Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Jáma | Prachatice | 13,97 | - | - |
|
| 2. | Žihobce | Klatovy | 16,81 | - | - | |
| 3. | Čestice | Strakonice | 17,60 | - | - | |
| 4. | Dřešín A | Strakonice | 18,30 | - | - | |
| 5. | Vacov B | Prachatice | 19,63 | - | - | |
| 6. | Stachy | Prachatice | 19,78 | - | - | |
| 7. | Sousedovice | Strakonice | 20,23 | - | - | |
| 8. | Dřešín B | Strakonice | 20,54 | - | - | |
| 9. | Vacov A | Prachatice | 20,69 | - | - | |
| 10. | Dolany | Prachatice | 22,42 | - | - | |
| 11. | Strakonice I | Strakonice | 24,01 | - | - | |
| 12. | Štěkeň | Strakonice | 25,09 | - | - | |
| 13. | Zdíkov | Prachatice | 25,69 | - | - | |
| 14. | Slaník | Strakonice | 26,24 | - | - | |
| 15. | Malenice | Strakonice | 26,80 | - | - | |
| 16. | Střelské Hoštice | Strakonice | 26,97 | - | - | |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,17 | - | - | |
| 2. | Jáma | Prachatice | 19,81 | - | - | |
| 3. | Vacov A | Prachatice | 20,43 | - | - | |
| 4. | Vacov B | Prachatice | 21,67 | - | - | |
| 5. | Střelské Hoštice A | Strakonice | 22,40 | - | - | |
| 6. | Sousedovice | Strakonice | 23,87 | - | - | |
| 7. | Čestice | Strakonice | 24,82 | - | - | |
| 8. | Zdíkov | Prachatice | 25,91 | - | - | |
| 9. | Štěkeň | Strakonice | 26,70 | - | - | |
| 10. | Střelské Hoštice B | Strakonice | 27,85 | - | - | |
| 11. | Strakonice I | Strakonice | 30,17 | - | - | |
| 12. | Vacov C | Prachatice | 32,99 | - | - | |
| 13. | Malenice | Strakonice | 40,14 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 33,13 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Malenice | Strakonice | - | - | 36,13 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 47,25 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jáma | Prachatice | - | - | 13,97 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Střelské Hoštice | Strakonice | 14,98 | 19,93 | 14,98 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dřešín | Strakonice | 15,23 | 18,61 | 15,23 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 21,99 | 15,45 | 15,45 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Žihobce | Klatovy | 16,66 | 15,60 | 15,60 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Horní Poříčí | Strakonice | 15,63 | - | 15,63 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Jáma | Prachatice | 24,89 | 15,65 | 15,65 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolany | Prachatice | 15,67 | 16,52 | 15,67 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Dřešín | Strakonice | 30,03 | 15,78 | 15,78 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Vacov | Prachatice | 16,02 | 16,10 | 16,02 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Vacov | Prachatice | NP | 16,13 | 16,13 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Střelské Hoštice | Strakonice | 16,33 | 38,16 | 16,33 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Dolany | Prachatice | 16,38 | 18,81 | 16,38 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Volyně | Strakonice | 16,72 | 17,96 | 16,72 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Žihobce | Klatovy | - | - | 16,81 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Vacov | Prachatice | 31,59 | 16,91 | 16,91 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Čestice | Strakonice | - | - | 17,60 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Dřešín | Strakonice | - | - | 18,30 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Vacov | Prachatice | - | - | 19,63 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Stachy | Prachatice | - | - | 19,78 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Žihobce | Klatovy | 21,06 | 19,94 | 19,94 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 20,23 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | Strakonice | NP | 20,51 | 20,51 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Dřešín | Strakonice | - | - | 20,54 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Vacov | Prachatice | - | - | 20,69 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Chlum | Český Krumlov | 21,04 | 22,58 | 21,04 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolany | Prachatice | - | - | 22,42 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Žihobce | Klatovy | 23,47 | NP | 23,47 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Strakonice I | Strakonice | - | - | 24,01 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Štěkeň | Strakonice | - | - | 25,09 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Dřešín | Strakonice | 16,31 | 16,57 | 16,31 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dřešín | Strakonice | 16,66 | 16,57 | 16,57 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Jáma | Prachatice | 29,66 | 16,78 | 16,78 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,17 | 23,59 | 17,17 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Horní Poříčí | Strakonice | 32,34 | 17,39 | 17,39 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Střelské Hoštice | Strakonice | 17,55 | 20,62 | 17,55 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Volyně | Strakonice | 17,65 | 19,42 | 17,65 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 18,17 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Třísov | Český Krumlov | NP | 18,68 | 18,68 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Horní Poříčí | Strakonice | 19,64 | 20,76 | 19,64 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Jáma | Prachatice | - | - | 19,81 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Žihobce | Klatovy | 22,26 | 20,24 | 20,24 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | - | - | 20,43 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Vacov | Prachatice | 20,47 | 33,03 | 20,47 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Benešova Hora | Prachatice | 20,97 | 21,87 | 20,97 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Vacov | Prachatice | 21,17 | 22,34 | 21,17 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | - | - | 21,67 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Čkyně | Prachatice | 24,96 | 21,78 | 21,78 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 22,40 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Vacov | Prachatice | 24,41 | 22,54 | 22,54 | 2015/06/20 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Jáma | Prachatice | 23,32 | 26,51 | 23,32 | 2019/06/08 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 23,87 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Čestice | Strakonice | - | - | 24,82 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Zdíkov | Prachatice | - | - | 25,91 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Žihobce | Klatovy | 26,35 | NP | 26,35 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Štěkeň | Strakonice | - | - | 26,70 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov | Prachatice | 26,88 | 26,90 | 26,88 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 27,85 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Benešova Hora | Prachatice | 41,17 | 29,51 | 29,51 | 2018/06/16 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Strakonice I | Strakonice | - | - | 30,17 | 2013/06/15 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2025/06/28 |
Dřešín, Pohárová soutěž SOHL |
FSEU |
| 2019/06/08 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2018/06/16 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2017/06/10 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2016/06/18 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2015/06/20 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2014/09/06 |
Dřešín, O pohár |
ŠHL |
| 2013/06/15 |
Dřešín, Útok Plamen, děti |
ŠHL |
| 2012/06/16 |
Dřešín, Dětská hasičská pohárová soutěž |
ŠHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.