| Liga: | Jihlavská open liga v pú |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 06. 2009 13:00 |
| Kontakt: | Pařil Milan 608135673 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,36 | 15,70 | 16,36 | |
| 2. | Výčapy Q | Třebíč | 17,17 | 16,63 | 17,17 | |
| 3. | Výčapy | Třebíč | 17,80 | 17,80 | 17,50 | |
| 4. | Sedlejov | Jihlava | 18,17 | 18,17 | 18,00 | |
| 5. | Radonín | Třebíč | 18,34 | 17,95 | 18,34 | |
| 6. | Trnava | Třebíč | 18,45 | 18,45 | 18,06 | |
| 7. | Rozseč | Jihlava | 18,66 | 18,12 | 18,66 | |
| 8. | Chotěmice | Tábor | 19,33 | 19,33 | 18,78 | |
| 9. | Předín | Třebíč | 19,87 | 19,33 | 19,87 | |
| 10. | Markvartice | Jihlava | 27,12 | 27,12 | 26,41 | |
| 11. | Boršov | Jihlava | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,62 | 15,94 | 15,94 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 15,99 | 16,04 | 16,04 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 16,06 | 16,06 | 16,06 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 15,95 | 16,13 | 16,13 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,17 | 15,94 | 16,17 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 16,01 | 16,17 | 16,17 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | Jihlava | 16,39 | 16,29 | 16,39 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevcehle | Jihlava | 16,06 | 16,40 | 16,40 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rašín | Jičín | 16,03 | 16,41 | 16,41 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,43 | 16,02 | 16,43 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice X | Olomouc | 16,43 | 16,38 | 16,43 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,09 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krasonice | Jihlava | 16,46 | 16,27 | 16,46 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Stará Říše | Jihlava | 16,33 | 16,46 | 16,46 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 16,47 | 16,14 | 16,47 | 2007/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevcehle | Jihlava | 16,47 | 16,14 | 16,47 | 2007/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,14 | 16,48 | 16,48 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krotějov Sport | Tábor | 16,49 | 16,36 | 16,49 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,49 | 16,48 | 16,49 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Stará Říše | Jihlava | 16,47 | 16,51 | 16,51 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevcehle | Jihlava | 16,52 | 16,47 | 16,52 | 2009/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | Prostějov | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Čechtín | Třebíč | 16,57 | 16,05 | 16,57 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,21 | 16,57 | 16,57 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladoňovice | Třebíč | 16,57 | 16,46 | 16,57 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,40 | 16,58 | 16,58 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 16,57 | 16,59 | 16,59 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | Zlín | 16,60 | 16,10 | 16,60 | 2024/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krasonice | Jihlava | 16,55 | 16,61 | 16,61 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešnice | Semily | 16,25 | 16,62 | 16,62 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















