Liga: | Chodská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 02. 02. 2019 09:00 |
Kontakt: | Aneta Hoffmannová |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov A | DO | 18,00 | - | - | |
2. | Milavče | DO | 24,00 | - | - | |
3. | Dolní Folmava | DO | 38,50 | - | - | |
4. | Hluboká B | DO | 41,50 | - | - | |
5. | Čermná | DO | 42,00 | - | - | |
6. | Hluboká A | DO | 45,50 | - | - | |
7. | Domažlice | DO | 51,00 | - | - | |
8. | Kdyně | DO | 52,50 | - | - | |
9. | Staňkov I | DO | 59,00 | - | - | |
10. | Chodská Lhota | DO | 63,50 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 65,00 | - | - | |
12. | Malý Bor A | KT | 65,00 | - | - | |
13. | Tlumačov | DO | 65,00 | - | - | |
14. | Petrovice | DO | 67,50 | - | - | |
15. | Pocinovice | DO | 75,00 | - | - | |
16. | Bělá nad Radbuzou | DO | 76,50 | - | - | |
17. | Milavče B | DO | 78,00 | - | - | |
18. | Klenčí pod Čerchovem | DO | 83,50 | - | - | |
19. | Stanětice | DO | 84,00 | - | - | |
20. | Poběžovice | DO | 89,00 | - | - | |
21. | Chodov B | DO | 91,00 | - | - | |
22. | Kdyně B | DO | 101,50 | - | - | |
23. | Postřekov | DO | 105,00 | - | - | |
24. | Hluboká C | DO | 110,50 | - | - | |
25. | Kout na Šumavě | DO | 111,50 | - | - | |
26. | Strážov | KT | 125,00 | - | - |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Folmava A | DO | 21,50 | - | - | |
2. | Klenčí pod Čerchovem A | DO | 26,00 | - | - | |
3. | Milavče | DO | 39,50 | - | - | |
4. | Staňkov I | DO | 49,50 | - | - | |
4. | Domažlice | DO | 49,50 | - | - | |
6. | Tlumačov | DO | 52,00 | - | - | |
7. | Dolní Folmava B | DO | 59,50 | - | - | |
8. | Kladruby | ST | 62,00 | - | - | |
9. | Klenčí pod Čerchovem B | DO | 62,50 | - | - | |
10. | Postřekov | DO | 69,50 | - | - | |
11. | Meclov | DO | 70,50 | - | - | |
12. | Petrovice | DO | 77,50 | - | - | |
13. | Starý Klíčov | DO | 97,50 | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hluboká Kateřina Králová | DO | 25,00 | - | - | |
2. | Milavče Kateřina Vaňková | DO | 28,00 | - | - | |
3. | Stanětice Tereza Veberová | DO | 33,50 | - | - | |
4. | Hluboká Lenka Váchalová | DO | 51,00 | - | - | |
5. | Pocinovice Klára Benedová | DO | 52,00 | - | - | |
6. | Pocinovice Lucie Braunfuchsová | DO | 52,30 | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodov Vítek Mathauser | DO | 15,50 | - | - | |
2. | Pocinovice Stanislav Jelínek | DO | 29,00 | - | - | |
3. | Staňkov I Jakub Dokulil | DO | 47,00 | 26,19 | - | |
4. | Hluboká Jakub Podolec | DO | 47,00 | 36,93 | - | |
5. | Staňkov I Adam Drudík | DO | 58,50 | - | - | |
6. | Staňkov I Matěj Nykodým | DO | 60,50 | - | - | |
7. | Chodská Lhota Marek Kratochvíl | DO | 62,50 | - | - | |
8. | Meclov Michal Malík | DO | 80,00 | - | - | |
9. | Bor Jakub Otevřel | TC | 86,50 | - | - |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Domažlice | DO | 12,00 | - | - | |
2. | Poběžovice | DO | 16,00 | - | - | |
3. | Kout na Šumavě | DO | 37,00 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozkov | SM | - | - | 27,67 | 2023/07/02 | Dorost útok |
2. | Oznice | VS | - | - | 28,23 | 2023/07/02 | Dorost útok |
3. | Bukovice | NA | - | - | 29,13 | 2023/07/02 | Dorost útok |
4. | Počepice | PB | - | - | 29,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
5. | Výčapy | TR | - | - | 29,69 | 2023/07/02 | Dorost útok |
6. | Senetářov | BK | - | - | 30,80 | 2023/07/02 | Dorost útok |
7. | Krouna | CR | - | - | 31,39 | 2023/07/02 | Dorost útok |
8. | Dobřany | PJ | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
9. | Rychvald | KA | - | - | 31,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 32,49 | 2023/07/02 | Dorost útok |
11. | Bludov | SU | - | - | 33,07 | 2023/07/02 | Dorost útok |
12. | Střezimíř | BN | - | - | 33,37 | 2023/07/02 | Dorost útok |
13. | Zličín | AB | - | - | 34,54 | 2023/07/02 | Dorost útok |
14. | Drahonice | ST | - | - | 37,68 | 2023/07/02 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | 51,42 | 2023/07/02 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov | SU | - | - | 25,82 | 2023/07/01 | Dorost útok |
2. | Úněšov | PS | - | - | 27,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
3. | Písková Lhota | NB | - | - | 27,06 | 2023/07/01 | Dorost útok |
4. | Panská Lhota | JI | - | - | 27,93 | 2023/07/01 | Dorost útok |
5. | Lišov | CB | - | - | 27,94 | 2023/07/01 | Dorost útok |
6. | Petrovice | PB | - | - | 28,67 | 2023/07/01 | Dorost útok |
7. | Karlinky | LI | - | - | 29,08 | 2023/07/01 | Dorost útok |
8. | Morašice | CR | - | - | 29,62 | 2023/07/01 | Dorost útok |
9. | Dolní Měcholupy | AB | - | - | 30,00 | 2023/07/01 | Dorost útok |
10. | Vědomice | LT | - | - | 31,04 | 2023/07/01 | Dorost útok |
11. | Vítonice | ZN | - | - | 35,87 | 2023/07/01 | Dorost útok |
12. | Raškovice | FM | - | - | 37,78 | 2023/07/01 | Dorost útok |
13. | Pohořelice | ZL | - | - | 39,76 | 2023/07/01 | Dorost útok |
14. | Bukovice | NA | - | - | 57,72 | 2023/07/01 | Dorost útok |
15. | Jáchymov | KV | - | - | NP | 2023/07/01 | Dorost útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře