| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 07. 2013 13:00 |
| Kontakt: | SDH Budilov |
| Telefon: | +420607550003 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Martin Franta |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,48 | 17,37 | 17,48 |
|
| 2. | Přechovice | Strakonice | 17,76 | 17,76 | 17,56 |
|
| 3. | Kalenice | Strakonice | 17,87 | 17,57 | 17,87 |
|
| 4. | Zahorčice | Strakonice | 18,06 | 17,93 | 18,06 |
|
| 5. | Obytce | Klatovy | 18,12 | 18,00 | 18,12 |
|
| 6. | Dolany | Prachatice | 18,37 | 17,82 | 18,37 |
|
| 7. | Stachy | Prachatice | 18,96 | 18,23 | 18,96 |
|
| 8. | Drachkov | Strakonice | 19,46 | 17,54 | 19,46 |
|
| 9. | Výškovice | Prachatice | 19,87 | 19,18 | 19,87 |
|
| 10. | Žihobce | Klatovy | 22,48 | 21,16 | 22,48 |
|
| 11. | Nišovice | Strakonice | 23,87 | 23,87 | 23,70 |
|
| 12. | Žernovice A | Prachatice | 28,39 | 17,28 | 28,39 |
|
| 13. | Neznašovy | Klatovy | 34,59 | 35,41 | 34,59 |
|
| 14. | Šipoun | Prachatice | NP | 20,27 | 20,43 |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,61 | 18,61 | 18,13 |
|
| 2. | Vacov A | Prachatice | 20,18 | 20,18 | 19,40 |
|
| 3. | Dolany | Prachatice | 21,09 | 21,09 | 18,05 |
|
| 4. | Vacov B | Prachatice | 22,30 | 22,30 | 20,92 |
|
| 5. | Nihošovice | Strakonice | 44,56 | 44,56 | 18,75 |
|
| 6. | Výškovice | Prachatice | 49,59 | 49,59 | 49,09 |
|
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žihobce | Klatovy | 15,91 | 15,13 | 15,91 |
|
| 2. | Dřešín A | Strakonice | 16,06 | 16,02 | 16,06 |
|
| 3. | Vacov A | Prachatice | 19,52 | 17,64 | 19,52 |
|
| 4. | Dřešín B | Strakonice | 19,86 | 19,86 | 19,07 |
|
| 5. | Stachy | Prachatice | 20,22 | 19,28 | 20,22 |
|
| 6. | Jáma | Prachatice | 22,01 | 22,01 | 21,17 |
|
| 7. | Čkyně | Prachatice | 24,24 | 24,24 | 23,86 |
|
| 8. | Benešova Hora | Prachatice | 24,47 | 24,47 | 24,44 |
|
| 9. | Zdíkov | Prachatice | 27,03 | 23,74 | 27,03 |
|
| 10. | Bohumilice | Prachatice | 61,35 | 61,35 | 60,84 |
|
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,89 | - | - |
|
| 2. | Vacov A | Prachatice | 19,80 | 19,36 | 19,80 |
|
| 3. | Vacov B | Prachatice | 22,49 | 22,49 | 22,28 |
|
| 4. | Vacov C | Prachatice | 23,21 | 24,16 | 23,21 |
|
| 5. | Svatá Maří | Prachatice | 24,72 | 23,67 | 24,72 |
|
| 6. | Svatá Maří Příprava | Prachatice | 32,10 | 28,53 | 32,10 |
|
| 7. | Budilov | Prachatice | 33,03 | 33,03 | 24,64 |
|
| 8. | Bohumilice | Prachatice | 35,47 | 35,47 | 34,55 |
|
| 9. | Třísov | Český Krumlov | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 18,64 | 18,44 | 18,64 | 2023/07/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Budilov | Prachatice | 32,38 | 28,44 | 32,38 | 2023/07/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 33,54 | 33,14 | 33,54 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 34,54 | 37,72 | 37,72 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | 63,34 | - | 63,34 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | - | 42,56 | MS | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Volenice | Strakonice | - | 45,48 | MS | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žihobce | Klatovy | - | - | 13,50 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 13,71 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Jáma | Prachatice | - | - | 14,76 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | - | - | 14,91 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 14,98 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | - | - | 15,16 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 15,25 | 15,18 | 15,25 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dřešín | Strakonice | - | - | 15,37 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Dolany | Prachatice | 15,61 | 15,54 | 15,61 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dolany | Prachatice | - | - | 15,65 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Vacov | Prachatice | - | - | 15,88 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Žihobce | Klatovy | 15,13 | 15,91 | 15,91 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Dřešín | Strakonice | 16,02 | 16,06 | 16,06 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,14 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Dřešín | Strakonice | - | - | 16,26 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov | Prachatice | 16,28 | 16,41 | 16,41 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 16,53 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 16,99 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Dřešín | Strakonice | - | - | 18,49 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Vacov | Prachatice | 18,64 | 18,44 | 18,64 | 2023/07/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Žihobce | Klatovy | - | - | 18,93 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Budilov | Prachatice | 19,19 | 18,99 | 19,19 | 2023/07/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Vacov | Prachatice | 17,64 | 19,52 | 19,52 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Dřešín | Strakonice | 19,86 | 19,07 | 19,86 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Dolany | Prachatice | - | - | 20,05 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Stachy | Prachatice | 19,28 | 20,22 | 20,22 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Jáma | Prachatice | - | - | 20,28 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 20,34 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Bohumilice | Prachatice | - | - | 21,05 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Jáma | Prachatice | 22,01 | 21,17 | 22,01 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dřešín | Strakonice | 15,59 | 16,30 | 16,30 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Budilov | Prachatice | 18,36 | 18,01 | 18,36 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 18,83 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 18,87 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 18,89 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | - | - | 19,21 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 19,22 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Vacov | Prachatice | 19,36 | 19,80 | 19,80 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Jáma | Prachatice | - | - | 19,92 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 20,14 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Dřešín | Strakonice | 20,14 | 20,24 | 20,24 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 20,07 | 20,26 | 20,26 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Žihobce | Klatovy | - | - | 20,32 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Volenice | Strakonice | - | - | 20,71 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Vacov | Prachatice | - | - | 20,76 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Vacov | Prachatice | - | - | 21,33 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 21,65 | 2015/07/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | - | - | 21,72 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Žihobce | Klatovy | - | - | 21,73 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Vacov | Prachatice | 21,00 | 22,29 | 22,29 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Vacov | Prachatice | 22,49 | 22,28 | 22,49 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 23,13 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Vacov | Prachatice | 24,16 | 23,21 | 23,21 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 23,46 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 23,59 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Vacov | Prachatice | - | - | 24,21 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Svatá Maří | Prachatice | 23,67 | 24,72 | 24,72 | 2013/07/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Budilov | Prachatice | - | - | 24,99 | 2025/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 25,54 | 2014/07/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Benešova Hora | Prachatice | 23,94 | 25,54 | 25,54 | 2018/07/07 | Plamen PÚ (útok) |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| SDH Kalenice | 17 ** | 24 | 05.07.2013 21:24 | |
| Bohuslav Roučka | 17 ** | 23 | 24.06.2013 07:15 | |
| Vladislav Plouhar | 17 ** | 23 | 30.06.2013 20:46 | |
| Petr Koudelka | 17 ** | 20 | 05.07.2013 09:53 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 17 | 03.07.2013 21:59 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 15 | 02.07.2013 14:53 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 13 | 03.07.2013 19:22 | |
| Milan Šafránek | 17 ** | 13 | 25.06.2013 17:42 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 8 | 04.07.2013 09:37 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 7 | 02.07.2013 14:31 | |
| Václav Zaunműller | 17 ** | 6 | 06.07.2013 09:35 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 4 | 05.07.2013 09:52 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 3 | 02.07.2013 08:36 | |
| Aleš Havelka | 17 ** | 0 | 01.07.2013 13:50 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Vladislav Plouhar | 18 ** | 14 | 30.06.2013 20:47 | |
| Petr Koudelka | 18 ** | 4 | 05.07.2013 09:55 | |
| Aleš Havelka | 19 ** | 0 | 01.07.2013 13:50 | |
| Michal Matějíček | 19 ** | 0 | 02.07.2013 14:53 | |
| Petr Kropáč | 19 ** | 0 | 02.07.2013 14:31 | |
| Bohuslav Roučka | 19 ** | 0 | 24.06.2013 07:15 | |
| Redakce FireSport | 19 ** | 0 | 05.07.2013 09:51 | |
| Ivana Hynčicová | 19 ** | 0 | 02.07.2013 08:35 | |
| Jaroslav Vejtasa | 19 ** | 0 | 03.07.2013 19:22 | |
| Josef Navrátil | 19 ** | 0 | 03.07.2013 22:00 | |
| Jan Zahradník | 19 ** | 0 | 04.07.2013 09:37 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8412203 Kód: a8412203 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















