HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA 2020 - Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 28. 06. 2020 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 16,72 16,37 16,72
2.  Hrabůvka PR 17,15 17,15 16,82
3.  Otinoves PV 18,37 17,80 18,37
4.  Radíkov OL 18,46 18,46 18,43
5.  Janovice BR 18,56 18,56 17,50
6.  Dolany OL 18,99 17,84 18,99
7.  Mladeč OL 19,38 19,38 18,72
8.  Chválkovice OL 19,87 19,87 17,75
9.  Dolní Libina SU 20,53 18,93 20,53
10.  Chořelice OL 21,54 21,54 21,14
11.  Šumvald OL 21,93 21,93 18,42
12.  Kokory PR 22,25 22,01 22,25
13.  Plinkout OL 26,41 26,41 17,71
14.  Křenovice PR NP NP NP
14.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
14.  Dětkovice PV NP NP NP
14.  Velká Bystřice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
10.  Dětkovice PV 429,20 183,70 429,20

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 17,18 16,83 17,18
2.  Dolní Libina SU 17,82 17,49 17,82
3.  Haňovice OL 18,03 18,03 17,45
4.  Pěnčín PV 18,11 18,11 17,73
5.  Hlubočky OL 18,46 18,20 18,46
6.  Šumvald OL 18,65 17,43 18,65
7.  Čechy pod Kosířem PV 18,66 18,11 18,66
8.  Cholina OL 20,13 19,16 20,13
9.  Droždín Chvadrož OL 25,05 25,05 25,05
11.  Pěnčín B PV NP NP NP
11.  Olšovec PR NP 17,94 17,99
11.  Dub nad Moravou OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,3716,7216,722020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabůvka PR17,1516,8217,152020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Otinoves PV17,8018,3718,372020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radíkov OL18,4618,4318,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Janovice BR18,5617,5018,562020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolany OL17,8418,9918,992020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladeč OL19,3818,7219,382020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chválkovice OL19,8717,7519,872020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Libina SU18,9320,5320,532020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chořelice OL21,5421,1421,542020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Šumvald OL21,9318,4221,932020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kokory PR22,0122,2522,252020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL26,4117,7126,412020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Křenovice PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velká Bystřice OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice PV16,8317,1817,182020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU17,4917,8217,822020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Haňovice OL18,0317,4518,032020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Pěnčín PV18,1117,7318,112020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL18,2018,4618,462020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Šumvald OL17,4318,6518,652020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Čechy pod Kosířem PV18,1118,6618,662020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Cholina OL19,1620,1320,132020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Droždín Chvadrož OL25,0525,0525,052020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dub nad Moravou OLNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pěnčín B PVNPNPNP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Olšovec PR17,9417,99NP2020/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/Oll8KVdjlS4 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře