Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ch
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pa
7
Pl
8
Hl
9

10
1. Polkovice 118 17,04PR
20
11
20
13
20
17
0
17
--
2. Ludéřov 80 17,27OL
6
20
17
7
0
10
0
20
--
3. Bílovice 70 17,64PV
0
17
10
15
13
0
5
10
--
4. Dětkovice 69 17,66PV
8
10
11
5
7
8
20
0
--
5. Ráječek 63 17,03SU-
13
--
15
20
0
15
--
-. Hlubočky 63 17,61OL
11
0
13
0
3
13
17
6
--
7. Břevenec 59 17,46OL
0
0
15
0
8
15
8
13
--
8. Nová Dědina 53 17,37OL
0
15
7
17
0
11
3
0
--
-. Olešnice 53 17,41OL
10
5
0
0
17
0
13
8
--
10. Plinkout 47 17,73OL
0
9
9
0
11
2
7
9
--
11. Měrotín 41 18,53OL
9
8
0
4
4
0
15
1
--
12. Domamyslice B 40 18,26PV
0
7
8
0
9
0
10
6
--
13. Chválkovice 36 18,70OL
7
1
5
0
6
4
13
0
--
14. Domamyslice A 32 17,54PV
17
0
6
2
0
7
-
0
--
15. Nemrlov 31 17,15SU---
20
---
11
--
16. Střelice 29 18,12OL-
6
4
-
10
1
2
6
--
17. Pavlov-výběr 18 18,34SU
0
0
-
8
5
5
0
0
--
18. Náměšť na Hané 16 18,08OL
3
0
2
9
2
0
-
0
--
19. Plumlov 15 17,63PV
15
---------
20. Niva 13 17,70PV
13
---------
21. Hrabišín 11 17,82SU---
11
------
22. Bílý Potok 10 18,07JE---
10
------
-. Šumvald 10 18,65OL
0
3
1
3
1
0
0
2
--
-. Pavlov 10 19,43SU------
10
---
25. Nemile 9 18,06SU
0
---
0
9
----
-. Haňovice 9 18,23OL
0
-
3
-
0
6
----
27. Mostkov 8 18,37SU---
1
---
7
--
28. Nenakonice 7 20,04OL
5
2
--------
29. Dolany 6 18,46OL-
0
-
6
------
-. Domamyslice 6 19,72PV------
6
---
31. Moravičany 4 20,10SU------
4
---
-. Kožušany 4 20,25OL
0
4
---
0
----
-. Tršice 4 20,41OL
4
0
0
-
0
0
----
34. Bohuslavice 3 18,55SU---
0
---
3
--
-. Dolní Libina 3 18,74SU---
0
-
3
----
36. Trusovice 2 29,05OL
2
---------
37. Svésedlice 1 22,45OL------
1
---
-. Krasice 1 31,27PV
1
---------
39. Janovice 0 19,44BR---
0
---
0
--
-. Jeseník 0 20,25JE-----
0
----
-. Cholina 0 26,45OL--
0
-------
-. Rozvadovice 0 39,68OL
0
---
0
-----
-. Široký Brod 0 NPJE
0
---------
-. Odrlice 0 NPOL-
0
--------
-. Slavětín 0 NPOL--
0
-------
-. Droždín 0 NPOL-
0
--------
-. Čelechovice na Hané 0 NPPV
0
---------
-. Medlov 0 NPOL------
0
---

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ch
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pa
7
Pl
8
Hl
9

10
1. Loučany 41 17,27OL
4
10
0
10
10
0
4
3
--
-. Hlubočky 41 18,10OL
5
7
10
4
0
10
0
5
--
3. Pěnčín 32 17,83PV
1
0
0
5
7
5
7
7
--
4. Svésedlice 23 18,43OL
7
4
0
1
4
7
0
0
--
5. Bílovice A 17 17,42PV--
3
-
1
-
3
10
--
6. Dětkovice 15 18,62PV
2
0
0
0
5
3
5
0
--
7. Břevenec 13 18,32OL-
0
0
3
0
0
10
0
--
8. Dolní Libina 11 17,57SU---
7
-
0
-
4
--
-. Nová Dědina 11 18,92OL
0
5
1
0
0
2
1
2
--
-. Olešnice 11 19,05OL
3
2
0
2
3
1
0
---
11. Soběsuky 10 18,83PV
10
---------
12. Haňovice 8 19,44OL-
0
7
0
0
0
-
1
--
13. Nová Hradečná 7 19,15OL-
3
4
-
0
0
----
14. Náměšť na Hané 6 19,43OL
0
0
0
0
2
4
0
0
--
15. Bílovice B 5 20,17PV
0
-
5
0
0
-
0
---
16. Pavlov 2 20,22SU------
2
---
-. Přáslavice 2 21,09OL
0
0
2
-
0
-----
18. Nové Dvory 1 19,98OL
0
1
----
0
---
19. Droždín Chvadrož 0 19,57OL
0
0
0
0
0
0
0
0
--
-. Velký Týnec 0 20,24OL
0
0
--------
-. Nenakonice 0 21,00OL
0
0
--------
-. Trusovice 0 22,43OL
0
---
0
-----
-. Chválkovice 0 22,78OL-
0
-
0
-
0
0
---
-. Cholina 0 23,78OL--
0
-------
-. Blatec 0 26,48OL-
0
0
-
0
-
0
0
--
-. Bohuňov 0 26,54SY----
0
-----
-. Medlov 0 26,77OL
0
---------
-. Krasice 0 37,31PV
0
---------
-. Kožušany 0 NPOL-----
0
----


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: