Soutěže hasičské ligy 2017

Rok:


Loučany , hřiště

Název soutěže a popis: Loučany
Kontakt:  
Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Polkovice 17,04 PR 16,87 17,04
2.  Domamyslice A 17,54 PV 17,54 17,33
3.  Plumlov 17,63 PV 17,63 16,87
4.  Niva 17,70 PV 17,55 17,70
5.  Hlubočky 18,29 OL 18,29 17,87
6.  Olešnice 18,51 OL 18,51 18,09
7.  Měrotín 18,53 OL 18,53 18,00
8.  Dětkovice 18,78 PV 17,29 18,78
9.  Chválkovice 18,87 OL 18,87 18,11
10.  Ludéřov 19,74 OL 19,74 18,31
11.  Nenakonice 20,04 OL 19,75 20,04
12.  Tršice 20,41 OL 20,41 20,06
13.  Šumvald 20,62 OL 20,62 20,50
14.  Náměšť na Hané 22,02 OL 21,71 22,02
15.  Trusovice 29,05 OL 22,24 29,05
16.  Krasice 31,27 PV 31,27 30,80
17.  Domamyslice B 32,09 PV 32,09 30,60
18.  Rozvadovice NP OL NP NP
18.  Kožušany NP OL 23,39 NP
18.  Nová Dědina NP OL NP 17,06
18.  Haňovice NP OL NP NP
18.  Bílovice NP PV NP NP
18.  Pavlov-výběr NP SU NP NP
18.  Plinkout NP OL NP NP
18.  Nemile NP SU 20,82 NP
18.  Břevenec NP OL NP 17,61
18.  Čelechovice na Hané NP PV NP 22,50
18.  Široký Brod NP JE 19,27 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Soběsuky 18,83 PV 18,67 18,83
2.  Svésedlice 19,03 OL 19,03 18,81
3.  Hlubočky 19,34 OL 19,34 17,88
4.  Loučany 19,51 OL 19,51 17,27
5.  Olešnice 19,88 OL 18,84 19,88
6.  Dětkovice 20,63 PV 20,63 20,29
7.  Pěnčín 20,80 PV 20,80 18,98
8.  Nenakonice 21,00 OL 19,36 21,00
9.  Droždín Chvadrož 21,35 OL 20,67 21,35
10.  Nové Dvory 21,58 OL 21,58 20,85
11.  Velký Týnec 21,71 OL 21,71 20,86
12.  Bílovice B 21,94 PV 21,94 18,50
13.  Trusovice 22,43 OL 22,43 22,27
14.  Náměšť na Hané 23,29 OL 23,22 23,29
15.  Nová Dědina 24,90 OL 24,90 19,57
16.  Medlov 26,77 OL 20,57 26,77
17.  Krasice 37,31 PV 37,31 27,23
18.  Přáslavice 51,16 OL 51,16 51,08


Chvalkovice

Název soutěže a popis: Chvalkovice
Kontakt:  
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 18. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 06. 2017 13:00
Konec hlasování: 24. 06. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ludéřov 17,62 OL 17,62 17,57
2.  Bílovice 17,64 PV 17,64 17,49
3.  Nová Dědina 17,75 OL 17,75 17,36
4.  Ráječek 17,81 SU 17,81 16,87
5.  Polkovice 17,87 PR 17,87 17,75
6.  Dětkovice 18,15 PV 17,85 18,15
7.  Plinkout 18,37 OL 18,37 18,11
8.  Měrotín 18,71 OL 18,71 17,89
9.  Domamyslice B 18,85 PV 18,85 18,70
10.  Střelice 18,87 OL 18,87 18,70
11.  Olešnice 19,82 OL 19,80 19,82
12.  Kožušany 20,25 OL 20,25 18,78
13.  Šumvald 20,30 OL 20,30 19,60
14.  Nenakonice 22,42 OL 20,09 22,42
15.  Chválkovice 22,99 OL 18,62 22,99
16.  Dolany 23,03 OL 23,03 20,09
17.  Tršice 25,45 OL 24,54 25,45
18.  Pavlov-výběr NP SU NP NP
18.  Domamyslice A NP PV NP NP
18.  Droždín NP OL NP NP
18.  Břevenec NP OL NP NP
18.  Hlubočky NP OL NP NP
18.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
18.  Odrlice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,77 OL 17,77 17,56
2.  Hlubočky 18,67 OL 18,67 18,39
3.  Nová Dědina 19,04 OL 18,67 19,04
4.  Svésedlice 19,09 OL 19,09 18,92
5.  Nová Hradečná 19,15 OL 19,15 18,46
6.  Olešnice 19,70 OL 19,53 19,70
7.  Nové Dvory 19,98 OL 18,88 19,98
8.  Velký Týnec 20,24 OL 19,38 20,24
9.  Dětkovice 20,53 PV 18,78 20,53
10.  Haňovice 20,72 OL 20,72 20,09
11.  Břevenec 22,00 OL 22,00 20,03
12.  Náměšť na Hané 22,29 OL 21,04 22,29
13.  Přáslavice 22,52 OL 22,52 19,68
14.  Chválkovice 22,94 OL 22,82 22,94
15.  Nenakonice 24,43 OL 24,43 23,69
16.  Blatec 26,48 OL 21,37 26,48
17.  Pěnčín 31,09 PV 31,09 30,14
18.  Droždín Chvadrož NP OL NP NP


Haňovice - Kluzov

Název soutěže a popis: Haňovice - Kluzov
Kontakt:  
Kdy: 01. 07. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 07. 2017 13:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Polkovice 17,39 PR 17,03 17,39
2.  Ludéřov 17,50 OL 17,05 17,50
3.  Břevenec 17,57 OL 17,05 17,57
4.  Hlubočky 17,64 OL 17,50 17,64
5.  Dětkovice 17,66 PV 17,61 17,66
6.  Bílovice 17,90 PV 17,23 17,90
7.  Plinkout 17,94 OL 17,43 17,94
8.  Domamyslice B 18,38 PV 17,59 18,38
9.  Nová Dědina 18,57 OL 18,57 18,11
10.  Domamyslice A 18,90 PV 18,10 18,90
11.  Chválkovice 19,54 OL 18,95 19,54
12.  Střelice 19,73 OL 18,08 19,73
13.  Haňovice 20,66 OL 19,58 20,66
14.  Náměšť na Hané 21,23 OL 21,23 19,18
15.  Šumvald 21,30 OL 21,24 21,30
16.  Cholina 26,45 OL 26,45 24,97
17.  Olešnice NP OL NP NP
17.  Slavětín NP OL NP NP
17.  Tršice NP OL NP NP
17.  Měrotín NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hlubočky 19,37 OL 18,88 19,37
2.  Haňovice 19,92 OL 19,06 19,92
3.  Bílovice B 20,17 PV 20,17 19,60
4.  Nová Hradečná 20,20 OL 19,17 20,20
5.  Bílovice A 20,68 PV 20,53 20,68
6.  Přáslavice 21,09 OL 19,45 21,09
7.  Nová Dědina 21,13 OL 19,49 21,13
8.  Droždín Chvadrož 22,77 OL 22,77 21,86
9.  Pěnčín 23,00 PV 19,45 23,00
10.  Břevenec 23,01 OL 18,21 23,01
11.  Svésedlice 23,02 OL 23,02 19,76
12.  Cholina 23,78 OL 23,78 19,86
13.  Loučany 24,07 OL 17,22 24,07
14.  Dětkovice 35,96 PV 35,96 34,20
15.  Blatec 43,72 OL 43,72 22,12
16.  Olešnice NP OL NP NP
16.  Náměšť na Hané NP OL NP NP


Břevenec - hřiště

Název soutěže a popis: Břevenec
Kontakt:  
Kdy: 05. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00
Začátek tipování:  05. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 05. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 05. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nemrlov 17,15 SU 16,65 17,15
2.  Nová Dědina 17,37 OL 17,37 17,37
3.  Bílovice 17,74 PV 17,62 17,74
4.  Polkovice 17,75 PR 17,48 17,75
5.  Hrabišín 17,82 SU 17,82 17,36
6.  Bílý Potok 18,07 JE 18,07 17,87
7.  Náměšť na Hané 18,08 OL 17,58 18,08
8.  Pavlov-výběr 18,36 SU 18,36 18,17
9.  Ludéřov 18,44 OL 18,44 17,32
10.  Dolany 18,46 OL 18,02 18,46
11.  Dětkovice 18,47 PV 18,47 17,71
12.  Měrotín 18,56 OL 18,56 17,93
13.  Šumvald 18,86 OL 18,86 18,48
14.  Domamyslice A 18,87 PV 18,87 17,44
15.  Mostkov 20,40 SU 18,07 20,40
16.  Chválkovice 20,49 OL 20,49 19,73
17.  Bohuslavice 20,51 SU 20,51 17,39
18.  Plinkout 21,27 OL 21,27 18,56
19.  Domamyslice B NP PV NP NP
19.  Janovice NP BR 17,11 NP
19.  Břevenec NP OL NP NP
19.  Olešnice NP OL 17,21 NP
19.  Hlubočky NP OL NP 17,40
19.  Dolní Libina NP SU NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,27 OL 17,27 17,20
2.  Dolní Libina 17,57 SU 17,57 17,50
3.  Pěnčín 17,93 PV 17,67 17,93
4.  Hlubočky 18,21 OL 17,89 18,21
5.  Břevenec 18,43 OL 18,19 18,43
6.  Olešnice 19,08 OL 19,08 18,83
7.  Svésedlice 19,51 OL 18,59 19,51
8.  Nová Dědina 19,97 OL 18,25 19,97
9.  Náměšť na Hané 20,30 OL 20,30 18,88
10.  Droždín Chvadrož 20,59 OL 20,59 20,36
11.  Haňovice 25,82 OL 24,64 25,82
12.  Chválkovice 27,26 OL 27,26 22,25
13.  Dětkovice 34,75 PV 34,75 33,37
14.  Bílovice B NP PV NP NP


Olešnice Hřiště

Název soutěže a popis: Olešnice
Kontakt:  
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Polkovice 17,18 PR 17,09 17,18
2.  Olešnice 17,41 OL 17,41 17,24
3.  Ráječek 17,57 SU 17,00 17,57
4.  Bílovice 17,67 PV 17,32 17,67
5.  Plinkout 17,73 OL 17,17 17,73
6.  Střelice 18,12 OL 17,85 18,12
7.  Domamyslice B 18,26 PV 18,26 17,57
8.  Břevenec 18,60 OL 17,01 18,60
9.  Dětkovice 18,78 PV 18,43 18,78
10.  Chválkovice 18,80 OL 18,62 18,80
11.  Pavlov-výběr 18,95 SU 18,95 18,29
12.  Měrotín 19,04 OL 19,03 19,04
13.  Hlubočky 19,82 OL 19,82 18,32
14.  Náměšť na Hané 21,13 OL 21,13 20,57
15.  Šumvald 22,10 OL 22,10 21,19
16.  Ludéřov 24,19 OL 17,26 24,19
17.  Domamyslice A 28,23 PV 18,46 28,23
18.  Tršice 30,65 OL 28,23 30,65
19.  Nemile 31,25 SU 31,16 31,25
20.  Nová Dědina 37,90 OL 36,76 37,90
21.  Rozvadovice 39,68 OL 24,07 39,68
22.  Haňovice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,56 OL 17,56 17,01
2.  Pěnčín 18,58 PV 18,58 17,82
3.  Dětkovice 18,62 PV 18,62 18,42
4.  Svésedlice 18,87 OL 18,87 18,39
5.  Olešnice 19,05 OL 18,27 19,05
6.  Náměšť na Hané 19,97 OL 19,97 19,07
7.  Bílovice A 20,45 PV 20,45 19,41
8.  Droždín Chvadrož 20,61 OL 19,68 20,61
9.  Přáslavice 21,16 OL 21,16 19,19
10.  Nová Dědina 21,22 OL 19,59 21,22
11.  Hlubočky 23,78 OL 23,78 18,23
12.  Trusovice 24,29 OL 24,29 22,64
13.  Břevenec 24,55 OL 18,72 24,55
14.  Bohuňov 26,54 SY 26,54 20,96
15.  Nová Hradečná 31,02 OL 31,02 19,58
16.  Blatec 32,92 OL 21,31 32,92
17.  Bílovice B NP PV 20,44 20,97
17.  Haňovice NP OL NP NP


Šumvald

Název soutěže a popis: Šumvald
Kontakt:  
Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ráječek 17,03 SU 17,03 16,97
2.  Polkovice 17,47 PR 16,78 17,47
3.  Břevenec 17,52 OL 17,52 17,21
4.  Hlubočky 17,61 OL 16,83 17,61
5.  Nová Dědina 17,87 OL 17,87 17,72
6.  Ludéřov 17,92 OL 17,92 17,55
7.  Nemile 18,06 SU 18,06 17,70
8.  Dětkovice 18,13 PV 17,13 18,13
9.  Domamyslice A 18,21 PV 17,75 18,21
10.  Haňovice 18,23 OL 18,23 18,08
11.  Pavlov-výběr 18,34 SU 18,34 18,25
12.  Chválkovice 18,70 OL 18,70 18,31
13.  Dolní Libina 18,74 SU 18,47 18,74
14.  Plinkout 19,51 OL 18,92 19,51
15.  Střelice 19,86 OL 19,86 17,80
16.  Jeseník 20,25 JE 20,25 19,33
17.  Šumvald 26,60 OL 18,23 26,60
18.  Kožušany 33,53 OL 33,53 32,23
19.  Bílovice NP PV NP NP
19.  Domamyslice B NP PV NP NP
19.  Olešnice NP OL NP NP
19.  Tršice NP OL NP NP
19.  Měrotín NP OL 18,60 NP
19.  Náměšť na Hané NP OL 17,25 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hlubočky 18,10 OL 18,10 17,84
2.  Svésedlice 18,43 OL 18,33 18,43
3.  Pěnčín 19,10 PV 19,10 18,17
4.  Náměšť na Hané 19,43 OL 18,61 19,43
5.  Dětkovice 20,15 PV 20,15 18,96
6.  Nová Dědina 20,40 OL 18,54 20,40
7.  Olešnice 20,42 OL 18,56 20,42
8.  Břevenec 21,05 OL 18,14 21,05
9.  Haňovice 22,56 OL 22,56 22,34
10.  Chválkovice 23,23 OL 21,94 23,23
11.  Loučany 24,07 OL 17,24 24,07
12.  Dolní Libina 27,55 SU 26,78 27,55
13.  Droždín Chvadrož 30,66 OL 29,52 30,66
14.  Kožušany NP OL NP NP
14.  Nová Hradečná NP OL NP NP


Pavlov hasičský areál

Název soutěže a popis: Pavlov
Kontakt:  
Kdy: 06. 08. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 08. 2017 11:00
Konec hlasování: 06. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 18,46 PV 18,46 18,29
2.  Hlubočky 18,78 OL 18,03 18,78
3.  Měrotín 18,84 OL 18,84 18,01
4.  Chválkovice 19,26 OL 19,24 19,26
4.  Olešnice 19,26 OL 17,43 19,26
6.  Domamyslice B 19,43 PV 19,43 19,11
6.  Pavlov 19,43 SU 19,43 18,72
8.  Břevenec 19,45 OL 18,20 19,45
9.  Plinkout 19,59 OL 19,59 19,08
10.  Domamyslice 19,72 PV 17,68 19,72
11.  Bílovice 19,86 PV 18,37 19,86
12.  Moravičany 20,10 SU 19,95 20,10
13.  Nová Dědina 20,99 OL 18,14 20,99
14.  Střelice 21,36 OL 19,62 21,36
15.  Svésedlice 22,45 OL 22,45 19,87
16.  Pavlov-výběr 23,42 SU 23,42 19,32
17.  Ludéřov 23,88 OL 23,85 23,88
18.  Polkovice 23,92 PR 23,92 19,64
19.  Šumvald 24,18 OL 24,18 23,81
20.  Medlov NP OL NP NP
20.  Ráječek NP SU NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Břevenec 18,32 OL 18,13 18,32
2.  Pěnčín 18,58 PV 18,58 18,11
3.  Dětkovice 18,76 PV 18,76 18,39
4.  Loučany 18,97 OL 18,66 18,97
5.  Bílovice A 20,05 PV 18,19 20,05
6.  Pavlov 20,22 SU 20,22 17,80
7.  Nová Dědina 21,15 OL 20,40 21,15
8.  Nové Dvory 21,16 OL 21,16 19,17
9.  Olešnice 21,32 OL 21,32 19,37
10.  Droždín Chvadrož 21,68 OL 21,68 21,13
11.  Chválkovice 22,78 OL 22,02 22,78
12.  Blatec 34,40 OL 33,80 34,40
13.  Svésedlice 35,65 OL 19,93 35,65
14.  Hlubočky 39,53 OL 37,37 39,53
15.  Bílovice B 40,07 PV 40,07 37,54
16.  Náměšť na Hané NP OL 23,44 25,05


Plinkout

Název soutěže a popis: Plinkout
Kontakt:  
Kdy: 12. 08. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 18:00
Začátek tipování:  12. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 08. 2017 13:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ludéřov 17,27 OL 17,27 17,13
2.  Polkovice 17,38 PR 17,26 17,38
3.  Ráječek 17,44 SU 17,44 17,43
4.  Břevenec 17,46 OL 17,28 17,46
5.  Nemrlov 17,60 SU 17,09 17,60
6.  Bílovice 17,71 PV 17,53 17,71
7.  Plinkout 17,84 OL 17,39 17,84
8.  Olešnice 17,88 OL 16,58 17,88
9.  Mostkov 18,37 SU 18,16 18,37
10.  Hlubočky 18,46 OL 18,46 18,11
10.  Střelice 18,46 OL 18,05 18,46
10.  Domamyslice B 18,46 PV 18,46 17,76
13.  Bohuslavice 18,55 SU 17,26 18,55
14.  Šumvald 18,65 OL 18,65 18,43
15.  Měrotín 18,73 OL 18,73 17,97
16.  Chválkovice 18,89 OL 18,89 18,23
17.  Pavlov-výběr 18,96 SU 18,42 18,96
18.  Janovice 19,44 BR 18,95 19,44
19.  Nová Dědina 21,17 OL 19,85 21,17
20.  Domamyslice A 22,96 PV 22,96 18,59
21.  Dětkovice 26,11 PV 26,11 24,53
22.  Náměšť na Hané NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 17,42 PV 17,42 17,38
2.  Pěnčín 17,83 PV 17,83 17,44
3.  Hlubočky 18,64 OL 18,64 18,39
4.  Dolní Libina 18,70 SU 17,43 18,70
5.  Loučany 18,83 OL 17,25 18,83
6.  Nová Dědina 18,92 OL 18,92 18,24
7.  Haňovice 19,44 OL 19,21 19,44
8.  Droždín Chvadrož 19,57 OL 19,57 18,90
9.  Dětkovice 19,62 PV 18,75 19,62
10.  Svésedlice 23,62 OL 22,37 23,62
11.  Blatec NP OL NP NP
11.  Břevenec NP OL NP NP
11.  Náměšť na Hané NP OL NP NP


Hlubočky

Název soutěže a popis: Hlubočky
Kontakt:  
Kdy: 26. 08. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 20. 08. 2017 18:00
Začátek tipování:  26. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 08. 2017 11:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 17,14 PV 17,14 17,10
2.  Ráječek 17,16 SU 17,16 16,67
3.  Hrabišín 17,39 SU 16,41 17,39
3.  Bílovice 17,39 PV 17,39 17,18
5.  Břevenec 17,47 OL 16,42 17,47
6.  Měrotín 17,76 OL 17,29 17,76
7.  Domamyslice A 17,77 PV 17,77 17,70
8.  Plinkout 17,86 OL 17,47 17,86
9.  Hlubočky 17,95 OL 17,95 17,33
10.  Polkovice 18,24 PR 17,07 18,24
11.  Ludéřov 18,33 OL 18,33 16,95
12.  Pavlov-výběr 18,81 SU 18,81 18,21
13.  Hlubočky B 18,86 OL 18,86 18,41
14.  Náměšť na Hané 20,19 OL 20,19 19,76
15.  Chválkovice 20,26 OL 18,59 20,26
16.  Domamyslice B 20,65 PV 20,65 19,80
17.  Dolany 21,75 OL 21,38 21,75
18.  Střelice NP OL NP NP
18.  Nová Dědina NP OL NP NP
18.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 18,35 PV 18,35 18,12
2.  Velký Týnec 18,76 OL 18,58 18,76
3.  Droždín Chvadrož 19,16 OL 18,36 19,16
4.  Hlubočky 19,61 OL 19,61 18,28
5.  Přáslavice 19,69 OL 19,69 18,23
6.  Dětkovice 19,94 PV 19,94 18,73
7.  Výkleky 20,20 PR 19,69 20,20
8.  Svésedlice 20,80 OL 20,80 18,50
9.  Nenakonice 26,35 OL 26,35 25,97
10.  Haňovice 27,15 OL 27,15 20,74
11.  Loučany NP OL NP NP
11.  Nová Dědina NP OL NP NP
11.  Bílovice A NP PV NP NP


Dětkovice

Název soutěže a popis: Dětkovice
Kontakt:  
Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 09. 2017 18:00
Začátek tipování:  16. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 09. 2017 13:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabišín 16,91 SU 16,52 16,91
2.  Ludéřov 17,12 OL 17,12 16,74
3.  Domamyslice A 17,36 PV 17,36 17,09
4.  Dětkovice 17,58 VY 17,58 17,19
5.  Bílovice 17,59 PV 17,64 17,59
6.  Pavlov-výběr 18,08 SU 18,08 17,97
7.  Břevenec 18,19 OL 17,21 18,19
8.  Soběsuky 18,31 PV 18,31 17,99
9.  Čelechovice na Hané 18,55 PV 18,55 18,04
10.  Střelice 18,60 OL 18,60 18,01
11.  Loučany 18,65 OL 18,65 16,97
12.  Topolany 18,73 VY 18,73 18,47
12.  Myslejovice 18,73 PV 18,73 17,94
14.  Dětkovice 18,81 PV 18,05 18,81
15.  Dolany 19,19 OL 18,49 19,19
16.  Měrotín 19,34 OL 18,02 19,34
17.  Chválkovice 19,96 OL 19,96 18,45
18.  Hlubočky 20,19 OL 18,57 20,19
19.  Nová Dědina 20,24 OL 19,47 20,24
20.  Domamyslice B 22,84 PV 22,84 19,41
21.  Ráječek NP SU 17,37 NP
21.  Polkovice NP PR NP NP
21.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
21.  Plinkout NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Břevenec 17,79 OL 17,79 17,78
2.  Krasice 18,05 PV 18,05 18,03
3.  Pěnčín 18,76 PV 18,76 17,65
4.  Náměšť na Hané 19,09 OL 19,10 19,09
4.  Hlubočky 19,09 OL 19,09 18,39
6.  Soběsuky B 19,33 PV 18,91 19,33
7.  Soběsuky A 19,67 PV 18,60 19,67
8.  Olešnice 20,24 OL 19,03 20,24
9.  Loučany 21,82 OL 21,82 17,82
10.  Svésedlice 22,59 OL 22,59 20,94
11.  Droždín 24,18 OL 22,39 24,18
12.  Dětkovice 27,73 PV 27,73 17,66
13.  Určice 40,08 PV 40,08 38,95
14.  Bílovice A NP PV NP 24,48

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: