| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 24. 08. 2013 13:00 |
| Kontakt: | SDH Dolany |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovice | Prachatice | 18,18 | 18,16 | 18,18 |
|
| 2. | Dolany | Prachatice | 18,69 | 18,69 | 17,95 | |
| 3. | Nihošovice | Strakonice | 19,83 | 19,83 | 19,16 |
|
| 4. | Vacov A | Prachatice | 21,48 | 21,48 | 20,88 | |
| 5. | Budilov A | Prachatice | 25,20 | 25,20 | 24,59 | |
| 6. | Bohumilice | Prachatice | 28,50 | 28,07 | 28,50 | |
| 7. | Výškovice | Prachatice | 36,76 | 36,22 | 36,76 | |
| 8. | Vacov B | Prachatice | 41,85 | 21,77 | 41,85 |
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolany | Prachatice | 17,38 | 16,72 | 17,38 | |
| 2. | Stachy | Prachatice | 19,75 | 19,75 | 18,24 | |
| 2. | Horní Poříčí | Strakonice | 19,75 | 18,38 | 19,75 | |
| 4. | Sousedovice | Strakonice | 19,94 | 19,94 | 18,18 | |
| 5. | Jáma | Prachatice | 20,96 | 19,81 | 20,96 | |
| 6. | Vacov A | Prachatice | 21,78 | 21,76 | 21,78 | |
| 7. | Benešova Hora | Prachatice | 32,52 | 32,52 | 32,21 | |
| 8. | Bohumilice | Prachatice | 35,60 | 35,60 | 32,75 | |
| 9. | Dřešín A | Strakonice | 37,71 | 37,71 | 30,63 | |
| 10. | Dřešín B | Strakonice | 39,02 | 38,71 | 39,02 | |
| 11. | Zdíkov | Prachatice | 40,42 | 40,25 | 40,42 | |
| 12. | Žihobce | Klatovy | NP | 16,05 | NP |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třísov | Český Krumlov | 14,62 | 14,62 | 14,55 | |
| 2. | Jáma | Prachatice | 19,91 | 17,63 | 19,91 | |
| 3. | Benešova Hora | Prachatice | 21,85 | 21,85 | 21,76 | |
| 4. | Vacov A | Prachatice | 22,36 | 20,81 | 22,36 | |
| 5. | Budilov | Prachatice | 23,15 | 23,15 | 23,10 | |
| 6. | Vacov C | Prachatice | 25,13 | 23,51 | 25,13 | |
| 7. | Vacov B | Prachatice | 30,18 | 30,18 | 28,94 | |
| 8. | Horní Poříčí | Strakonice | 34,20 | 34,20 | 33,33 | |
| 9. | Bohumilice | Prachatice | 42,12 | 42,12 | 39,94 | |
| 10. | Žihobce | Klatovy | 45,86 | 45,73 | 45,73 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | 16,45 | 16,60 | 16,60 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahorčice | Strakonice | 17,03 | 17,09 | 17,09 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kalenice | Strakonice | 16,68 | 17,09 | 17,09 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovice A | Prachatice | 17,25 | 17,22 | 17,25 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,38 | 17,19 | 17,38 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovice A | Prachatice | - | - | 17,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Šipoun (mimo body) | Prachatice | 16,87 | 17,41 | 17,41 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovice A | Prachatice | - | - | 17,45 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šipoun | Prachatice | 17,47 | 16,99 | 17,47 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovice A | Prachatice | 17,49 | 17,42 | 17,49 | 2011/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovice A | Prachatice | 17,42 | 17,60 | 17,60 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nišovice | Strakonice | - | - | 17,72 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bezdědovice | Strakonice | - | - | 17,74 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 17,76 | 17,21 | 17,76 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 17,77 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Přechovice | Strakonice | - | - | 17,77 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahorčice | Strakonice | 17,37 | 17,85 | 17,85 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Šipoun | Prachatice | 17,28 | 17,85 | 17,85 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Drachkov | Strakonice | 17,39 | 17,86 | 17,86 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zahorčice | Strakonice | 17,87 | 17,63 | 17,87 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drachkov | Strakonice | 17,72 | 17,89 | 17,89 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nišovice | Strakonice | 17,19 | 17,90 | 17,90 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obytce | Klatovy | - | - | 17,90 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kalenice | Strakonice | 18,01 | 17,75 | 18,01 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Doubravice u Volyně | Strakonice | 18,06 | 18,08 | 18,08 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Přechovice | Strakonice | 18,10 | 17,91 | 18,10 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Novosedly | Strakonice | 17,85 | 18,11 | 18,11 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kalenice | Strakonice | - | - | 18,13 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nišovice | Strakonice | 18,15 | 17,50 | 18,15 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kalenice | Strakonice | 17,36 | 18,22 | 18,22 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Václav Zaunműller | 17,25 | 25 | 23.08.2013 17:58 | |
| SDH Kalenice | 17,39 | 11 | 23.08.2013 22:06 | |
| Petr Koudelka | 17,48 | 2 | 23.08.2013 15:20 | |
| Michal Matějíček | 17,49 | 1 | 23.08.2013 19:23 | |
| Václav Krotký | 16,92 | 0 | 23.08.2013 17:16 | |
| Ivana Hynčicová | 17,50 | 0 | 22.08.2013 22:12 | |
| Alena Drastíková | 17,53 | 0 | 19.08.2013 17:12 | |
| Jan Zahradník | 17,55 | 0 | 23.08.2013 15:35 | |
| Petr Kropáč | 17,59 | 0 | 24.08.2013 07:17 | |
| Josef Navrátil | 17,62 | 0 | 23.08.2013 17:36 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17,80 | 0 | 23.08.2013 13:48 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 18,18 | 25 | 23.08.2013 17:38 | |
| Ivana Hynčicová | 18,20 | 23 | 22.08.2013 22:11 | |
| Michal Matějíček | 18,23 | 20 | 23.08.2013 19:23 | |
| Jan Zahradník | 18,25 | 18 | 23.08.2013 15:36 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18,30 | 13 | 23.08.2013 13:48 | |
| Petr Kropáč | 18,35 | 8 | 24.08.2013 07:17 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Šumavská hasičská liga - Muži | 17,25 | https://youtu.be/2wij0TyTjtU | Václav Sedlecký | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 17,38 | https://youtu.be/vsjsmCHTDZo | Václav Sedlecký | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 17,87 | https://youtu.be/rxTPD0ChqCY | Václav Sedlecký | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 18,18 | https://youtu.be/YdhrxNpP8PI | Václav Sedlecký | |
Šumavská hasičská liga - Ženy | 19,83 | https://youtu.be/HRjdZ56Vcs4 | Václav Sedlecký | |
Šumavská hasičská liga - Muži | 20,18 | https://youtu.be/_6hnloqzLiM | Radek Novotný | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8661226 Kód: a8661226 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















