| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 06. 2013 07:30 |
| Kontakt: | Petr Vanc |
| Telefon: | petr.vanc@p-z.cz |
| Okres: | Hlavní město Praha |
| Kraj: | Hlavní město Praha |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,65 | - | - |
|
2. | Krč HZS hl. m. Prahy, HS 6 - Krč | Hlavní město Praha | 19,78 | - | - |
|
3. | Drahobudice | Kolín | 19,99 | - | - |
|
4. | Zibohlavy | Kolín | 20,10 | - | - |
|
5. | Jindice | Kutná Hora | 20,32 | - | - |
|
| 6. | Bulánka | Kolín | 20,35 | - | - |
|
| 7. | Horní Kruty B | Kolín | 21,18 | - | - |
|
| 8. | Zásmuky | Kolín | 23,47 | - | - |
|
9. | Zličín | Hlavní město Praha | 23,69 | - | - |
|
| 10. | Mančice | Kolín | 24,21 | - | - |
|
| 11. | Rostoklaty | Kolín | 25,52 | - | - |
|
12. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 25,64 | - | - |
|
| 13. | Poříčany | Kolín | 28,19 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zibohlavy | Kolín | 19,26 | - | - |
|
| 2. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 20,07 | - | - |
|
| 3. | Bulánka | Kolín | 22,87 | - | - | |
| 4. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 23,82 | - | - |
|
| 5. | Rostoklaty | Kolín | 25,02 | - | - |
|
| 6. | Třebovle | Kolín | 26,18 | - | - |
|
| 7. | Poříčany | Kolín | 28,30 | - | - |
|
8. | Zličín | Hlavní město Praha | 29,60 | - | - |
|
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | 15,26 | - | - | |
2. | Zličín | Hlavní město Praha | 16,72 | - | - | |
| 3. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 17,27 | - | - | |
| 4. | Třebovle A | Kolín | 20,24 | - | - | |
5. | Cholupice | Hlavní město Praha | 23,39 | - | - | |
6. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 25,08 | - | - | |
7. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 32,72 | - | - | |
| 8. | Tuchoraz | Kolín | 33,11 | - | - | |
9. | Nebušice | Hlavní město Praha | 59,23 | - | - |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Měcholupy B | Hlavní město Praha | 19,72 | - | - | |
| 2. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 21,11 | - | - | |
3. | Suchdol | Hlavní město Praha | 23,84 | - | - | |
| 4. | Ratenice | Kolín | 25,89 | - | - | |
5. | Cholupice | Hlavní město Praha | 27,27 | - | - | |
| 6. | Poříčany | Kolín | 32,43 | - | - | |
| 7. | Tuchoraz | Kolín | 33,87 | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy A | Hlavní město Praha | 38,06 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rostoklaty | Kolín | 40,00 | - | - | |
| 2. | Tuchoraz A | Kolín | 56,00 | - | - | |
| 3. | Tuchoraz B | Kolín | 60,00 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 24,75 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Zásmuky | Kolín | - | - | 25,57 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 26,97 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Kšely | Kolín | - | - | 29,66 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 31,88 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 32,63 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Kšely | Kolín | - | - | 35,00 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 37,88 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 39,16 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 40,00 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 41,00 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Třebonice | Hlavní město Praha | - | - | 42,97 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 45,00 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Tuchoraz A | Kolín | - | - | 56,00 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 57,00 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Tuchoraz B | Kolín | - | - | 60,00 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 65,41 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | - | - | 77,65 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | - | - | 14,38 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Třebovle | Kolín | - | - | 14,66 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Bulánka | Kolín | - | - | 14,73 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bulánka | Kolín | - | - | 15,26 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kšely | Kolín | - | - | 16,15 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,17 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Kšely | Kolín | - | - | 16,29 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Zásmuky | Kolín | - | - | 16,53 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,55 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Klučov | Kolín | - | - | 16,61 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,64 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 16,72 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,27 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,33 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,41 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,42 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,52 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kšely | Kolín | - | - | 17,58 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Kšely | Kolín | - | - | 17,65 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Cholupice | Hlavní město Praha | - | - | 17,69 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 18,01 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 18,14 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Zásmuky | Kolín | - | - | 18,22 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 18,52 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 18,73 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Cholupice | Hlavní město Praha | - | - | 19,00 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 19,03 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 19,34 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Třebovle | Kolín | - | - | 19,37 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,45 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | - | - | 18,62 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,01 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Cholupice | Hlavní město Praha | - | - | 19,58 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 19,72 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebovle | Kolín | - | - | 19,79 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 20,11 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Kšely | Kolín | - | - | 20,11 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ratenice | Kolín | - | - | 20,14 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Klučov | Kolín | - | - | 20,41 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,11 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ratenice | Kolín | - | - | 21,41 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Sloup | Praha-západ | - | - | 22,89 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 22,96 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Kšely | Kolín | - | - | 23,04 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 23,09 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Suchdol | Hlavní město Praha | - | - | 23,84 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Ovčáry | Kolín | - | - | 23,86 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 24,95 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 25,26 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Sloup | Praha-západ | - | - | 25,28 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 25,63 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Ratenice | Kolín | - | - | 25,89 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 25,95 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 26,30 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 26,53 | 2016/06/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Ratenice | Kolín | - | - | 26,65 | 2014/06/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 26,72 | 2015/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Cholupice | Hlavní město Praha | - | - | 27,27 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | - | - | 28,97 | 2017/07/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Poříčany | Kolín | - | - | 32,43 | 2013/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 19,61 | 21 | 19.06.2013 14:35 | |
| Jaroslav Vejtasa | 19,70 | 20 | 17.06.2013 11:45 | |
| Josef Navrátil | 19,52 | 12 | 20.06.2013 23:11 | |
| Ivana Hynčicová | 19,50 | 10 | 18.06.2013 14:12 | |
| Petr Kropáč | 19,23 | 0 | 18.06.2013 14:04 | |
| Jan Zahradník | 19,30 | 0 | 21.06.2013 15:00 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 20,50 | 0 | 18.06.2013 14:05 | |
| Michal Matějíček | 20,75 | 0 | 19.06.2013 14:36 | |
| Ivana Hynčicová | 20,80 | 0 | 18.06.2013 14:15 | |
| Jaroslav Vejtasa | 21,00 | 0 | 17.06.2013 11:45 | |
| Jan Zahradník | 21,10 | 0 | 21.06.2013 15:01 | |
| Josef Navrátil | 21,34 | 0 | 20.06.2013 23:11 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8340504 Kód: a8340504 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8341858 Kód: a8341858 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8381017 Kód: a8381017 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8712341 Kód: a8712341 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2017/07/01 | Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2016/06/26 | Horní Měcholupy, 6. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2015/06/28 | Horní Měcholupy, 4. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2014/06/21 | Horní Měcholupy - na hřišti, 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/06/22 | Horní Měcholupy, 6. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/05/11 | Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013 | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















