| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2013 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Hradiště B | Plzeň-sever | 16,94 | - | - | |
| 2. | Ledce | Plzeň-sever | 18,25 | - | - | |
| 3. | Horní Hradiště A | Plzeň-sever | 18,28 | - | - | |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | 19,35 | - | - | |
| 5. | Kožlany A | Plzeň-sever | 24,15 | - | - | |
| 6. | Všeruby | Plzeň-sever | 24,40 | - | - | |
| 7. | Chrást B | Plzeň-sever | 24,88 | - | - | |
| 8. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 26,35 | - | - | |
| 9. | Úherce | Plzeň-sever | 28,08 | - | - | |
| 10. | Obora A | Plzeň-sever | 29,71 | - | - | |
| 11. | Obora B | Plzeň-sever | 29,99 | - | - | |
| 12. | Manětín A | Plzeň-sever | 30,73 | - | - | |
| 13. | Mrtník | Plzeň-sever | 32,07 | - | - | |
| 14. | Chotíkov | Plzeň-sever | 32,62 | - | - | |
| 15. | Nekmíř | Plzeň-sever | 35,90 | - | - | |
| 16. | Chrást A | Plzeň-sever | 40,59 | - | - | |
| 17. | Tlučná A | Plzeň-sever | 52,34 | - | - | |
| 18. | Kaznějov | Plzeň-sever | 62,02 | - | - | |
| 19. | Obora C | Plzeň-sever | NP | - | - | |
| 19. | Tlučná B | Plzeň-sever | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | - | - | 16,94 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ledce | Plzeň-sever | - | - | 18,25 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | - | - | 18,28 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | - | - | 19,35 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kožlany | Plzeň-sever | - | - | 24,15 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Všeruby | Plzeň-sever | - | - | 24,40 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Chrást | Plzeň-sever | - | - | 24,88 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Bělá | Plzeň-sever | - | - | 26,35 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Úherce | Plzeň-sever | - | - | 28,08 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Obora | Plzeň-sever | - | - | 29,71 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Obora | Plzeň-sever | - | - | 29,99 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Manětín | Plzeň-sever | - | - | 30,73 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Mrtník | Plzeň-sever | - | - | 32,07 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Chotíkov | Plzeň-sever | - | - | 32,62 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Nekmíř | Plzeň-sever | - | - | 35,90 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Chrást | Plzeň-sever | - | - | 40,59 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Tlučná | Plzeň-sever | - | - | 52,34 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kaznějov | Plzeň-sever | - | - | 62,02 | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Tlučná | Plzeň-sever | - | - | NP | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Obora | Plzeň-sever | - | - | NP | 2013/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















