Liga: | - |
Místo: | Kozmice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 16. 09. 2023 14:00 |
Kontakt: | Blanka Hansliková |
Telefon: | 731405785 |
Začátek rezervace: | 01. 09. 2023 14:00 |
Konec rezervace: | 16. 09. 2023 14:00 |
Začátek tipování: | 16. 09. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 16. 09. 2023 00:00 |
Zadal: | Lukáš Hanslik |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://sdhkozmice.cz |
Poznámka pořadatele
Dle pravidel OL 2023, jednotný stroj, muži 3B, ženy - dorost 2B, dorost + přetlakový ventil ...
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozmice-13370.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kozmice | B | OP | Lukáš Hanslik | |
2 | 3 | Borová | OP | Štěpán Uvara | ||
3 | 4 | Strahovice | OP | Vendula Obrusníková | ||
4 | 5 | Kozmice | A | OP | Lukáš Hanslik | |
5 | 6 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
6 | 7 | Uhlířov | Uhlirov | OP | Zdeněk Martinek | |
7 | 8 | Kravaře | OP | Lukáš Glabasnia | ||
8 | 9 | Dolní Životice | OP | Karolína Magerová | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kozmice | B | OP | Lukáš Hanslik | |
2 | 3 | Strahovice | OP | Vendula Obrusníková | ||
3 | 5 | Dolní Životice | Ženy B | OP | Karolína Magerová | |
4 | 7 | Štěpánkovice | OP | Jiří Šimíček | ||
Smíšený dorost | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kozmice | OP | Lukáš Hanslik | ||
2 | 2 | Bolatice | OP | Lukáš Hanslik | ||
3 | 3 | Chuchelná | OP | Štěpán Chrobaczek | ||
4 | 4 | Strahovice | OP | Vendula Obrusníková | ||
5 | 5 | Hlavnice | OP | Veronika Bolíková | ||
6 | 6 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
7 | 7 | Kravaře | OP | Lukáš Glabasnia | ||
8 | 8 | Štěpánkovice | OP | Jiří Šimíček | ||
9 | 9 | Chvalíkovice | OP | Denis Vítek |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tošovice | NJ | 16,76 | 16,14 | 16,76 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Svinov B | OV | 17,01 | 16,32 | 17,01 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Markvartovice | OP | 18,11 | 15,39 | 18,11 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Malé Hoštice | OP | 19,36 | 18,05 | 19,36 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Neplachovice | OP | 19,74 | 19,78 | 19,78 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Kozmice B | TA | 19,99 | 18,95 | 19,99 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Bolatice | OP | 17,42 | 20,15 | 20,15 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Děhylov | OP | 19,24 | 20,22 | 20,22 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Rohovládova Bělá | PA | 20,27 | 19,66 | 20,27 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Proskovice | OV | 18,54 | 20,28 | 20,28 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Služovice | OP | 20,34 | 19,70 | 20,34 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Svoboda | OP | 19,33 | 22,43 | 22,43 | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Loučka | VS | NP | NP | NP | 2023/08/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |