| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2020 09:30 |
| Kontakt: | Lucie Dreiseitlová |
| Telefon: | +420607631303 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,42 | 16,42 | 16,19 | |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 16,88 | 16,88 | 16,19 | |
| 3. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,04 | 16,94 | 17,04 | |
| 4. | Hrobice | Pardubice | 17,15 | 17,15 | 17,12 | |
| 5. | Markvartovice | Opava | 17,46 | 17,46 | 17,45 | |
| 6. | Malé Hoštice | Opava | 17,75 | 17,74 | 17,75 | |
| 7. | Košťálov | Semily | 17,80 | 17,80 | 17,05 | |
| 8. | Ratiboř | Vsetín | 18,00 | 18,00 | 17,66 | |
| 9. | Sloup | Praha-západ | 18,15 | 18,15 | 17,37 | |
| 10. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,18 | 17,68 | 18,18 | |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 18,59 | 17,19 | 18,59 | |
| 12. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 20,15 | 20,15 | 19,97 | |
| 13. | Hostašovice | Nový Jičín | 20,42 | 20,42 | 17,68 | |
| 14. | Budišov | Třebíč | 20,52 | 16,82 | 20,52 | |
| 15. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 35,41 | 35,41 | 19,76 | |
| 16. | Bojkovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 16. | Benetice | Třebíč | NP | NP | 17,62 | |
| 16. | Olešná | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 16. | Olšovec | Přerov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 15,01 | 14,68 | 15,01 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov A | Nový Jičín | 14,66 | 15,11 | 15,11 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stachovice | Nový Jičín | 15,17 | 14,88 | 15,17 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hranice | Přerov | 15,40 | 15,61 | 15,61 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,20 | 15,63 | 15,63 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tošovice | Nový Jičín | 15,56 | 15,79 | 15,79 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vítonice | Kroměříž | 15,94 | 15,82 | 15,94 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,83 | 16,13 | 16,13 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Opatovice | Přerov | 16,13 | 15,27 | 16,13 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,16 | 15,75 | 16,16 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Opatovice | Přerov | 16,50 | 16,31 | 16,50 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,98 | 16,79 | 16,79 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hrabůvka | Přerov | 16,83 | 16,97 | 16,97 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velká Lhota | Vsetín | 16,61 | 17,09 | 17,09 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Špičky | Přerov | 15,65 | 17,14 | 17,14 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Babice | Vsetín | 17,17 | 16,92 | 17,17 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice | Kroměříž | 17,33 | 16,96 | 17,33 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prchalov A | Nový Jičín | 16,18 | 17,34 | 17,34 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,44 | 17,16 | 17,44 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kožušany | Olomouc | 17,65 | 15,91 | 17,65 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Litenčice | Kroměříž | 17,42 | 17,97 | 17,97 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mladcová | Zlín | 17,99 | 1,79 | 17,99 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Šarovy | Zlín | 18,05 | 17,90 | 18,05 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lešná | Vsetín | 18,09 | 18,06 | 18,09 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,28 | 17,23 | 18,28 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mikulůvka | Vsetín | 18,32 | 17,63 | 18,32 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jasenice | Vsetín | 18,33 | 18,34 | 18,34 | 2017/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrchoslavice | Prostějov | 18,46 | 18,43 | 18,46 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Tršice | Olomouc | 17,80 | 18,59 | 18,59 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hrabůvka | Přerov | 18,16 | 18,61 | 18,61 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,47 | 15,15 | 15,47 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chlum | Benešov | 15,50 | 15,24 | 15,50 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 15,66 | 15,26 | 15,66 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budíkovice | Třebíč | 15,00 | 15,86 | 15,86 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,66 | 15,93 | 15,93 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov | Prostějov | 15,07 | 15,94 | 15,94 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budíkovice | Třebíč | 15,96 | 15,72 | 15,96 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,98 | 15,98 | 15,98 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 15,95 | 16,00 | 16,00 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krotějov Sport | Tábor | 16,12 | 15,63 | 16,12 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Stará Říše | Jihlava | 16,14 | 15,57 | 16,14 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrášťany | Litoměřice | 16,22 | 16,09 | 16,22 | 2012/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,22 | 15,88 | 16,22 | 2021/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dětkovice | Vyškov | 15,96 | 16,23 | 16,23 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 16,14 | 16,25 | 16,25 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rokytno | Pardubice | 16,18 | 16,26 | 16,26 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radíkov | Olomouc | 16,26 | 15,79 | 16,26 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radíkov | Přerov | 16,10 | 16,26 | 16,26 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | Přerov | 16,26 | 15,79 | 16,26 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Markvartovice | Opava | 16,19 | 16,30 | 16,30 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olšovec | Přerov | 16,30 | 16,11 | 16,30 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nevcehle | Jihlava | 16,35 | 16,13 | 16,35 | 2010/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,27 | 16,37 | 16,37 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 16,38 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 16,41 | 16,26 | 16,41 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,42 | 16,19 | 16,42 | 2020/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radíkov | Přerov | 16,36 | 16,45 | 16,45 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stará Říše | Jihlava | 16,30 | 16,47 | 16,47 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 16,48 | 2011/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,13 | 16,48 | 16,48 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Drnek | 16 ** | 0 | 30.06.2020 06:36 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 03.07.2020 20:23 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 04.07.2020 15:49 | |
| Josef Polách | 16 ** | 0 | 05.07.2020 09:02 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 03.07.2020 14:36 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 03.07.2020 12:26 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 05.07.2020 07:55 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 15 | 04.07.2020 15:49 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 13 | 05.07.2020 07:56 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 13 | 03.07.2020 14:36 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 5 | 03.07.2020 12:26 | |
| Josef Polách | 16 ** | 0 | 05.07.2020 09:03 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 0 | 30.06.2020 06:37 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 03.07.2020 20:23 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | 16,88 | https://youtu.be/X1slSk1PhXM | Redakce FireSport | |
Extraliga ČR - Muži | NP | https://youtu.be/7-pZUY12KoQ | Redakce FireSport | |
Extraliga ČR - Muži | NP | https://youtu.be/DXroEo4zI4k | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















