| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | http://sdh.hornikruty.cz/ |
| Kdy: | 04. 05. 2013 08:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Šmejkal |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmeliště | Kutná Hora | 19,31 | - | - | |
| 2. | Horní Kruty B | Kolín | 20,06 | - | - | |
| 3. | Bulánka | Kolín | 20,81 | - | - | |
4. | Chotilsko | Příbram | 20,98 | - | - | |
5. | Jindice | Kutná Hora | 21,19 | - | - | |
| 6. | Klučov | Kolín | 22,28 | - | - | |
| 7. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 22,66 | - | - | |
| 8. | Horní Kruty A | Kolín | 23,38 | - | - | |
| 9. | Poříčany | Kolín | 23,75 | - | - | |
| 10. | Ratenice | Kolín | 24,52 | - | - | |
| 11. | Zásmuky | Kolín | 26,19 | - | - | |
| 12. | Kšely A | Kolín | 27,32 | - | - | |
| 13. | Kšely B | Kolín | 29,17 | - | - | |
| 14. | Mančice | Kolín | 34,65 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhlířské Janovice | Kutná Hora | 21,41 | - | - | |
| 2. | Dolní Měcholupy | Hlavní město Praha | 21,94 | - | - | |
| 3. | Bulánka | Kolín | 24,53 | - | - | |
| 4. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 27,10 | - | - | |
| 5. | Klučov | Kolín | 28,29 | - | - | |
| 6. | Rostoklaty | Kolín | 28,60 | - | - | |
| 7. | Kšely | Kolín | 28,66 | - | - | |
| 8. | Poříčany | Kolín | 29,78 | - | - | |
| 9. | Třebovle | Kolín | 35,61 | - | - | |
| 10. | Břežany II | Kolín | NP | - | - |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | 16,61 | - | - | |
2. | Sloup | Praha-západ | 17,89 | - | - | |
| 3. | Třebovle A | Kolín | 18,00 | - | - | |
| 4. | Kostelec nad Černými Lesy B | Kolín | 18,47 | - | - | |
| 5. | Klučov A | Kolín | 19,35 | - | - | |
| 6. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 19,53 | - | - | |
7. | Klučov B | Kolín | 21,31 | - | - | |
| 8. | Kšely | Kolín | 22,39 | - | - | |
| 9. | Třebovle B | Kolín | 28,95 | - | - | |
| 10. | Poříčany | Kolín | 31,06 | - | - | |
| 11. | Plaňany | Kolín | 39,66 | - | - |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 27,25 | - | - | |
| 2. | Kšely | Kolín | 34,59 | - | - | |
| 3. | Plaňany | Kolín | 38,28 | - | - | |
| 4. | Ratenice | Kolín | 41,41 | - | - | |
| 5. | Klučov | Kolín | 44,51 | - | - | |
| 6. | Poříčany | Kolín | 50,19 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rostoklaty | Kolín | 46,57 | - | - | |
| 2. | Tuchoraz B | Kolín | 49,12 | - | - |
|
| 3. | Kšely | Kolín | 49,47 | - | - | |
| 4. | Tuchoraz A | Kolín | 54,90 | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 24,28 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 25,25 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Zásmuky | Kolín | - | - | 25,72 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 28,53 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 28,66 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třebovle | Kolín | - | - | 30,18 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třebonice A | Hlavní město Praha | - | - | 32,03 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry | Kolín | - | - | 32,31 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 36,12 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 36,15 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 39,56 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Kšely | Kolín | - | - | 39,88 | 2014/05/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 43,90 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 44,22 | 2012/08/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Třebovle | Kolín | - | - | 44,37 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kšely | Kolín | - | - | 46,13 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 46,16 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Poříčany | Kolín | - | - | 46,49 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Doubek B | Praha-východ | - | - | 46,50 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 46,57 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 47,06 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kšely | Kolín | - | - | 47,22 | 2012/08/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Doubek A | Praha-východ | - | - | 47,25 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Tuchoraz B | Kolín | - | - | 49,12 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Třebonice B | Hlavní město Praha | - | - | 49,25 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kšely | Kolín | - | - | 49,47 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 49,78 | 2012/08/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 52,19 | 2012/08/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | - | - | 52,32 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Klučov | Kolín | - | - | 54,19 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sloup | Praha-západ | - | - | 14,57 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 14,80 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,54 | 2014/05/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Bulánka | Kolín | - | - | 15,56 | 2012/08/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Klučov | Kolín | - | - | 15,69 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,82 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Sloup | Praha-západ | - | - | 15,91 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,11 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,17 | 2014/05/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,31 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Kšely | Kolín | - | - | 16,35 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,38 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,61 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Kšely | Kolín | - | - | 16,74 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,84 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Klučov | Kolín | - | - | 16,90 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Klučov | Kolín | - | - | 16,95 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,97 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,26 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,43 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,70 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Klučov | Kolín | - | - | 17,82 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,89 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,00 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,15 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,16 | 2014/05/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,24 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Sloup | Praha-západ | - | - | 18,27 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,42 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,47 | 2013/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,99 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ratenice | Kolín | - | - | 18,42 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Sloup | Praha-západ | - | - | 18,89 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,92 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,50 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,87 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Ovčáry | Kolín | - | - | 20,03 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Třebovle | Kolín | - | - | 20,50 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Klučov | Kolín | - | - | 20,68 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sloup | Praha-západ | - | - | 20,74 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Kšely | Kolín | - | - | 20,93 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 21,28 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,39 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,45 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,49 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Ovčáry | Kolín | - | - | 22,01 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kšely | Kolín | - | - | 22,31 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kšely | Kolín | - | - | 22,38 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,68 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Ovčáry | Kolín | - | - | 22,90 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,93 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Sloup | Praha-západ | - | - | 22,94 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Třebonice | Hlavní město Praha | - | - | 23,01 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Třebovle | Kolín | - | - | 23,02 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Klučov | Kolín | - | - | 23,48 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Sloup | Praha-západ | - | - | 23,65 | 2018/05/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 24,02 | 2016/05/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Třebovle | Kolín | - | - | 24,06 | 2017/05/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 24,14 | 2019/05/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 24,60 | 2015/05/02 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Kropáč | 20 ** | 0 | 02.05.2013 21:22 | |
| Jan Zahradník | 20 ** | 0 | 03.05.2013 15:05 | |
| Standa Augustin | 20 ** | 0 | 01.05.2013 19:28 | |
| Jaroslav Vejtasa | 20 ** | 0 | 01.05.2013 09:26 | |
| Redakce FireSport | 20 ** | 0 | 25.04.2013 02:20 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Standa Augustin | 22 ** | 0 | 01.05.2013 19:28 | |
| Petr Kropáč | 22 ** | 0 | 02.05.2013 21:22 | |
| Jaroslav Vejtasa | 22 ** | 0 | 01.05.2013 09:26 | |
| Redakce FireSport | 22 ** | 0 | 25.04.2013 02:20 | |
| Jan Zahradník | 23 ** | 0 | 03.05.2013 15:05 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podlipanská liga - Přípravka | 49,12 | https://youtu.be/AAMIFwzevpc | Lída Voslářová | |
Podlipanská liga - Přípravka | 49,12 | https://youtu.be/WPbQ6SQKbKA | Lída Voslářová | |
Podlipanská liga - Přípravka | 54,90 | https://youtu.be/oXQs1Wqfw8w | Lída Voslářová | |
Podlipanská liga - Přípravka | 54,90 | https://youtu.be/9EkIUdUcxo0 | Lída Voslářová | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8093548 Kód: a8093548 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8096453 Kód: a8096453 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8087189 Kód: a8087189 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8092206 Kód: a8092206 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/05/04 | Horní Kruty, 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2018/05/05 | Horní Kruty, 1. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2017/05/06 | Horní Kruty, 1. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2016/05/07 | Horní Kruty, 1. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2015/05/02 | Horní Kruty, 1. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2014/05/03 | Horní Kruty - fotbalové hřiště, 1. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/05/04 | Horní Kruty - fotbalové hřiště, 1. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2012/08/25 | Horní Kruty - na hřišti, 5. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















