Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/02/12 2018/03/07 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA HO -
2 2018/02/23 2018/03/26 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ JH -
3 2018/02/23 2018/03/30 Litovany, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B TR -
4 2018/04/07 2018/04/19 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně KM MHJPR
5 2018/04/21 2018/05/04 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017-Morkovice-O putovní přilbu J.Vašiny KM MHJPR
6 2018/04/30 2018/05/04 Smidary, PKL Smidary HK PKL
7 2018/04/21 2018/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
8 2018/04/29 2018/05/11 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby JH VCT
9 2018/04/28 2018/05/11 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice PV MHJPR
10 2018/05/07 2018/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
11 2018/05/14 2018/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
12 2018/05/05 2018/05/19 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
13 2018/05/14 2018/05/18 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
14 2018/05/12 2018/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL ZN ZNL
15 2018/05/12 2018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
16 2018/05/13 2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
17 2018/05/13 2018/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
18 2018/05/21 2018/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
19 2018/05/25 2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
20 2018/05/13 2018/05/27 Buková, O pohár starosty Buková PJ ZČHL
21 2018/05/21 2018/05/25 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
22 2018/05/12 2018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
23 2018/05/18 2018/06/01 Květinov, Květinov - noční HB HBHL
24 2018/05/19 2018/06/01 Vémyslice, u koupaliště, O pohár obce Vémyslice, 2.kolo ZNL ZN ZNL
25 2018/05/12 2018/06/01 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B) PJ -
26 2018/05/20 2018/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
27 2018/05/19 2018/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH KM MHJPR
28 2018/05/19 2018/06/01 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL ZN ZNL
29 2018/06/04 2018/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
30 2018/05/27 2018/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
31 2018/05/26 2018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
32 2018/05/26 2018/06/08 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR PR MHJPR
33 2018/05/19 2018/06/09 Nová Ves - hřiště nad vsí, Noční pohár DO CHNHL
34 2018/05/27 2018/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
35 2018/05/20 2018/06/14 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
36 2018/06/03 2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
37 2018/06/02 2018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
38 2018/06/03 2018/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
39 2018/06/02 2018/06/15 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, 4.kolo ZNL ZN ZNL
40 2018/06/03 2018/06/15 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
41 2018/06/03 2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
42 2018/06/11 2018/06/15 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
43 2018/06/09 2018/06/23 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
44 2018/06/10 2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
45 2018/05/23 2018/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
46 2018/06/10 2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
47 2018/06/16 2018/06/29 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
48 2018/06/16 2018/06/30 Kynice, Kynice HB HBHL
49 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
50 2018/06/16 2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
51 2018/06/09 2018/06/30 Nové Sedliště - Areál SDH, Noční soutěž v PÚ TC CHNHL
52 2018/06/01 2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
53 2018/06/15 2018/06/29 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
54 2018/06/21 2018/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
55 2018/06/16 2018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
56 2018/06/06 2018/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
57 2018/06/21 2018/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
58 2018/05/01 2018/07/06 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
59 2018/06/21 2018/07/07 Květinov, Květinov HB HBHL
60 2018/06/24 2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ OP EXČR
61 2018/06/24 2018/06/23 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
62 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
63 2018/06/24 2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
64 2018/06/24 2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
65 2018/06/30 2018/07/06 Božice, fotbalové hřiště, O pohár, Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
66 2018/07/01 2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
67 2018/06/30 2018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
68 2018/06/29 2018/07/13 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Uhřičice PR MHJPR
69 2018/06/29 2018/07/14 Horní Metelsko, Noční pohár DO CHNHL
70 2018/06/30 2018/07/13 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
71 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
72 2018/07/07 2018/07/21 Věž, Věž _ HB HBHL
73 2018/07/08 2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
74 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
75 2018/07/07 2018/07/20 Popůvky-sportovní areal, VC MHJ PR 2017 - Popůvky PR MHJPR
76 2018/07/01 2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO CHNHL
77 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
78 2018/07/08 2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
79 2018/07/09 2018/07/22 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole. UH -
80 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
81 2018/07/15 2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
82 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
83 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
84 2018/07/14 2018/07/27 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
85 2018/07/15 2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
86 2018/01/31 2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
87 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
88 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
89 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
90 2018/07/28 2018/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
91 2018/07/28 2018/08/11 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
92 2018/07/29 2018/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
93 2018/07/29 2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
94 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
95 2018/07/01 2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, VII. Ročník noční Lesná, 2B(b65, c42) ZN -
96 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
97 2018/07/29 2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
98 2018/08/04 2018/08/17 Blížkovice, sportovní areál, O pohár Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
99 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
100 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
101 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
102 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
103 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
104 2018/08/11 2018/08/25 Smilov, Smilov HB HBHL
105 2018/08/25 2018/08/25 Sendražice, 6. Kolo PHL KO PLHL
106 2018/08/18 2018/09/01 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
107 2018/08/19 2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
108 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
109 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
110 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
111 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
112 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
113 2018/08/19 2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
114 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
115 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
116 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
117 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
118 2018/09/01 2018/09/15 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
119 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
120 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
121 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
122 2018/09/14 2018/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Zdešov, na návsinerozlišeno Ústrašice52018-02-24 09:04:48
2Zdešov, na návsinerozlišeno Rybova Lhota132018-02-24 09:03:54
3Zdešov, na návsinerozlišeno Slavošovice432018-02-24 08:54:39
4Zdešov, na návsinerozlišeno Roseč422018-02-24 08:50:47
5Litovanynerozlišeno Černín72018-02-24 07:30:51
6Zdešov, na návsinerozlišeno Chotěmice182018-02-24 06:47:04
7Zdešov, na návsinerozlišeno Třebín412018-02-23 23:31:26
8Zdešov, na návsinerozlišeno Ústrašice162018-02-23 22:24:17
9Zdešov, na návsinerozlišeno Strachoňovice502018-02-23 22:12:50
10Zdešov, na návsinerozlišeno Hrdějovice342018-02-23 22:02:17
11Zdešov, na návsinerozlišeno Mydlovary402018-02-23 22:01:20
12Zdešov, na návsinerozlišeno Žirovnice292018-02-23 22:01:13
13Zdešov, na návsinerozlišeno Hostovlice362018-02-23 21:50:08
14Zdešov, na návsinerozlišeno Chrbonín282018-02-23 21:48:28
15Zdešov, na návsinerozlišeno Bohdalín392018-02-23 21:46:14
16Zdešov, na návsinerozlišeno Rybova Lhota302018-02-23 21:26:50
17Zdešov, na návsinerozlišeno Ústrašice152018-02-23 21:26:01
18Zdešov, na návsinerozlišeno Stříbřec442018-02-23 21:09:27
19Zdešov, na návsinerozlišeno Stříbřec382018-02-23 21:08:56
20Zdešov, na návsinerozlišeno Dobronice u Chýnova372018-02-23 21:06:08
21Zdešov, na návsinerozlišeno Jindřichův Hradec I352018-02-23 20:57:54
22Zdešov, na návsinerozlišeno Žďár72018-02-23 20:49:46
23Zdešov, na návsinerozlišeno Slapy332018-02-23 20:40:59
24Zdešov, na návsinerozlišeno Skrýchov u Malšic322018-02-23 20:40:51
25Zdešov, na návsinerozlišeno Cizkrajov312018-02-23 20:12:05
26Zdešov, na návsinerozlišeno Borovany102018-02-23 20:05:23
27Zdešov, na návsinerozlišeno Panské Dubenky262018-02-23 20:02:41
28Zdešov, na návsinerozlišeno Cizkrajov252018-02-23 20:01:55
29Zdešov, na návsinerozlišeno Plešovice232018-02-23 20:01:54
30Zdešov, na návsinerozlišeno Borovany242018-02-23 20:01:40
31Zdešov, na návsinerozlišeno Horní Meziříčko222018-02-23 20:01:24
32Zdešov, na návsinerozlišeno Markvarec212018-02-23 20:01:13
33Zdešov, na návsinerozlišeno Panské Dubenky202018-02-23 20:01:11
34Zdešov, na návsinerozlišeno Borovany192018-02-23 20:01:00
35Zdešov, na návsinerozlišeno Horní Meziříčko172018-02-23 20:00:52
36Zdešov, na návsinerozlišeno Chotěmice272018-02-23 20:00:52
37Zdešov, na návsinerozlišeno Strmilov142018-02-23 20:00:38
38Zdešov, na návsinerozlišeno Borovany22018-02-23 20:00:36
39Zdešov, na návsinerozlišeno Mělník82018-02-23 20:00:26
40Zdešov, na návsinerozlišeno Heřmaneč92018-02-23 20:00:25
41Zdešov, na návsinerozlišeno Lodhéřov122018-02-23 20:00:17
42Zdešov, na návsinerozlišeno Panské Dubenky112018-02-23 20:00:16
43Zdešov, na návsinerozlišeno Mělník32018-02-23 20:00:13
44Zdešov, na návsinerozlišeno Milíčov42018-02-23 20:00:12
45Litovanynerozlišeno Rácovice62018-02-23 19:49:12
46Velká nad Veličkou - halaMladší žáci Mistřín52018-02-23 16:44:55
47Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Mistřín72018-02-23 16:44:19
48Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Mistřín62018-02-23 16:43:46
49Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Hroznová Lhota52018-02-21 19:47:19
50Zdešov, na návsinerozlišeno Zdešov62018-02-20 18:24:36
51Zdešov, na návsinerozlišeno Zdešov12018-02-20 18:23:45
52Velká nad Veličkou - halaMladší žáci Vacenovice42018-02-15 14:00:25
53Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Vacenovice42018-02-15 13:59:38
54Velká nad Veličkou - halaMladší žáci Ratíškovice32018-02-13 21:09:05
55Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Ratíškovice32018-02-13 21:08:49
56Velká nad Veličkou - halaMladší žáci Petrov22018-02-13 17:52:50
57Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Petrov22018-02-13 17:52:33
58Velká nad Veličkou - halaMladší žáci Velká nad Veličkou12018-02-12 17:45:22
59Velká nad Veličkou - halaStarší žáci Velká nad Veličkou12018-02-12 17:45:10
60Litovanynerozlišeno Litovany52018-02-11 10:33:10
61Nevřeňnerozlišeno Kdyně82018-02-09 22:49:44
62Nevřeňnerozlišeno Vidice32018-02-09 22:30:13
63Nevřeňnerozlišeno Obora332018-02-09 18:53:32
64Nevřeňnerozlišeno Mělník322018-02-09 13:48:41
65Nevřeňnerozlišeno Mělník302018-02-09 13:48:04
66Nevřeňnerozlišeno Chlum122018-02-09 07:16:56
67Nevřeňnerozlišeno Slavětín292018-02-08 09:42:17
68Nevřeňnerozlišeno Chlum262018-02-07 08:50:06
69Nevřeňnerozlišeno Želčany252018-02-06 21:57:19
70Nevřeňnerozlišeno Čelákovy162018-02-06 04:38:56
71Přílepynerozlišeno Mysločovice22018-02-03 09:18:14
72Přílepynerozlišeno Dětkovice72018-02-02 14:01:01
73Přílepynerozlišeno Přílepy12018-01-30 22:18:06
74Nevřeňnerozlišeno Kamenný Újezd312018-01-30 18:53:33
75Nevřeňnerozlišeno Mirošov272018-01-27 18:46:31
76Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chlum202018-01-26 20:18:23
77Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křelovice302018-01-25 17:14:18
78Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník42018-01-25 13:10:20
79Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nová Ves322018-01-24 12:17:43
80Vranín, areál U Havrananerozlišeno Vranín12018-01-24 08:18:39
81Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chlum82018-01-23 20:30:20
82Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Obora292018-01-23 14:36:46
83Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně282018-01-23 09:53:16
84Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kamenný Újezd272018-01-22 14:27:56
85Nevřeňnerozlišeno Přehýšov242018-01-19 19:07:41
86Nevřeňnerozlišeno Stýskaly232018-01-18 20:27:13
87Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník252018-01-17 22:06:31
88Nevřeňnerozlišeno Mochtín222018-01-17 02:25:45
89Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mochtín242018-01-17 02:22:24
90Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Čelákovy232018-01-14 17:06:02
91Dolní Hradištěnerozlišeno Mochtín142018-01-12 11:57:49
92Nevřeňnerozlišeno Nebílovy212018-01-10 20:20:30
93Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nebílovy222018-01-10 20:17:20
94Dolní Hradištěnerozlišeno Čelákovy322018-01-09 19:34:11
95Dolní Hradištěnerozlišeno Střeziměř12018-01-09 16:33:26
96Nevřeňnerozlišeno Štítary202018-01-09 12:53:21
97Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary212018-01-09 12:52:48
98Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň402018-01-09 10:06:17
99Dolní Hradištěnerozlišeno Malá Víska102018-01-08 11:43:14
100Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník82018-01-08 11:36:57
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání