| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 09. 2020 19:30 |
| Kontakt: | Martin Jelínek |
| Telefon: | +420 721 953 241 |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,06 | 15,60 | 16,06 | |
| 2. | Dražovice B | Vyškov | 17,28 | 16,95 | 17,28 | |
| 3. | Radslavice | Vyškov | 19,05 | 19,05 | 19,01 | |
| 4. | Topolany | Vyškov | 20,02 | 20,02 | 17,79 | |
| 5. | Hodějice | Vyškov | 20,75 | 19,63 | 20,75 | |
| 6. | Silůvky | Brno-venkov | 21,28 | 21,28 | 19,84 | |
| 7. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 21,71 | 21,34 | 21,71 | |
| 8. | Pustiměř | Vyškov | 22,70 | 22,70 | 21,04 | |
| 9. | Dražovice | Vyškov | 22,91 | 22,91 | 18,61 | |
| 10. | Milešovice | Vyškov | 23,05 | 22,85 | 23,05 | |
| 11. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 42,64 | 42,43 | 42,64 | |
| 12. | Pustiměř B | Vyškov | 52,16 | 51,80 | 52,16 | |
13. | Ratiboř | Vsetín | NP | NP | NP | |
13. | Mostkovice | Prostějov | NP | 36,59 | 36,89 | |
13. | Želeč | Prostějov | NP | 19,12 | 19,43 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nemrlov | Šumperk | 14,58 | 14,60 | 14,60 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nemrlov | Šumperk | 14,88 | 14,62 | 14,62 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ratiboř | Vsetín | 14,65 | 14,69 | 14,69 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 14,97 | 14,67 | 14,97 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mokrá | Brno-venkov | 14,98 | 14,64 | 14,98 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mokrá A | Brno-venkov | 15,03 | 14,64 | 15,03 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velká (Hranice III) | Přerov | 14,62 | 15,18 | 15,18 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice A | Vyškov | 15,11 | 15,21 | 15,21 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 15,28 | 14,99 | 15,28 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nemrlov | Šumperk | 15,32 | 15,16 | 15,32 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tvarožná | Brno-venkov | 15,38 | 15,19 | 15,38 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 15,08 | 15,43 | 15,43 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 15,41 | 15,43 | 15,43 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Habrovany | Vyškov | 15,50 | 15,18 | 15,50 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hodějice | Vyškov | 14,80 | 15,53 | 15,53 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velká (Hranice III) | Přerov | 15,58 | 15,43 | 15,58 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 15,58 | 15,64 | 15,64 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radslavice | Vyškov | 15,24 | 15,64 | 15,64 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mokrá A | Brno-venkov | 15,66 | 15,14 | 15,66 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Přerov | 15,22 | 15,74 | 15,74 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nemrlov A | Šumperk | 15,45 | 15,75 | 15,75 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Tvarožná | Brno-venkov | 15,11 | 15,76 | 15,76 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mokrá | Brno-venkov | 14,77 | 15,77 | 15,77 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dětkovice | Vyškov | 14,67 | 15,80 | 15,80 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mokrá | Brno-venkov | 15,85 | 15,47 | 15,85 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 15,83 | 15,87 | 15,87 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mokrá | Brno-venkov | 15,65 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 15,42 | 15,89 | 15,89 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Myslejovice TOP | Prostějov | 15,64 | 15,93 | 15,93 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radslavice A | Vyškov | 15,42 | 15,95 | 15,96 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 15,60 | 16,06 | 16,06 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 15,83 | 16,08 | 16,08 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,21 | 16,01 | 16,21 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,50 | 16,50 | 16,50 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hodějice | Vyškov | 16,66 | 16,38 | 16,66 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | Vyškov | 16,57 | 16,84 | 16,84 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Silůvky | Brno-venkov | 17,04 | 17,10 | 17,10 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 17,13 | 16,91 | 17,13 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 16,37 | 17,18 | 17,18 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dražovice B | Vyškov | 16,95 | 17,28 | 17,28 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 17,34 | 16,80 | 17,34 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,35 | 17,51 | 17,51 | 2018/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 17,55 | 16,16 | 17,55 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hodějice | Vyškov | 17,00 | 17,64 | 17,64 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Topolany | Vyškov | 17,44 | 17,71 | 17,71 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hodějice | Vyškov | 17,72 | 16,90 | 17,72 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dětkovice | Vyškov | 17,73 | 16,10 | 17,73 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dětkovice | Vyškov | 17,59 | 17,73 | 17,73 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Topolany | Vyškov | 17,83 | 16,42 | 17,83 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Radslavice | Vyškov | 17,81 | 17,89 | 17,89 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,02 | 18,00 | 18,02 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hodějice | Vyškov | 18,05 | 17,85 | 18,05 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radslavice | Vyškov | 17,03 | 18,07 | 18,07 | 2022/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radslavice | Vyškov | 18,14 | 17,27 | 18,14 | 2019/09/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radslavice | Vyškov | 17,77 | 18,15 | 18,15 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radslavice | Vyškov | 18,09 | 18,28 | 18,28 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křenovice | Vyškov | 18,30 | 17,91 | 18,30 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radslavice B | Vyškov | 18,31 | 17,53 | 18,31 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | Vyškov | 17,04 | 18,32 | 18,32 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dětkovice | Vyškov | 18,38 | 18,34 | 18,38 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 17,11 | 17,15 | 17,15 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pustiměř | Vyškov | 16,65 | 17,41 | 17,41 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olšany | Vyškov | 18,57 | 18,49 | 18,57 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Topolany | Vyškov | 21,07 | 22,73 | 22,73 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšany | Vyškov | 33,36 | 33,71 | NP | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena okresu Vyškov - Muži | 15,58 | https://youtu.be/d8e_skiNKo0 | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















