| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 06. 2013 08:30 |
| Kontakt: | Petr Poušek |
| Telefon: | 737 291 426 |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sloup | Praha-západ | 18,98 | - | - | |
| 2. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,11 | - | - |
|
3. | Jindice | Kutná Hora | 20,01 | - | - | |
| 4. | Horní Kruty B | Kolín | 20,14 | - | - | |
| 5. | Ratenice | Kolín | 22,37 | - | - | |
| 6. | Horní Kruty A | Kolín | 25,12 | - | - | |
| 7. | Břežany II | Kolín | 26,34 | - | - | |
8. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 26,88 | - | - | |
| 9. | Rostoklaty | Kolín | 27,39 | - | - | |
| 10. | Bulánka | Kolín | NP | - | - | |
| 11. | Zásmuky | Kolín | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 21,43 | - | - | |
| 2. | Bulánka | Kolín | 22,73 | - | - | |
| 3. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 23,85 | - | - | |
| 4. | Třebovle | Kolín | 27,75 | - | - | |
| 5. | Kšely | Kolín | 29,86 | - | - | |
| 6. | Vitice | Kolín | 39,45 | - | - | |
| 7. | Břežany II | Kolín | NP | - | - |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třebovle A | Kolín | 17,09 | - | - | |
| 2. | Třebovle B | Kolín | 17,72 | - | - | |
| 3. | Bulánka | Kolín | 19,19 | - | - | |
| 4. | Kšely | Kolín | 26,74 | - | - |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 21,30 | - | - | |
| 2. | Kšely | Kolín | 32,00 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kšely | Kolín | 37,96 | - | - | |
| 2. | Rostoklaty | Kolín | 45,02 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kšely | Kolín | - | - | 37,96 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 40,00 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 45,02 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 51,00 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 61,00 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,28 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Břežany II | Kolín | - | - | 16,50 | 2008/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,06 | 2010/09/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,09 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,09 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Břežany II | Kolín | - | - | 17,60 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,72 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Přehvozdí | Kolín | - | - | 18,15 | 2010/09/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Břežany II | Kolín | - | - | 18,58 | 2010/09/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,15 | 2007/06/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Bulánka | Kolín | - | - | 19,19 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Bulánka | Kolín | - | - | 19,22 | 2010/09/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,25 | 2008/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 19,33 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,43 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Tismice | Kolín | - | - | 21,16 | 2008/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Přehvozdí | Kolín | - | - | 22,07 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Tismice | Kolín | - | - | 22,47 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třebovle | Kolín | - | - | 24,12 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Poříčany | Kolín | - | - | 25,15 | 2008/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Třebovle | Kolín | - | - | 25,61 | 2012/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 26,41 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kšely | Kolín | - | - | 26,74 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 28,75 | 2007/06/09 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 29,15 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Poříčany | Kolín | - | - | 31,25 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 33,68 | 2010/09/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Bulánka | Kolín | - | - | 34,68 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 35,00 | 2009/10/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 35,45 | 2008/06/28 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,30 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Kšely | Kolín | - | - | 32,00 | 2013/06/08 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jan Zahradník | 19 ** | 0 | 27.05.2013 21:11 | |
| Michal Matějíček | 19 ** | 0 | 03.06.2013 12:06 | |
| Redakce FireSport | 19 ** | 0 | 07.06.2013 17:17 | |
| Verča Hrubá | 19 ** | 0 | 28.05.2013 21:09 | |
| Jaroslav Vejtasa | 19 ** | 0 | 04.06.2013 21:52 | |
| Ivana Hynčicová | 20 ** | 0 | 05.06.2013 16:35 | |
| Petr Kropáč | 20 ** | 0 | 03.06.2013 14:42 | |
| Josef Navrátil | 20 ** | 0 | 04.06.2013 20:02 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 21 ** | 0 | 04.06.2013 21:52 | |
| Ivana Hynčicová | 21 ** | 0 | 05.06.2013 16:35 | |
| Jan Zahradník | 22 ** | 0 | 27.05.2013 21:12 | |
| Redakce FireSport | 22 ** | 0 | 07.06.2013 17:17 | |
| Josef Navrátil | 22 ** | 0 | 04.06.2013 20:01 | |
| Verča Hrubá | 22 ** | 0 | 28.05.2013 21:10 | |
| Michal Matějíček | 22 ** | 0 | 03.06.2013 12:07 | |
| Petr Kropáč | 22 ** | 0 | 03.06.2013 14:42 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podlipanská liga - Muži | 19,11 | https://youtu.be/52fRvueslyo | Jan Roháč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8271669 Kód: a8271669 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8295773 Kód: a8295773 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8273003 Kód: a8273003 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8544152 Kód: a8544152 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/06/08 | Břežany II. - na hřišti, 4. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2012/06/16 | Břežany II. - na hřišti, 2. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2010/09/19 | Břežany II. - na hřišti, 8. kolo 10. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2009/10/03 | Břežany II. - na hřišti, 6. kolo 9. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2008/06/28 | Břežany II. - na hřišti, 6. kolo 8. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2007/06/09 | Břežany II. - na hřišti, 3. kolo 7. ročníku Podlipanské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















