Droždín Chvádrož | 55 | 17,89 | OL | - | 45 | |||||||
-. | Velký Týnec | 55 | 18,15 | OL | - | - | 29 | ||||||
7. | Dub nad Moravou | 38 | 18,37 | OL | - | - | 18 | ||||||
8. | Nová Dědina | 34 | 17,98 | OL | - | - | 23 | ||||||
9. | Haňovice | 33 | 17,81 | OL | - | - | - | - | - | 33 | |||
10. | Vojnice | 31 | 18,93 | OL | - | - | 28 | ||||||
11. | Žernovník A | 15 | 17,20 | BK | - | - | - | - | - | - | - | 15 | |
12. | Šumvald | 14 | 20,50 | OL | - | - | - | - | 5 | ||||
13. | Krasice - Prostějov | 12 | 17,57 | PV | - | - | - | - | - | - | - | 12 | |
-. | Kožušany | 12 | 18,71 | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
15. | Náměšť na Hané | 11 | 18,58 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |
16. | Pěnčín | 9 | 18,90 | PV | - | - | - | - | - | - | 9 | ||
17. | Cholina | 6 | 20,07 | OL | - | - | - | - | - | 6 | |||
-. | Chořelice | 6 | 20,57 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Blatec | 6 | 20,63 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 1 | |
20. | Loučany | 5 | 20,39 | OL | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |
-. | Žernovník B | 5 | 20,96 | BK | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |
22. | Třeština | 4 | 22,06 | SU | - | - | - | - | - | - | 2 | ||
23. | Světlá Hora | 3 | 20,91 | BR | - | - | - | - | - | - | - | 3 | |
-. | Seloutky | 3 | 21,66 | PV | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
25. | Grygov | 2 | 21,87 | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
26. | Spálov | 1 | 22,75 | NJ | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
27. | Mostkovice | 0 | 23,95 | PV | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Senetářov | 0 | NP | BK | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Přáslavice | 0 | NP | OL | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Plumlov | 0 | NP | PV | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 83 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: