Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/02/122018/03/10 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA HO -
22018/02/232018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ JH -
32018/03/012018/03/31 Litovany, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B TR -
42018/04/212018/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
52018/05/072018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
62018/05/142018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
72018/05/052018/05/19 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
82018/05/142018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
92018/05/132018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL ZN ZNL
102018/05/122018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
112018/05/132018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
122018/05/212018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
132018/01/072018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
142018/05/212018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
152018/05/122018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
162018/05/202018/06/02 Vémyslice, u koupaliště, O pohár obce Vémyslice, 2.kolo ZNL ZN ZNL
172018/05/122018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B) PJ -
182018/05/202018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL ZN ZNL
192018/06/042018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
202018/05/262018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
212018/06/012018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
222018/06/032018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
232018/06/022018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
242018/06/032018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
252018/06/032018/06/17 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, 4.kolo ZNL ZN ZNL
262018/06/032018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
272018/06/032018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
282018/06/112018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
292018/06/102018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
302018/06/102018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
312018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
322018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
332018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
342018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
352018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
362018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
372018/06/242018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ OP EXČR
382018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
392018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
402018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
412018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár, Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
422018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
432018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
442018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
452018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
462018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
472018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
482018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
492018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
502018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
512018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
522018/07/152018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
532018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
542018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
552018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
562018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
572018/07/292018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
582018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
592018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
602018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
612018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
622018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
632018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
642018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
652018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
662018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
672018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
682018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
692018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
702018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
712018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
722018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
732018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Sportovní areál ZderazŽenyAleš Coufal2018-02-21 20:52:28
2Sportovní areál ZderazMužiAleš Coufal2018-02-21 20:52:07
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu